Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor Bütün Sivasındır, Gruplar Dikkat Etmeli
Alt 09.02.2014, 18:52   #1
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Sivasspor Bütün Sivasındır, Gruplar Dikkat Etmeli

Bilenler bilir Fb'yi şimdiye kadar hep eleştirmişimdir. Sadece Sivasspor'umu desteklerim. Sivasspor'u tutmayıp başka takım tutanlara da yine de saygı gösteririm. İlla zorla Sivasspor'u tutsun istemem.

Şike sürecinde hangi takımın ne durumda olduğu önemli değil. Beni sadece Sivasspor'un adının karışmaması ilgilendiriyor. Adımızın tamamen bu işlerden kurtulmasını isterken bugün garip bir tezahürat oldu. Fb'yi asla sevmem ama şike tezahüratının yapılması çok komik. Kamuoyunda takımımızın da adının zikredildiği düşünülürse yanlış anlaşılacak bir tezahürat oldu. Şikeyi ve yapanları toplu olarak eleştiriyoruz tabiki orası ayrı bir konu.

Geçen hafta Konya deplasmanında da birkaç kişi yanlış şeyler yapmış. Bursa taraftarları da Tv'de seyrederek çok serzenişte bulundular. Neden adımızı karalıyoruz? Özellikle genç arkadaşların yaşlarının heyecanıyla hareket etmemeleri ve dikkatli olmaları gerekiyor. Gruplar doğru düzgün beceremiyorlarsa bıraksınlar bu işi. Mantıklı olmak lazım. Şehri herkes iyi temsil etmeli. Yaşı küçük olanlara iyi örnek olunmalı.

Ayrıca Fb ile şike sürecinde takımımızın da adı geçmesine rağmen böyle kritik bir maç öncesinde aileler çocuklarına Fb forması giydirip neden gezdirirler anlamadım. Burda sadece Fb formasına değil hiçbir takıma karşı saldırı olmaz ve saygı duyulur ama yine de duyarlı olmak lazım gelmez mi?

Bir başka nokta da bazılarının Fb'yi karşılayıp kendi düşüncelerini sanki bütün Sivaslılar benimsiyormuş gibi göstermeleridir. Sanki bütün Sivas adının Fb ile anılmasından mutlu oluyor onlara göre.
Unutmayalım Sivasspor'u destekleyen herkes bütün rakiplerine karşı centilmen olabilir ama aynı zamanda bütün diğer takımları rakip olarak görür ve Sivasspor'un her şartta kazanmasını ister.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor Bütün Sivasındır, Gruplar Dikkat
Alt 09.02.2014, 18:57   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor Bütün Sivasındır, Gruplar Dikkat

ağzına sağlık...ve ayrıca şike yapsana diye MAL gibi APTAL gibi bağırmak demek bu suçu asla kabul etmeyen ve tabi ki desuçsuz olan MECNUN başkana küfretmektir, Korcana küfretmektir, şikeyi asla kabul etmeyen biz Sivasspor taraftarına küfretmektir...özellkle o maratondaki BELEŞ biletle içeri girecek kadar Sivas sevdalısı (!!!) müptezeller topluluğu bundan sonra şehir milliyetçiliğinden bahsetmesin..adamlar beleş biletle içeri girdkleri gibi parasıyla bilet alanalrın da yerini gaspediyor ve maça sadece KÜFRETMEK için geliyor...ve o MAL gibi APTAL gibi şike yapsana tezahüratını yapacak kadar bilinçsiz ve gerizekalı!
Alt 09.02.2014, 18:57   #3
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 474 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3-5 tane müptezel yüzünden rezil olduk
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı 34yigido34'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:02   #4
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bazılarının vücuduna bu daire içine aldığım kısım ağırlık yapıyor.Bugün çok iyi anladık bunu.

