Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Yarışmalar > Yarışmalar Arşiv Bölümü

Yarışmalar Arşiv Bölümü Yarışmalar Arşiv Bölümü

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi zor bir iht
Alt 16.07.2011, 23:02   #51
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi zor bir iht

Yazdıklarımdan beni Fb li diye yargılayacak kişiler!! çıkacak biliyorum ama ben Fb li değilim ve Sivasspordan başka da takım tutmadım hayatımda.

Amaa şunu kabul etmek lazım ki Türk futbolu demek Fenerbahçe demek. Ekonomik gücüyle taraftar sayısı ve taraftarının samimiyetiyle çok büyük bir güç. Şu şike iddialarından sonrada gördüm ki gerçekten Türkiyede Fb ve diğerleri var(kamuoyu açısından). Diğer takımlarda bunun farkında ve paçaları tutuşmuş durumda. Fb olmadan Sportoto Süperlig hiç bir şey ifade etmiyor. Marka değeri de düşük maddi değeri de.Cavcav yılların kurdu bunları çok iyi biliyor.

Zaten benim şahsi fikrim bu soruşturma malum hocanın güç gösterisi
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2011, 23:15   #52
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Aslında futbol demek Fb demek değil ama bence Fenerbahçelilerin futbola yüklediği anlam çok fazla olduğu için ekonomik olarak Fb'ye yönelik işliyor sektör. Yani örnek verecek olursam belki Gs taraftarı daha fazladır ama ekonomik olarak Fb kadar etkili olamıyor. Açıkçası bu abartılı durumu çok gereksiz buluyorum. Genellikle Trabzonlularla olan atışmalarımızın birçoğu bu noktadan çıkıyor. Ama mesela ben Fenerbahçeli veya Trabzonsporlu herkesi aynı kefeye koymuyorum. Futbola gereksiz yere çok fazla anlam yüklemelerini, futbol yüzünden kavgalar yapıp insanları genellemelerini eleştiriyorum ama asla onlara aynı muameleyi yapmıyorum.

Mesela bir Trabzonsporlu futbolu herşeyin üzerinde tutup bir futbol maçı için bağşı olduğum bütün değerleri ayaklar altına alacak ifadeler kullansa da ben onun yaptığı yanlışı onun bağlı olduğu değerlerin tamamına genellemiyorum. Kısaca diyorumki futbol çok önemli bir spor ama herşey demek değil. Bu spor mücadelesi için kavgalara, günahlara girmenin alemi yok. Futbola gereğinden fazla değer vermeye, onu herşeyin üzerinde tutmaya hiç ama hiç lüzum yok.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.07.2011, 23:52   #53
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu işin komplosumu kaldı..Lütfen her şey ayan beyan ortada ..Delillerle ispatlanıyor...Komplo dediğiniz şey olmayan bir suçu birine çeşitli düzenbazlıklarla yüklemek değilmidir...
ben en cok gazetecilere sasiriyorum cok sacma haberlezr yapiyorlar herkes kicina gore uyduruyo ama bence bu isin icinde var bir is
Alt 17.07.2011, 01:24   #54
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi zor bir ihtimal

