Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun: "Düzelme yolundayız"
Alt 21.08.2009, 09:29   #81
1967 dernek serkan20
Usta Yiğido

1967 dernek serkan20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967 dernek serkan20 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Uygun: "Düzelme yolundayız"

eee arkadaşlar işin iyi tarafınıda görün değilmi????
1967 dernek serkan20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:33   #82
ozer10
Yiğido

ozer10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 ozer10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nese biz daha çok avrupa kupalarına gideriz bizim ilk hedefimiz kendimizi düzeltmek çok ii transferler gerek kulüp borç yapmassa takım istenilen düzee çıkamaacak gibi türkiyede ve avrupada gözde halinde olan yada gelenleri kimse uyanmadan alınmalı
ozer10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:36   #83
atanurkaradag
Yeni Yiğido

1 Mesajına 3 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 atanurkaradag Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

öncelikle söylemeliyim shakhtar maçında sivas gerçekten düzelme işaretleri verdi.
şimdi sivassporlu taraftarlara şöyle seslenmek istiyorum:
kardeşim siz hiç üçüncü ligde tribünleri diz boyu karla dolu stadta keçiörengücü,bulancak,turhal şekerspor v.s. maçlarını ayakta izlediniz mi
sivassporun nerden nereye geldiğini gerçekten bilerek mi yoksa bilmeden mi konuşuyorsunuz.anderlet maça geliyor ilgi yok, neymiş efendim orada 5 yemiş.shaktar maça geliyor maça ilgi yok gelen taraftar da maç 2-0 olunca stadı terkediyor. kardeşim öncelikle haddinizi bilin oynayan takım geçen yılın avrupa şampiyonu, geçen sezon bu takımın final maçını izlemek için insanlar 100-200 eurolar ödedi. sivasspor size 5 liraya izlettiriyor hem de maç gazozuna değil uefa grup eleme maçı , ne demek stadı terketmek ya... havayı teneffüs edin futbolun tadına varın. dün 4 eylül stadında dalgalanan uefa bayrağıydı,bu ne tatminsizliktir ya... daha ne bekliyorsunuz kardeşim .ben sivassporu buralara getirenlere mecnun odyakmaz ve bülent uygun başta olmak üzere teşekkür ediyorum sevgili sivasspor dün tribünde sesimi duyuramadım ama buradan sesleniyorum seninle gurur duyuyorum
ve dün stadı maç bitmeden terkeden insanları da kınıyorum.
atanurkaradag isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı atanurkaradag'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.08.2009, 09:45   #84
ozbss07
Yiğido

ozbss07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 ozbss07 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öncelikle sen kendiini kandır bülent hoca hafif oynama war ama sezon sonuna kadar düzelmez bu takım ersenle kadirle yok YASİNle düzelmez hoca bu takım kadro full 2.lig oyuncusu ya olmaz bu kadar aldığın adm bi tek bouzza o da pek işe yaramaz tahminimce kaleye kesin bi takviye şart kimse görmüyo petkoviç bitti bu sezon bunu nasıl görmüyo ya akın desem gençken azıcık şans verilse başarıyla korurdu kaleyi ama akın a kale teslim etmek çok riskli en iyisi bi kaleci transferi bide forvet ve defans olursa süpr olur diyeceksiniz ki kadroyu değiştirilem diyecek arkadaşlar ama hatta orta sahayada adam lazım yani her mevki ye en az 1 adam lazım
ozbss07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:46   #85
ozbss07
Yiğido

