Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: maç nasıl sonuçlanır.?
MP Antalyaspor Kazanır. 8 6,50%
Sivasspor Kazanır. 91 73,98%
Berabere Sonuçlanır. 29 23,58%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 123. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

"Tek hedefimiz galibiyet"
Alt 29.09.2011, 17:09   #101
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart "Tek hedefimiz galibiyet"

Çalımbay, ''Bizim için bu sene her zamankinden daha çok önemli. Bizim mutlaka desteğe çok ihtiyacımız var. Bunu bütün şehir olarak yapmamız gerekiyor. Onun için biz de onlara layık olmaya çalışacağız ve bu seneyi inşallah iyi bir şekilde bitireceğiz'' diye konuştu.
Ankaragücü ve Bursaspor karşısında iyi mücadeleyle sahadan galip ayrıldıklarını kaydeden Çalımbay, ''Bu galibiyetler tabii ki önemli, ama burada önemli olan iyi bir istikrar yakalamak. Yani 2 galibiyetle lig bitmiyor, 2 mağlubiyetle de lig bitmiyor. Onun için istikrar yakalamak lazım'' dedi.
Kendisi için ligin başından ziyade sonunun önemli olduğunu söyleyen Çalımbay, ''Ligi nerede bitirdiğiniz önemli. Çünkü mükemmel yatırım yapan, çok transfer yapan takımlar, bakıyorsunuz sezon başında ummadıkları şekilde olabiliyor. Lig bu sene çok çetin geçecek'' diye konuştu. Bu istikrarı mutlaka sürdürmeleri gerektiğini anlatan Çalımbay, futbolcularına güvendiğini belirterek, ''Takım olarak hazırız. Bu kadroyla da çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum'' dedi.

''TEK HEDEFİMİZ ANTALYA'DAN İYİ BİR ŞEKİLDE AYRILMAK''
Ankaragücü ve Bursaspor karşısında aldıkları galibiyetin daha da anlamlı olması için Antalyaspor maçını kazanmaları gerektiğini vurgulayan Çalımbay, ''Antalyaspor maçı, bizim en kritik maçlarımızdan bir tanesi. O maçı da iyi bir şekilde bitirdiğimiz takdirde oynadığımız 2 maçın önemi daha da artacak. Tek hedefimiz Antalya'dan iyi bir şekilde ayrılmak, başka bir düşüncemiz yok'' ifadelerini kulandı.
Antalya'ya giderken stoper sıkıntısı yaşadıklarını, 3 stoperin de sakat olduğuna dikkati çeken Çalımbay, bu mevkide sol bek oyuncusu Hayrettin Yerlikaya'ya görev vereceklerini söyledi.
Alt 29.09.2011, 17:42   #102
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: "Tek hedefimiz galibiyet"

Ben taraftarimizim evimizde oyadiğimiz maçlarda iyi destek verdiğini düşünüyorum Galatasayar beşiktaş 'Gibi 3 büyük sifatini almiş takimlar boş türübünler oynuyor Sivasspor Herzaman 8-9 bin kişilik bir taraftari var Oturmuş bir taraftar Özel maçlarda artar kötü gitse bile düşmeyen bir taraftar var
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Kerim Zengin ilk 18'de
Alt 29.09.2011, 17:44   #103
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Kerim Zengin ilk 18'de

Alıntı:
Harput0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım Antalyaya Otobüsle mi gitti. Resmi sitede Sivas Tur' a binerken fotolar var. Kulüp otobüsüne ne oldu arızalı mı?
Otobüs ben okula giderken gördüm mercedes firmasinin yaninda yatiyo sürek li bi sorun var heralde Kerim zengin oynarsa kimi kesecek acaba ?
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Kerim Zengin ilk 18'de
Alt 29.09.2011, 18:13   #104
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

oh be çok iyi oldu bu kerim çok katkı sağlayacak sivassporumuza
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Sivasspor'da hedef Antalya
Alt 29.09.2011, 19:21   #105
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt
Standart Sivasspor'da hedef Antalya

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ligdeki başarılarını sürdürmek için Antalya deplasmanından da galibiyetle dönmek istediklerini belirtti.