Fenerbahçe hakkında gündeme gelen iddiaların iftira olduğunu savunan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Sarı-lacivertli kulübün küme düşürülmesine ise ihtimal vermediğini söyledi. Bu aşamada Federasyon'a büyük iş düştüğünü belirten Cavcav, şöyle konuştu: "Türk futbolunun lideri olan bir kulübün böyle işlere kalkışacağına ihtimal vermiyorum. Güçlü bir kadrosu ve üst düzey olanaklara sahip olan Fenerbahçe'nin maç satın almasının anlamsız olduğunu düşünüyorum. Bazı şeylerin de iftira olduğu kanaatindeyim. Federasyon'un alacağı karar, umarım kulüplerimize zarar vermez." F.Bahçe'nin küme düşürülmesinin zor bir ihtimal olduğunu vurgulayan Cavcav, "Yarın (bugün) Kulüpler Birliği olarak bir toplantı yapacağız ve bu konuyu masaya yatıracağız. Bence böyle bir şey mümkün değil. Aksi takdirde F.Bahçe'nin küme düşürülme ihtimalini düşünmek dahi istemiyorum. O zaman Türkiye'deki kulüplerin akıbeti meçhul olur." dedi.
aziz yildirimin tutklandigii gunden beri ayni dusuncedeyim yani bu adam dogruyu soyledi bence kesinlikle katiliyorum ayrica bu adam dediyse dogrudur benim sahsi dusuncem tabiki fb nin dusme olasiligi ortadan kalkinca olasi bir iftira olan bizim sivasspor da burdan nasibini alip tertemiz yoluna devam edecektir insallah mecnun baskanda herhangi bir cezaya tabi tutulmadan bu isten siyrilir
Alt 17.07.2011, 01:53   #55
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazdıklarımdan beni Fb li diye yargılayacak kişiler!! çıkacak biliyorum ama ben Fb li değilim ve Sivasspordan başka da takım tutmadım hayatımda.

Amaa şunu kabul etmek lazım ki Türk futbolu demek Fenerbahçe demek. Ekonomik gücüyle taraftar sayısı ve taraftarının samimiyetiyle çok büyük bir güç. Şu şike iddialarından sonrada gördüm ki gerçekten Türkiyede Fb ve diğerleri var(kamuoyu açısından). Diğer takımlarda bunun farkında ve paçaları tutuşmuş durumda. Fb olmadan Sportoto Süperlig hiç bir şey ifade etmiyor. Marka değeri de düşük maddi değeri de.Cavcav yılların kurdu bunları çok iyi biliyor.

Zaten benim şahsi fikrim bu soruşturma malum hocanın güç gösterisi
Değerli Kardeşim: Bu bahsettiğiniz mantığa göre her ne olursa olsun fb ve bunun gibiler istedikleri atı oynatsalar dahi düşürülmemeleri gerekir boyutuna ulaşıyor...fb nin gözle görülür ağırlığı olsa dahi buna gözyumarsanız Türkiyede futbol değil rezaleti oynamaya dewam eder insanlar .Bizlerde izleriz bunu..Bu takımlar sırf gücü war diye kollandılar ve bunun neticesinde Anadolu we istin bazı takımları çıtasını yükseltemedi..yüzkseltemezde.. ..Kör bir mantık yani ..birkaç takım ve diğerleri olur we bu böyle dewam eder..Kendi kendimizi kandırmaktan başka bir şey değildir bu.Bu yüzdendirki avrupa arenasına çıktığımızda bu ekonomik gücü büyük takımların köy kasaba takımlarına karşı sefilliğini hep beraber izliyoruz...Lig tv batarmış..Batsın ..Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Dewleti böyle bir temizliğe başladıysa bununda önlemini almasını bilecektir..Trt dediğimiz kurum gerekirse bu maçları çok rahat yayınlar..Nihayetinde dewletin bir kurumudur özel bir ödenek bile çıkartılabilir..Bu problem bile olmaz..Ben fb nin ekonomik gücünün ve getirisinin elbette farkındayım bu fikrinize katılıyorum katılmadığım nokta bu Türk futboluna sandığınız kadar zarar wermez..werse bile emin olun bu futbolumuzun kurtuluşudur..cefa çekmedende sefa sürülmez...Saygılar...
Alt 17.07.2011, 01:57   #56
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben en cok gazetecilere sasiriyorum cok sacma haberlezr yapiyorlar herkes kicina gore uyduruyo ama bence bu isin icinde var bir is
Medyanın çabası fb yi kurtarıp Sivas Eskişehiri bankasyaya göndermek..Bütün basın fb li...Adamlar fb nasıl kurtulur diye yazı dizisi bile başlattı..Rezaletin son perdesi..Ama şu bilinsinki fb düşecektir..eğer düşmezsse hiç bir takım düşmez..Öyle Sivas gitsin fb kalsın üçkağıt işleri bu boyuttan sonra işlemez..emin olun buna...

Etiketler
düşürülmesi, fenerbahçenin, ihtimal, küme, zor