Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'un Bolu kampı
Alt 08.11.2010, 19:20   #21
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'un Bolu kampı

hocam güzel düşünmüşün ama bu adamlarda insanlık gururu kalmamış
bu topçular ondan anlamazlar
kaşımpaşayaDA YENİLİRLER İSE HOCAM SİZİN HARİCİNİZDE ZİYA
DİGERLERİNE SİZ KARAR VERİN SİVASA GELECEKLERE
HOCAM DEGİL BUNLARI BOLUYA BREZİLYAYADA GÖTÜRSEN BU KAZMALARDAn topçu olmaziSİVASI BALTALAYANLAR BİR GÜN HESAP VERECEK
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 20:32   #22
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Yönetim kendini Bolu kampina alsinda nerede yanlis yaptik diye düsünsün!Borcsuz sezona basliyacagiz diye,ellerinden geleni yaptilar.Simdi bu kadroyla isler neden yürümüyor diye düsünüyorlar.Digitürk´den gelen gelirle süper bir kadro kurulurdu .M.Yildiz´in bu takimda isi olmamali.BU ARKADASLA YOLLAR AYRILMALI YETER ARTIK.Olmuyor onunla artik neden gercegi görmüyorlar.Onunla birlikde Hayrettin´de dahil olmak üzere 5-6 futbolcuyla yollar ayrilmali.Kadro yasli denildi basta kimse inanmadi ,aldiris eden olmadi yönetimden.Simdide temizleyin pisliginizi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 20:49   #23
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 529 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocam kapıyı futbolculara ne zaman gösterecen. Sepetle beğenmediğini.
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 22:11   #24
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Stresten uzakmış..Gören de sanar ki taraftar hergün tesislerde futbolculara sövüyor.Bu kadronun yüzde 80'i değişmeden ligde kalmak imkansız.
bunların derdi stresli olmak değil ki!

bu haysiyetsizlerin derdi stressiz olmak, rahat olmak, rahatlık batıyor
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 23:39   #25
rmznshn
Acemi Yiğido

68 Mesajına 228 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 rmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISI

Rıza Hocanın maç sonu açıklamalarıyla Başkanın bugün yaptığı basın toplantısındaki söylemleri aynı doğrultuda. İkisi de Sivassporda artık köklü değişikliklerin olması gerektiğini dile getirdi. ama şu an için ligin ilk yarısının bitmesini ve akabinde gerekli kararları alacaklarını söylediler. ligin bitmesine 6 hafta kaldığını ve bu futbolcularla ilk yarıyı bitireceklerini söylediler. bence de biraz olsun haklılık payları var. peki devre arasında neler yapılmalı?
Bana göre bazı futbolcuların Sivasspordaki misyonları bitti. Bazı futbolcular da kendilerine verilen şansları sonuna kadar kullandılar ama başarılı olamadılar.
AKIN: Sivasspora geldiği ilk günden beri Şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda Petkoviçin yokluğunda gösterdiği başarılı performansların dışında özellikle bazı negatif yönlerini geliştirememesi yüzünden bize kaybettirdiği puanlar ortada. Topu iyi oyuna sokamaması, geri paslardaki ayağınının ayarsızlığı, aut atışlarında topun orta sahayı bile geçememesi, defans arkasına atılan toplarda kaleyi zamanında ve çabuk şekilde terk edip atakları önlememesi bizim başımıza yeteri derecede dert oldu. Bence devre araasında kendine kulüp bulması gerekir.
ABDURRAHMAN-SEDAT : Bu iki futbolcu aynı anda kulüpten içeri adım attılar. ve aynı anda da kulüpten ayrılmalılar. Abdurrahman için çok önemli bir tespitte bulunmak istiyorum. Sivasspor formasıyla attığı üç gol dışında (Bursa-Trabzon-Galatasaray) acaba bir düşünün bakalım? YAPTIĞI BİR ORTA İLE VEYA BİR ASİSTLE GOL ATTIRDI MI? Ben çok maç canlı seyrettim, bütün golleri de izledim ama abdurrahmanın yaptığı bir ortanın golle tamamlandığını hatırlamıyorum. Sedat artık eski Sedat değil. Çok ağır kalıyor. Zaten ağır oldğunu bildiği için defans çizgisini hep geride kurmaya çalışıyor. Bu yüzden ofsaytı bozan ilk adam oluyor. Hamleleri artık yavaş. Ya top ya adam diyor. bir çok pozisyonda kartla burun buruna kalıyor. Topu oyuna sokması zaten iyi değildi. Şimdilerde ise uzun top atma gayreti dışında hiçbir şey yapmıyor. Diallonun topla driplinglerini hatırlarsak Sedatın bunları yapması mümkün değil. Kısacası Abdurrahman ve Sedat artık Sivasspordaki mizyonlarını tamamladılar. Devre arasında isteyen kulüplere 3-5 demeden satılmalı. Özellikle Abdurrahmanın alıcısı çok olacaktır.
MEHMET YILDIZ : Gerçekten Sivasspor tarihinde unutulmayacak bir futbolcu olmuştur. Son on yıldaki her başarıda imzası ve katkısı olmuştur. Sivasspora çok şey vermiştir. Ama unutmamak gerekir ki Sivasspor da ona çok şey vermiştir. Mehmeti Mehmet yapan Sivasspordur. Özellikle son dört yıldır Sivassporun oyun anlayışı Mehmetin üzerine kurulu olmuştur. Onun kadroda varlığı takıma iyi bir golcü alınmamasına sebep olmuştur. Şu an satış listesine koysak süper ligdeki bir çok anadolu kulübü hemen almak isteyecektir. Fizik gücüyle oynayan biri olarak son geçirdiği sakatlık onun da belini bükmüştür. anlaşılan o ki artık eski Mehmeti seyredemeyeceğiz. Sivasspordaki emeklerine teşekkür edilmeli ve devre arasında yollar ayrılmalı.
CEYHUN : Belki iki yaş daha genç zamanında gelseydi şampiyon olabilirdik. ama görüyoruz ki 33 yaşın verdiği yorgunluktan dolayı sahada istediğimiz Ceyhunu göremedik. Göreceğimizi de sanmıyorum. Takımı ağırlaştırdığı bir gerçek. Hakemlerle uğraşmaktan maçlara konsantre olamıyor. Maliyetinin fazla olduğunu düşünülürse devre arasında sözleşmesi fesh edilmeli.
ERMAN : Ne umutlarla alınmıştı ama bir türlü isteneni veremedi. Zannedersem kafa olarak bitik durumda. Kendisine bütün teknik direktörler güvendi ama o herkesi mahcup etti. Şu saatten sonra da faydalı olacağını sanmıyorum. Satış listesine konacaklardan biri de Erman.
İBRAHİM ŞAHİN : Alındığında gerçekten ümitliydim ama fos çıkan bir transfer oldu. Sivasspordan parazit gibi beslenen futbolculardan biri. Devre arasında gönderilmeli.
KAMANAN-KEİTA-SAİDO : Bu üç yabancının da Sivasspora bu saatten sonra vereceği bir şey yok. Yabancı kontenjanını boş yere meşgul ediyorlar. Satış listesine konulmaları gerekir bence.

