Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer Dosyası
Alt 30.07.2014, 23:05   #311
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transfer Dosyası

R.Carlos madem sol ileri uca(Aydın'ın yerine )oyuncu arıyor ben de Sivasspora Trabzonsporun beğenmediği Emrah Başsan ı tavsiye ediyorum..Sivasspor takas+para yoluyla bu transfer bence gerçekleştirir..Emrah ı en son Antalyaspora Sivas'ta yenildiğimiz maçta izlemiştim..Gerçekten sol kanadı çok iyi kullanan gelecekte de iyi paraya satabileceğimiz bir oyuncu...Ben olsam Emrah Başsan ı kesinlikle kaçırmam..Bu oyuncu gelecekte milli takıma aday da bir oyuncu....Bu oyuncu alınırsa Sivassporun sol kanadı Ziya Emrah ikilisiyle çok daha olacaktır diye düşünüyorum..Haydi Hayırlısı...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2014, 23:22   #312
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
R.Carlos madem sol ileri uca(Aydın'ın yerine )oyuncu arıyor ben de Sivasspora Trabzonsporun beğenmediği Emrah Başsan ı tavsiye ediyorum..Sivasspor takas+para yoluyla bu transfer bence gerçekleştirir..Emrah ı en son Antalyaspora Sivas'ta yenildiğimiz maçta izlemiştim..Gerçekten sol kanadı çok iyi kullanan gelecekte de iyi paraya satabileceğimiz bir oyuncu...Ben olsam Emrah Başsan ı kesinlikle kaçırmam..Bu oyuncu gelecekte milli takıma aday da bir oyuncu....Bu oyuncu alınırsa Sivassporun sol kanadı Ziya Emrah ikilisiyle çok daha olacaktır diye düşünüyorum..Haydi Hayırlısı...
Aynen alsınlar Emrah Başsan'ı başka adam istemez
Alt 30.07.2014, 23:23   #313
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
........Eğri oturup doğru konuşalım sivasspor takımında sol kanatta gerekirse ters kanatta oynayacak ,ileri geri gidip gelebilecek,asistler yapabilecek Aydın ,Erman ın yerini doldurabilecek bir oyuncu maalesef yok....Musa Sinan o kanatta ne yapar bilemiyorum,Serdar Özkan iyi ama savunma özelliği yokv;diğer oyuncular sol ayaklı olmadıkları için bu kanatta çok sorun olur; sivassporun o kanadı otobana döner..Sivassporun son senelerdeki başarısında sol kanadın çok iyi çalışmasının büyük payı olmuştur..Biz seneye sadece sağ kanadı kullanırsak sivassporun geçen yıl ki başarısına ne kadar yaklaşırız bilemiyorum..Onun için sol kanada mutlaka bir çare bulunmalı diye düşünüyorum....Ben Emrah ı tavsiye ediyorum;son söz R.Carlos ve Sivasspor Yönetiminin...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.07.2014, 07:29   #314
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 425 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
........Eğri oturup doğru konuşalım sivasspor takımında sol kanatta gerekirse ters kanatta oynayacak ,ileri geri gidip gelebilecek,asistler yapabilecek Aydın ,Erman ın yerini doldurabilecek bir oyuncu maalesef yok....Musa Sinan o kanatta ne yapar bilemiyorum,Serdar Özkan iyi ama savunma özelliği yokv;diğer oyuncular sol ayaklı olmadıkları için bu kanatta çok sorun olur; sivassporun o kanadı otobana döner..Sivassporun son senelerdeki başarısında sol kanadın çok iyi çalışmasının büyük payı olmuştur..Biz seneye sadece sağ kanadı kullanırsak sivassporun geçen yıl ki başarısına ne kadar yaklaşırız bilemiyorum..Onun için sol kanada mutlaka bir çare bulunmalı diye düşünüyorum....Ben Emrah ı tavsiye ediyorum;son söz R.Carlos ve Sivasspor Yönetiminin...
Eğer yanlış hatırlamıyorsam utaka sol kanatta oynayacak bu sene diye haber çıkmıştı bu sitede ama yazan kullanıcıyı hatırlayamadım
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.07.2014, 08:19   #315
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla bizim yonetim daha uyuyorrrrrr.. Bu oyuncuyu gormedilerse ben ne diyim!! Turk hemde aydinin yerini cok kolay doldurur. Yas: 19!!!

Kardesim boyle genclere paraya kiyicaksin ama 5 sene sonra 5 katina satabilirsin

http://youtu.be/5v-gldt9uDU

Bilal basicikoglu buyrun bakin abilerim , bakinda ucuz turk genc futbolcu goren ve yonetimiz ayakta uydugunu gorun..
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.07.2014, 08:27   #316
umitfidan
Yiğido

Alıntı:
Sivasli010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Valla bizim yonetim daha uyuyorrrrrr.. Bu oyuncuyu gormedilerse ben ne diyim!! Turk hemde aydinin yerini cok kolay doldurur. Yas: 19!!!

