Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor 3-2 Tokatspor (Maç sona erdi)
Alt 05.08.2012, 17:56   #81
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor 3-2 Tokatspor (Maç sona erdi)

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bos türbünler önünde oynanan bir mac.Maclar basliyincada görüntü bundan degisik olmiyacak,cünki yönetim ve seyirci arasindaki iletisim yillar önce koptu.
barcayla oynuyoruz ya full çekmesi lazımdı dimi
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2012, 17:58   #82
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Tokatspor un forvetlerini alalım daha becerikli gibi durdular
Alt 05.08.2012, 18:10   #83
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
barcayla oynuyoruz ya full çekmesi lazımdı dimi
Barcayla oynasanda full cekmez.Bu gözler Anderlecht´le oynanan macida gördü,ordada seyirci yoktu.Seyirciyle ,yönetim arasindaki bag kopmus.Sen seyirci olarak forvet hattina alindi denilen oyuncularin alinmadigini oradan buradan duydun.Yani bir habere ulasabilmek icin,seyirci olarak ugras veriyorsun.Baska sitelere girerek arastiran arkadaslar sayesinde transferlerin gerceklesmedigini anliyorsun .Bu sana zevkmi veriyor.Yönetimden biri ciksa ilk agizdan duysan kötümü olur?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2012, 18:18   #84
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Stat:4 Eylül
Hakemler: Adem Sarıtaş, Egemen Eren, Muzaffer Kaşıkçı
Sivasspor: Atilla Koca,(Milan Borjan), Uğur Kavuk,(Kaan), Jakup Navratil,(J.Faty), Jan Rajnoch, (Murat Akça), Şaban Özel, (Hayrettin Yerlikaya), Alican Karadağ, (Kadir Bekmezci), Doğa Kaya(Mehmet Nas), Atıf Şoşo,(Erman Kılıç), Milan Cenry,(Cenk), Kamil Grosicki, Pedriel Suarez,
Tokatspor: Erhan,(Mehmet), Taner, Celal,(Emrah), Oğuz,(Gökhan), Alihan, Veysi,(Serkan), Haluk, Vedat,(Oğuz), Uğur, Ercan,(Yasin), Emin(Güven)
Sarı kart: Ercan( Tokatspor),

Yeni sezon öncesi Bolu Gerede ve Avusturya’da hazırlıklarını tamamlayan Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor, hazırlık maçında 2. Lig beyaz grup temsilcisi Tokatspor'u 3-2 mağlup etti.

Yeni sezon öncesi Bolu Gerede ve Avusturya’da hazırlıklarını tamamlayan Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor, hazırlık maçında 2. Lig Beyaz grup temsilcisi Tokatspor ile karşı karşıya geldi.

Teknik direktör Rıza Çalımbay ilk onbirde yeni transferlerden Şaban, Alican Doğa Atıf’ı oynattı.Takımda sakatlığı bulunan Kaleci Korcan, Nihat, Abdulkadir ve Erhan’ın sakatlığı nedeniyle sahadaki yerlerini alamadı.
Çalımbay, maçın ilk yarısında yeni transferleri ve yedek oyuncuları oynatmayı tercih ederken ikinci yarıda as kadroda yer alan futbolcuları sahaya sürdü.

Maça Sivassporlu taraftarlar fazla ilgi göstermedi. 2 bin 500 civarında taraftar tribündeki yerini alarak takımlarını yanlız bırakmadı.
Karşılaşmayı Belediye Başkanı Doğan Ürgüp,Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın,Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Tokatspor Kulüp Başkanı Mustafa Şahin de izledi.
Karşılaşma öncesi şehitler için saygı duruşunda bulunuldu.

MAÇTAN DAKİKALAR

14.dakikada Sivasspor atağında Atıf, ceza sahasına giriğinde Alihan tarafından düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Atıf takımını 1-0 öne geçirdi.
27.dakikada Tokatspor atağında topla buluşan Vedat kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu filelere gönderdi. 1-1
38.dakikada Sivasspor’da Atıf Şoşo ikinci kez sahneye çıkarak ceza sahası içinde kaleyi gördüğü anda vurdu skoru 2-1 yaptı.
Karşılaşmanın ilk yarısı 2-1 Sivasspor’un üstünlüğü ile sona erdi.
64.dakikada Sivasspor atağında Erman Kılıç farkı 2’ye çıkardı.3-1.
71.dakikada Yasin Yener, kazanılan penaltı vuruşunu gole çevirerek durumu 3-2’ye getirdi.Karşılaşma bu skorla sona erdi.