Üst üste aldığı Ankaragücü ve Bursa galibiyetleriyle moral bulan Sivasspor, Antalya deplasmanı için yola çıktı. Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, tek düşüncelerinin Antalya maçını kazanmak olduğunu söyledi. Çalımbay, "Antalyaspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Antalya maçı bizim en kritik maçlarımızdan bir tanesi. Tek hedefimiz oradan iyi bir şekilde ayrılmak, başka bir düşüncemiz yok. Son oynadığımız iki karşılaşma gerçekten çok iyi idi. Ankaragücü maçında iyi oynadık ve iyi mücadele ettik. Daha sonra Bursaspor maçında Ankaragücü maçından daha çok mücadele ederek kazanmasını bildik. Alınan her iki galibiyet de önemli. Ancak önemli olan istikrarı yakalamak. İki galibiyet, iki mağlubiyetle lig bitmedi. Bu nedenle istikrarı yakalamak gerek. Çünkü bu sene öyle bir lig yaşanıyor ki, nefes almaya bile vakit yok. Bilindiği gibi play-off sistemi olduğu için ilk 8'e girmek gerekiyor. Bu sene tek hedefimiz o ama dediğim gibi iyi bir istikrar yakalamamız gerekiyor. Yoksa alınan iki galibiyetin tabi ki önemi var ama bunu bütün lige yaymak gerekiyor. Ligin başları bence önemli değil, ligin sonu önemli" dedi.

OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM

Alınan galibiyetlerin ve mağlubiyetlerin şu an için fazla bir önemi olmadığını, ligin nasıl bitirileceğinin önemi olduğunu ifade eden Çalımbay, oyuncularına güvendiğini söyledi. Birçok takımın mükemmel yatırımlar ve transferler yaptığını belirten Çalımbay, "Lig bu sene çok çetin geçecek. Bir kere ligde kötü takım yok. Herkesin herkesi yenebileceği bir lig yaşanıyor. Onun için mutlaka o istikrarı sürdürmemiz gerekiyor. Takım olarak buna hazırız. Bütün oyuncularıma çok güveniyor, çok inanıyorum. İyi bir kadromuz olduğuna, bu kadroyla da çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum" dedi..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivasspor'da hedef Antalya
Alt 29.09.2011, 19:40   #106
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor'da hedef Antalya

insallah bu sene kabuslar gormeyiz. o bize yeter
Alt 29.09.2011, 20:55   #107
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

bana göre bizden daha iyi olmayan mersin antalyayı yeniyorsa bizde yeneriz antalyayı küçümsemiyorum kaliteli istikrarlı takım bizim takımda iyi bu maçın kaderini rıza hoca ve futbolcuların hırsı ve isteği belirleyecektir umarım hakem konuşmayız ben beraberlik cepte kazanma ihtimalimizin yüksek olduğuna inanıyorum vede inşallah kazanacağız takıma güveniyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2011, 22:09   #108
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Önemli olan ilk golü atmamız.Öne geçelim gerisi gelir.Rakip beraberlik için risk aldıkça arkaya atılan toplarda pozisyon bulabiliyoruz tabi terside olabilir,mağlup duruma düşersek bizde risk alabiliriz
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: MP Antalyaspor-Sivasspor
Alt 29.09.2011, 22:31   #109
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: MP Antalyaspor-Sivasspor

Antalyayı çok fazla tasip etmem lakin bu yıl epey bir hazır görüntü weriyorlar..Bir şeyler yapma çabasındalar..Ben kardeşlerimin banko kazanırız söylemine katılmıyorum.Antalya bu maçın favorisidir...
Alt 30.09.2011, 07:49   #110
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
RoKeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Otobüs ben okula giderken gördüm mercedes firmasinin yaninda yatiyo sürek li bi sorun var heralde Kerim zengin oynarsa kimi kesecek acaba ?
Maça yedek başlayacak son 15 dakika uğurun veya ermanin yerine oyuna girecek eneramo ermanin mevkisine çekilecek kerim kanatta oynayacak

Etiketler
18de, 9kez, antalya, antalyasporsivasspor, haftada, haftanın, hakemleri, hedef, ilk, karşı, karşıya, kerim, maÇlar, sivas, sivassporda, tek hedefimiz galibiyet, İşte, zaman, zengin