Kardesim boyle genclere paraya kiyicaksin ama 5 sene sonra 5 katina satabilirsin

http://youtu.be/5v-gldt9uDU

Bilal basicikoglu buyrun bakin abilerim , bakinda ucuz turk genc futbolcu goren ve yonetimiz ayakta uydugunu gorun..
Yönetimin bu oyuncuyu takip etmediğini nereden biliyorsun acaba ? Kerem ve berk genç olarak takımımıza katıldı zaten, gereğinden fazla genç oyuncuda dengeyi bozar takımın(GS ve kayseride görüldüğü gibi). 2 ay önceki habere göre "galatasaraya gitmek için takımımdan ayrılabilirim" tarzı açıklamaları var zaten, gönlü başka takımda olduktan sonra gelsede bize fayda sağlamaz.
Bu Konuda umitfidan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.07.2014, 08:30   #317
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: Transfer Dosyası

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetimin bu oyuncuyu takip etmediğini nereden biliyorsun acaba ? Kerem ve berk genç olarak takımımıza katıldı zaten, gereğinden fazla genç oyuncuda dengeyi bozar takımın(GS ve kayseride görüldüğü gibi). 2 ay önceki habere göre "galatasaraya gitmek için takımımdan ayrılabilirim" tarzı açıklamaları var zaten, gönlü başka takımda olduktan sonra gelsede bize fayda sağlamaz.
Kardes aydinin yerine utakayimi koycaz? Tammam sakatlandi ondan sonra napicaz? Aatif sesu diyceksin, forvet arkasi kim oynucak??

Kardesim senin dusuncen cok yanlis, genc oyunculari oynatman lazimki degeri yukselsin. Simdi sen dersinki bu oyuncu kaliteli degil(alamadiktan sonra)

Sen bir bak en iyi altyapi hangi ulkede(hollanda)
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.07.2014, 10:06   #318
umitfidan
Yiğido

Alıntı:
Sivasli010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardes aydinin yerine utakayimi koycaz? Tammam sakatlandi ondan sonra napicaz? Aatif sesu diyceksin, forvet arkasi kim oynucak??

Kardesim senin dusuncen cok yanlis, genc oyunculari oynatman lazimki degeri yukselsin. Simdi sen dersinki bu oyuncu kaliteli degil(alamadiktan sonra)

Sen bir bak en iyi altyapi hangi ulkede(hollanda)
sol kanat ; musa sinan, serdar özkan, utaka, aatıf, berk neziroğlu
forvet arkası ; mehdinin asıl pozisyonu forvet arkası

bir anda takıma 4-5 genç monte etmeye çalışmak bizi kayserinin pozisyonuna getirir, çok kaliteli değilse takımın tecrube yetenekten daha önemli oluyor.

alınıp kadroya katılmaması daha kötü önünü kesmiş oluyorsun bu seferde o çocuğun, ahmet aras'a yıllardır yapıldığı gibi veya abdülkadir'e

Söylediğin oyuncu açık açık galatasaraylıyım diyor onu almak bence hata olur.
Bu Konuda umitfidan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.07.2014, 12:15   #319
BizeHerYerSivas
Acemi Yiğido

32 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 387 BizeHerYerSivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla gardaşlar ben sol kanada serdar gürler i önermiştim çok iyi olurdu trabzon 1.3 milyon euro ya aldı elazığ dan yani bence iyi fiyata aldılar olmadı emrah başsan ama antalyaspor ne kadara satar bu adamı ayrıca antalyadn emrah ve musa trabzon ile anlaşmışlardı trabzon td üvahid gelmesin dedi diye almadılar şimdi antalyada bize yok 2 milyon euro yok 2.5 milyon euro derse ne yapacaz bilal başakçıoğlunu ise seneye büyük takımlarda görebiliriz ama onunda 1 1.5 milyon eurodan aşağı alamayız belki 750 bin euro ya alabiliriz o da oyuncuyla anlaşıp kulübüne baskı kurdurursak ki bu paraları avrupaya gitmiyoruz şu dönemden sonra başkanımız verir mi onu bilemeyiz.
BizeHerYerSivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.07.2014, 12:30   #320
BizeHerYerSivas
Acemi Yiğido

32 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 387 BizeHerYerSivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümit Kurt operasyonu
Egemen için 'cerrahi müdahale' kararı verilince Sivassporlu stoper için atağa geçildi. İdari menajer Hasan Çetinkaya, Sivas yönetimi ile masaya oturacak. 23 yaşındaki sol stoper için Krasic teklif edilecek

Egemen için ameliyat kararı alınınca Sivasspor'un stoperi Ümit Kurt için görüşmeler hızlandırıldı. Yaklaşık 10 gündür İstanbul'da F.Bahçeli yöneticilerle bir araya gelen, "Ümit Kurt, F.Bahçe'de forma giymekten gurur duyar" diyerek kapıları ardına kadar açan menajer Ali Egesel, "Sivasspor ile anlaşın, oyuncum zorluk çıkarmaz" diye garanti verdi. Egemen'in ameliyat kararı ve sezonun ilk yarısını bile kapatma ihtimali üzerine idari menajer Hasan Çetinkaya'ya Sivas yolları göründü. Sivas'a Ümit'e karşılık Krasic, Yobo ve Cristian'ın takasta kullanılabileceği iletildi. Sivasspor teknik direktörü Roberto Carlos, bu üç oyuncudan hangisini isterse iş bitirilecek. 23 yaşındaki Ümit Kurt geçen sezon 34 maçta forma giydi, 1 gole imza attı.

Emre BOL
BizeHerYerSivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıkladı, ayrılacağını, dosyası, günok, mert, olic, takımı, transfer, yeni, İvica