58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 15 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:10   #5
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

25 lira verip feneri desteklemeye gelenleri 10 lira verip sivasımızı desteklemeye davet ediyorum. bu lafım da şike yapsana deyip en büyük hakareti mecnun başkanımıza yapan zavallılara..!!!!
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:11   #6
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

böyle mallık olmaz böyle serefsizler yüzünden SİVASIN adı lekeleniyor.Mal herifler sizde hiç düşünce yokmu,beyin yokmu,istanbul basınana ve yorumcularına malzeme veriyorsunuz.Aklı başında hareket edin.Söyleyeceğiniz sözün nereye gittiğini bilmiyorsanız SUSUN...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı falcon58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:13   #7
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fb yi her ne sart olursa olsun kötülemek bizim taraftarımıza yakışmaz
kendini sivaslıyım zanneden üç beş gslının öncülüğünde olan işler
halbukiarenada oynadığmız veya bütün gs lıfutbolcuların çirkefliğini hep gördük ikinci bir takımımın olmayışıbile feneri yendigimize sevinemiyorum
çünkü geçmişte baliliye yapılanları son gs maçını unutamıyorum
sivaslıyım sivassporlada gurur duyuyorum yakın deplasmanlara gidiyorum
fb den bize zarar gelmez
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2014, 19:16   #8
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
adalı harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fb yi her ne sart olursa olsun kötülemek bizim taraftarımıza yakışmaz
kendini sivaslıyım zanneden üç beş gslının öncülüğünde olan işler
halbukiarenada oynadığmız veya bütün gs lıfutbolcuların çirkefliğini hep gördük ikinci bir takımımın olmayışıbile feneri yendigimize sevinemiyorum
çünkü geçmişte baliliye yapılanları son gs maçını unutamıyorum
sivaslıyım sivassporlada gurur duyuyorum yakın deplasmanlara gidiyorum
fb den bize zarar gelmez
Arkadaşım biz yukarıda ne anlatmışız? Sen gelmiş yine burada Fb sempatizanlığı yapmışsın. Açıkçası Fb takımını tutuyorsan en azından bunu belirt. Yok Sivassporluysan başka takımlara beslediğin sempati beni çok ilgilendirmez. Ama Sivassporlu olduğundan değil de Fb'li olduğun için Gs ile ilgili yorumunu burada yapma. Çünkü konumuz şu anda o değil.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:17   #9
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

ben bu kadar salak taraftar topluluğu ömrü hayatımda ilk defa gördüm. lan sığır, lan geri zekalı şikeci diye hitap ettiğin fener'in en çok şike ile suçlandığı maç sivas maçı. şike sürecinde fener'den sonra en çok suçlanan takım senin takımın.

bu şike sürecinin masal olduğu, uydurma olduğu ve cemaat operasyonu olduğu, 17 aralık darbe sürecinde iyice gün yüzüne çıkmışken, bu ne aptallıktır, bu ne gerizekalılıktır?

bir de malum grubun her maç ritüel haline getirdikleri küfürlü tezahürat varsa, eğer sitemizden birileri elde belge ile bu alçakların küfürleri ile ilgili işlem yapılması talebiyle, savcılığa suç duyurusunda bulunacaksa, bu duyurunun altına imzamı atmaya hazırım.

bu pislik sürüsünü stadımızdan atma vakti geldi.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 19:19   #10
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Tribünde "şike yapsana" diye bağıran geri zekalı zannettiğiniz kişiler aslında o kadar da salak değiller. Sivasspor sevgisi yüzünden değil, fener nefreti, gs sempatisi yüzünden böyle bağırdılar.

Aylardır siteye girmiyordum. Kendimce aramızda bulunan bazı "bukalemunlara" tepki amaçlı girmiyordum. Ama artık dayanamadım ve yazmak zorunda hissettim kendimi.

Bu gün gündüz maç öncesi mini sohbet alanında, kaleci korcanın sakatlığına inanmayıp , bu işte bit yeniği var, maçı sattık gibi kelimeler kullanan sözde sivaslılarla aynı havayı solumak, aynı siteyi paylaşmaktan zul geliyor bana.

Keşke öyle bir imkan olsa da siteye üyelikte ıq testi yapılsa, yaş sınırı konulabilse......

Ulan beyinsiz piyade, şike yapan namusunu karısını satmış demektir diyen bir başkanın varken, sivasla şike yapmakla suçlanan bir kulübün başkanına şike yapsana diyen mahlukatlar. Allagh hepinizi bildiği gibi yapsın....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bütün, dikkat, etmeli, gruplar, sivasspor, sivasındır