ozbss07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 ozbss07 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
atanurkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle söylemeliyim shakhtar maçında sivas gerçekten düzelme işaretleri verdi.
şimdi sivassporlu taraftarlara şöyle seslenmek istiyorum:
kardeşim siz hiç üçüncü ligde tribünleri diz boyu karla dolu stadta keçiörengücü,bulancak,turhal şekerspor v.s. maçlarını ayakta izlediniz mi
sivassporun nerden nereye geldiğini gerçekten bilerek mi yoksa bilmeden mi konuşuyorsunuz.anderlet maça geliyor ilgi yok, neymiş efendim orada 5 yemiş.shaktar maça geliyor maça ilgi yok gelen taraftar da maç 2-0 olunca stadı terkediyor. kardeşim öncelikle haddinizi bilin oynayan takım geçen yılın avrupa şampiyonu, geçen sezon bu takımın final maçını izlemek için insanlar 100-200 eurolar ödedi. sivasspor size 5 liraya izlettiriyor hem de maç gazozuna değil uefa grup eleme maçı , ne demek stadı terketmek ya... havayı teneffüs edin futbolun tadına varın. dün 4 eylül stadında dalgalanan uefa bayrağıydı,bu ne tatminsizliktir ya... daha ne bekliyorsunuz kardeşim .ben sivassporu buralara getirenlere mecnun odyakmaz ve bülent uygun başta olmak üzere teşekkür ediyorum sevgili sivasspor dün tribünde sesimi duyuramadım ama buradan sesleniyorum seninle gurur duyuyorum
ve dün stadı maç bitmeden terkeden insanları da kınıyorum.
sende pek gövde gösterisi yapma kardeşim izlenecek takımmı wardı da izlemediler
ozbss07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:52   #86
BURAK_06
Acemi Yiğido

BURAK_06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 BURAK_06 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İnsanoğlu geldiği yerleri çok çabuk unutuyor ki...
Keşke iyi gün kötü gün taraftarı olabilsek.
BURAK_06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:57   #87
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Futbol netice oyunudur hocam.Oynadığın futbolu neticeye yansıtamazsan hiçbir faydasını göremezsin.Netice olarak da gelenden üç gidenden üç yiyoruz.Evet bayağı bir düzelme yolundayız...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2009, 09:58   #88
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu maçta söylenecek o kadar çok şey varki...

Musa Aydın gecen sezon yakaladıgı gollerın yarısını atsa Şampiyonduk Musanın gol kacırma rekoru bu maçta da devam etti. Bir pozisyonda topa nasıl ıska çekti hayret.

Kamanan gibi oyuncu bu kadar formda iken nasıl yedek bırakılır hayret.

Bouazza ilk 11 de oynamak büyük hataydı. 2 yarı takıma girmesi gerekirken oyunda kaldığı sürede hayalet gibiydi.

Erman için dünyaları verdik ve o Erman hiç oynamadı.

Veee son sözümde büyük maçların küçük kalecisi Petkoviçe yeter artık büyük maçlarda 1 kerede iyi oyna.
sen sivastan uefa kupasımı beklıodun sayma inter totoyu daha ilk tecrübeler bıraz gercekçı bakın karışısındakı son uefa şampıyonu ve sivas halal olsunkı talıhssızlık le macı kaybettı tamm hatalar var eksıkler var şansısslık cabası SİVAS AVRUAPADA TAŞLARI YERINE OTUTTURACAK KAPASITEDEDIR VE BUNU BAŞARACAKTIR VE ADIM GİBİ EMINIM BU RAKIP DİGER 3 TEMSİLCIMIZLE OYNASAYDI SİVASTAN DAHA ÇOK FARK YERDI SİVASIN RESMEN TEBRIK EDILMESI GEREK 300. SINAVI DEGIL DAHA 7. SINAV BAKIŞ ACINIZI BIRAZ GENIŞLETIN EKSIKLERE HATALARA RAGMEN BIRAVO SİVAS BU SİVASTA IŞIK VAR YETERKI SAHIP ÇIKILSIN NE DEMEK İSTEDIGIMI EMINIM ANLAYANLAR OLMUŞTUR BEN LİGDE AVRUPADA MARKALAŞAN BİR SİVAS GÖRMEK İSTIYORUM VE GÖRECEGIMEDE ADIM GİBİ EMINIM MERDIVENLER BEŞER BEŞER ÇIKILMIOO ADIMA ADIM 5.YILINDA SSİVAS TA BU BAŞARI VARSA FAZLA DEGIL 5 YIL SONRA SİVAS TARIHLER YAZACAKTIR ÜZÜLMEYIN
Alt 21.08.2009, 10:00   #89
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bazı yenilgilerde hayırlı oldu denir.Takım kendine geldi denir.Ben takımın kendine gelmesinden ziyade,Sivasspor’un ve bu sitenin içine sızarak,taraftar kisvesi altında Sivasspor’a zarar verenleri görmek açısından bu yenilgilerin hayırlı olduğunu düşünüyorum.Sadece başarı için taraftar olmaz dedik kaç defa.Farzedin ki bu sene bu takım küme düşmemeye oynasın.Eeee hemen kaypak zemin taraftarı Bizans aşklarına mı dönecek?Bence evet.2 gün önce üye olmuş vatandaş doldurmuşta doldurmuş,hemde Sivasspor’un efendi taraftarına yakışmayan ifadelerle.Biraz haddimizi bilmeli,kendimize gelmeliyiz.Bizim, 2 maç sonu mağlubiyetten sonra takım otobüsünü taşlayan, oyunculara,teknik adamlara ana-avrat küfür eden takım taraftarlarından farkımız olmalı. Yenilgileride hazmedebilmeli,yine takımımızı destekleyebilmeliyiz.Eleştri tabiiki olacak,ama içi boş ve yıkıcı eleştiriler yerine yapıcı ve diğer taraftarlarada fikir verebilecek eleştriler olmalı.Eleştirdiğiniz insanların bu takıma yaptıkları hizmetleri düşünerek,sonra kendinizin taraftar olarak ne verdiğinizi karşılaştırarak eleştri yapmanız en sağlıklı olanıdır.UEFA maçında,son UEFA şampiyonuna karşı mücadele edecek olan takımını stadı tam olarak dolduramayan ve gerektiği gibi desteklemeyen bir camianın, bu takımı bu noktalara getiren teknik kadroyu,ve yönetimi eleştirmeye hakkı olmadığını düşünüyorum.Bazen alt liglerdeyken verdiğimiz mücadeleleri,amatör ruhu özlüyorum.Bu yönetim bu taraftarı çok şımarttı.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE,YENSENDE YENİLSENDE HER ZAMAN YANINDAYIZ...
SİVASSPOR'UN GERÇEK TARAFTARLARI
Alt 21.08.2009, 10:02   #90
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bülent Hocamı'za bu tespitinde katılıyorum.