CİHAN
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2012, 18:28   #85
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kamil ve atıf ilk yarı iyi anlaştı oynadılar.maç tamamen üstünlüğümüzle geçti 2.yarı daha iyi oynadık. aLİCAN dOĞA BERBATTI ŞABAN ÇOK İYİYDİ MEHMET NAS KADİR İYİYDİ, SUAREZ 4NET GOLÜ KAÇIRDI KAMİLDE AYNEN FARK OLURDU
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahhguzum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2012, 18:35   #86
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 815 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben maçtaydım millet. seyirci bayaa vardı maraton ve vip dolmuştu.
ayrıca bizim takıma güzel bi forvet olsun yeter. takımı çok begendim özellikle atıf kamil ve cerny çok güzel oynadılar.karamsar olmayın bu takım iş yapar bi forvet yeter. pedrial maalesef çok iyi değil. güzel yedek olur.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ofozturk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2012, 18:36   #87
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

defans defans defans + kaleci kimse görmüyormu bu sorunu ya uğurla gitmez yerine sağlam adam lazım koşan
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34orhan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2012, 18:38   #88
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçtan yeni geldim Rakip Tokatspor galibiyet normal yenileri değerlendirecek olursak;

Şaban Özel : Fazla iş düşmedi çözemedim?..

Alican Karadağ : Ben çok ümitliyim Alicandan fiziği çok iyi tatlı sert oynuyor bence zaman zaman ilk 11 de yerini bulacaktır gayet sakin şekilde sanki yıllardır Sivasspor'da oynuyormuş gibi oynadı...

Doğa Kaya:Ben doğayı önceki takımlarında beğeniyordum ama bugün vasat performans gösterdi.1-2 kez anlamsız şekilde havadan geriye oynadı ama uyum sorununa bağlıyorum umarım istenilen verim alınır...

Kaan Kılcı : Daha 18 yaşında sağ bek mevkiinde oynuyor A2 den bu sene A takıma cıktı bu sene takımda süre alacağını sanmıyorum zaten oyuna 70.dk dan sonra girdi 1-2 tane iyi dripling yaptı umarım 2-3 seneye yararlanabiliriz...

Aatif Chahechouhe:Gerçekten kaliteli bir futbolcu bugün çok istekliydi sürekli top istedi defansın arkasına sarktı ve 4-5 tane kaliteli ara pası attı 1'i penaltıdan 1'i de ceza sahası cizgisinden gol attı ve şu özelliği dikkatimi cekti videolarındada belli oluyor zaten pası veriyor ve hiç durmadan boşa kaçıyor tekrar topla buluşuyor bu sene 10-12 golden aşağı atmaz umarım bizi yanıltmaz...

Cenk İmsak:Beşiktaş A2 den geldi 81.dk da oyuna girdi 9 dk da nasıl futbolcu olduğu anlaşılmaz ama benim kumaşı iyiye benziyor fiziği Alican kadar iyi değil ama ona göre daha hızlı bu sene süpriz yapıp 10-15 maçda görev alabilir gibime geldi

Takımın eskilerinden dikkat çekenler

Milan Cerny:Bu yıl sanki farklı bir havası var güçlenmiş Monaco macındada görmüştüm bunu Kamilin ilk geldiğindeki gibi birkaç kaliteli çalım attı Aatif ile birlikte sahanın en iyisiydi

Erman Kılıç:Geçen seneden bildiğimiz Erman umarım geçen seneki gibi başarılı olur.

Pedriel Suarez:7-8 tane karşı karşı net pozisyon kaçırdı 1 topu direkten döndü hatta 2 tane boş kaleye kaçırdı onun adına üzüldüm bunları 3 tane beceriksizlikten kaçtı 2 tanesini kaleci çok iyi çıkardı 2-3 tanesini de şanssızlıktan kaçtı yani bildiğimiz pedriel

Tabi Tokatspora karşı oynadık bu oyunu ve 2 gol yedik defansı tokatspor karşısında değerlendiremem lig başlayınca göreceğiz geçen seneden farklarını 2 tane forvetle birlikte başarı gelir inşallah...
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2012, 18:47   #89
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tokatspor taraftarına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. ve biliyorum ki tokattan maça gelen tokatlılarda var sezonda. tokatla neden maç yaptığımıza gelince Tokat bizm kardeş takımımız ve kardeş şehrimiz. Tokatspora desteğimizn olması ve sürmesi lazım. takımımıza gelince daha iyi olacağız. tsyd kupas daha net gösterecek durumumuzu. ama forvet gerçekten de şart. ilerde top tutacak bir adama ihtiyacımız var. savunmayı söylemiyorum geçen seneki gibi çok gol yeriz gibime geliyor. pedrielin şansızlığı mı beceriksizliği mi bilmiyorum ama benim saydığım 5 tane net gol kaçırdı. kötü topcu değil ama fizk olarak zayıf galiba.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2012, 18:47   #90
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sürekli hücumu ve golü düşünen bir takımın orta sahası Doğa olamaz..Ya bugünkü gibi çok gol yedirir ya da Nürnberg maçındaki gibi kırmızı kart yer..
Sürekli hücumu ve golü düşünen bir takımın forveti Pedriel olamaz..Bugünkü gibi 10 tane % milyonluk golleri kaçırır..
Alican,Cerny,Aatıf,Erman göze çarpan isimlerdi...

Etiketler
devam, ediyor, erdi, maÇ, rakip, sivasspor, sona, tokatspor