Tabi başkanın ve hocanında dediği gibi kalan 6 maçtaki performanslara göre bu liste yeniden şekillenebilir. Ben bu on futbulcunun Sivasspordaki şu ana kadarki performanslarına göre gönderilmesini doğru buluyorum.

İnşallah kalan 6 maçta bütün futbolcular istediğimiz performansları gösterir ve istedğimiz puanları alırlar da biz haksız çıkarız. Ama reçete burada belki 6 hafta sonra lazım olur.
rmznshn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2010, 03:39   #26
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

faydalı olacaksa iiyi yapmışın rıza hocam ama buda işe yaramayacksa o götürdüğün futbolcuların hepsini orda bırak boluspora hediyemiz olsun birtek ziyayı al gel a2 takımla mücadele ederiz ligde

SİVAS'taki stresten uzak diyor. madem bu onursuz futbolcular strestelerdide çarşıda pazarda neşeli neşeli nasıl geziyorlar. altlarında son model araba ohh gel keyfim gel. sahaya çıktıklarındada icraatları yok..
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2010, 08:05   #27
yigidokolik
Yeni Yiğido

10 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidokolik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bunları boluya değil aya gönderesen kampa gene nafile.çoğu futbolcunun sivasspordaki son kullanma tarihi geçmiş.devre arası inşallah son kullanma tarihi bitmiş oyunculardan kurtuluruz.
yigidokolik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2010, 08:41   #28
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Kampa girme kararı bence olumlu bir adım, rıza hoca tecrübesini konuşturarak böyle bir karar alınmasını sağlamış bundaki amaç sanırım futbolcuların öz güvenlerini kazanmasını, durumlarını muhakeme yapmasını ve en önemlisi motivasyon kazanmalarını sağlamak olarak düşünmekteyim.İBB maçı sonrası Kamanan açıklamada bulunurken dedi ki, "antermanlarda çok iyiyiz ama sahada neden böyle oldu bilemiyorum" bundan şu anlaşılmakta, futbolcular seyirci önüne çıkacak psikolojide değiller.Bolu kampı sanırım taşların yerine oturması için gerekli çalışmaların start alacağı bir yer olacaktır.Kasımpaşa maçını almak gerek, kasımpaşa BJK maçını son dakikada yediği golle berabere kapattı, demekki BJk karşısında iyi oynadılar, bizi hayli hayli yenebilirler denilebilir.ama BJk güçlü değil ki, bu bizi aldattı geçen hafta İBB maçına çıkarken, bu hafta da kasımpaşaya aldatacak Sivas maçına çıkarken.olay şu kamp güzel gececek, takım kasımpaşayı yenecek ve kendine gelecek.ben buna inanıyorum.
Alt 09.11.2010, 11:24   #29
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Bunlar Bolu'ya kuzu çevirmeye mi gitmişler ? Hımmmm Belki de Kartalkaya da kayak yaparlar.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2010, 12:34   #30
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Riza hoca iyi dünsünmüssün, ama...
Ya bu ruhsuzlar Kasimpasaya da kaybederlerse o zaman bunlari nereye götüreceksin
Kasımpaşa'ya da yenilirlerse sivasa gelmesinlerde nereye giderlerse gitsinler. bizler A2 ile yolumuza devam ederiz.
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bolu, kamp, kampı, planı, rehabilitasyonda, sivassporun, yiğido