Ancak takımın hala düzeltemediği pek çok şey var.Öncelikle defans hattımız çok basit hatalar yapıyor ve bu basit hatalar tüm takımın motivasyonunu olumsuz yönde etkiliyor.Defansa mutlaka takviye yapılması gerekiyor.

İkinci olarak takım tüm maçlarda ikinci yarı ortalarından itibaren fizik olarak düşüyor ve yenik olmamamıza rağmen maçı çevirecek herhangi bir çaba, pres ve gayret gösteremiyor.

Aslında Bülent Hoca'nın amacı sezon başında çok koşan, pas yapan, ve topu oynayan taraf olan bir takım oluşturmaktı. Maalesef şu ana kadar bu fikirde bir takım göremiyoruz.

Çok ağır bir defansımız var. Hızlı top çevirmek, hızlı atağa kalkmak ve çabuk kademeye girmek gibi çok önemli özellikleri yok defansımızın.

Bütün bunlara rağmen dün düzelme younda olan bir Sivasspor gördüm. Özellikle Abdurrahman, Cihan, Bouazza, Kadir ve İbrahim Ş. gerçekten güzel bir performans sergilediler.

Kısacası daha çok koşmalı, daha isabetli pas yapmalı ve süper lig futbolcusuna yakışmayacak basit hatalar yapmamalıyız. Ne yapıp yapıp fizik kondüsyonumuzu 90 dakika rahat yetecek bir seviyeye getirmeliyiz.

Bülent Hoca'da elbette tecrübe eksikliği ile sezona çok keskin bir kadro ve sistem değişikliğiyle girmennin sıkıntısını yaşıyor.O da bunun farkında.

İnşallah Diyarbakır ve Denizli maçlarını alarak hem düzeldiğimizi görürüz ve hemde bozulan moral ve motivasyonumuzu tekrar kazanırız.

Rövanş maçında da takımıza başarılar diliyorum. Çok kısa bir süre var. Rakip çok formda, işimiz zor ancak lütfen yenilsek bile dağılmayalım, bu adamlar nasıl buralara gelmiş dedirtmeyelim. Allah yardımcımız olsun...
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı birdokuzaltiyed'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
düzelme yolundayız, uygun