Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hep Destek Tam Destek
Alt 01.10.2010, 19:46   #31
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hep Destek Tam Destek

Bilmeden Yorum Yapanları Takmayalım Beyler
ALEMDE YENİÇERİ!
Alt 01.10.2010, 19:46   #32
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Efsane Yeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1.si ßak gaRdas Sen ßizi iceriye bedava girmekLe sucLuyorsun.Madem ßilipde yazıyorsun.Maraton A böLümündeki kombineLeri kim aLmıs ? ßiz o kombineLeri aLmak icin kim nasıL yaLvarıyor aiLesine ßilmiyorsunyaa SizdeN ne Sivasspor'lu oLur nede SivasLı Eger siz Sivasınıza ßiraz olsn onem verseydiniz klavye basında yönetimde ve teknik direktörde hata aramazdı.Sampiyonluga gidince Tam Sivasspor'lu olursunuz.Düşme Tehlikesi gecirdigine. yönetime ve teknik drektöre isyan edersiniz kusura ßakmayın ßoyle olmaz taraftar dedigin
simdi AkıLLı oL yorumLarına dikkat et.
sizde milletin kazandığı kırk kanaat kazandığı paraya laf etmeyin gardaş teknikdirektöre laf ederim çünkü teknik direktör değil ben her zaman SİVASSPOR'luyum ve ayrıca SİVASSPOR'lu SİVASSPOR'u eleştiremez diye bir kaide yok hangi takım eleştiri almamışki bizim takım almasın yanlış düşünüyorsunuz
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2010, 19:47   #33
Efsane Yeniceri
Acemi Yiğido

Efsane Yeniceri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Efsane Yeniceri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bulut@ğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yok birader fikrimde olur bilgimde siz bir grup olusturmussunuz ve diğer taraftarı hiçe sayıyorsunuz ve onların 5 lirasına laf atıyorsun öyle taraftarlar varki maça gidebilmek için iş yerinden izin istiyo alamdıysa gidiyor o güne dair rapor alıyor odamı olmadı işe gitmiyor 2 yevmiyesi kesiliyor ve takıma destek olacam diye 5 lira verip bilet alacam diye 40 lirasından oluyor bunlara bizzat ben şahidim siz laf atmayınki sizede laf atmasınlar her şeyi söyleyin ama kimsenin 5 lirasına laf etmeyin öyle taraftarlarımız varki eve götürecek ekmekleri yok ne yapıp edip 5 lira bulup maça geliyolar siz siz olun kimsenin 5 lirasına laf söylemeyin ne yapsın elinden gelen o ancak gücü yetiyor yetmiyorsada borca giriyor
mevzuyu anLamadaN münakaşaya girmenin aLemi yok.ßizim kimseye Laf ettigimiz yokta.seN nie bu kadaR fazLa hopLuyp zıpLıyonki ?
Efsane Yeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Efsane Yeniceri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.10.2010, 19:50   #34
Efsane Yeniceri
Acemi Yiğido

Alıntı:
sizde milletin kazandığı kırk kanaat kazandığı paraya laf etmeyin gardaş teknikdirektöre laf ederim çünkü teknik direktör değil ben her zaman SİVASSPOR'luyum ve ayrıca SİVASSPOR'lu SİVASSPOR'u eleştiremez diye bir kaide yok hangi takım eleştiri almamışki bizim takım almasın yanlış düşünüyorsunuz
Senden ne taRaftar oLur Nede Sivasspor'lu SivasLıLar Yigit oLuyor adımıza yakıstıgı gibi yorum at Sivasspor'lu Takmında Kusur aramaz ßu 1.Kötü gününde Destek oLacaksınki Yönetimimizde Takımımızda Bu kötü gidisata ßir dur desin ßuda 2. yoL aL simdi
Alt 01.10.2010, 19:53   #35
Bulut@ğlu
Yiğido

Alıntı:
sinan-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizde o 5 lirayı okul harçlıklarımızdan kesip veriyoruz kimse stada elini kolunu sallayarak girmiyor aldığımız kombineler bunun ispatı biz bu kadarda yapmıyoruz daha fazlasını yapıyoruz 27 kişilik otobüste 35 kişi gidiyoruz çoğu liseli kardeşim ailesinden izin alamadığından ewden kaçıyor sevdası uğruna bayram harçlığını deplasmana harcıyor bunlarıda bilsen iyi olur
işte bak ne güzel söyledin sen o parayı babandan veya başka bir deyişle ailenden alıyorsun ama 5 lirasına laf ettiğniz kişiler içerisinden 3-4 çocuklu babalar var çocuklarının okul masraflarından kesipte gidiyor maçlara ve maç günü belkide 1 ekmek eksik götürüyor ben bunun için diyorum kimsenin parasına laf söylemeyin sen ailenden alıyorsun o parayı ama diğer laf söylediğin şahıs kendi alın teri ile kazanıyor o parayı haa deki bana 5 liralık sigara içiyorsun maç günüde 5 liralık sigara almada maça gel takıma destek ver de eyvallah diyecem
Alt 01.10.2010, 19:58   #36
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fakir edebiyatı yapmaya gerek yok.Burda biz neler yaptığımızı ne kadar cefa çekdiğimizi vurgulasak kelimeler yetmez.Verdiğimiz 5 tl nin lafını bile etmeyiz çünkü o kadar aciz durumda değiliz.Harcanan paralar gökden üstümüze yağmıyor bizde kendimize bi ayar veriyoruz.
Sürdüğün sefa kadar değil çekdiğin cefa kadar taraftarsın umarım bir şeyler anlatabilmiştirim hemşerim.Konu zaten iyice saptırdınız daha da fuzuli yorumlar yapmayın ..!
Alt 01.10.2010, 19:58   #37
Efsane Yeniceri
Acemi Yiğido

Alıntı:
işte bak ne güzel söyledin sen o parayı babandan veya başka bir deyişle ailenden alıyorsun ama 5 lirasına laf ettiğniz kişiler içerisinden 3-4 çocuklu babalar var çocuklarının okul masraflarından kesipte gidiyor maçlara ve maç günü belkide 1 ekmek eksik götürüyor ben bunun için diyorum kimsenin parasına laf söylemeyin sen ailenden alıyorsun o parayı ama diğer laf söylediğin şahıs kendi alın teri ile kazanıyor o parayı haa deki bana 5 liralık sigara içiyorsun maç günüde 5 liralık sigara almada maça gel takıma destek ver de eyvallah diyecem

Bak Gardas.Yeter Daha kötü konusturacaksın adamı ßizim kimsenin 5 Lirasına Laf söyLedigimiz Yok.ßiz Sivasspor'un Ve ARmanın pesindeyiz Sen neyin pesindesin ? Kusura ßakma ßiz ne yönetimimize Nede Baska ßiriLerine ypmıs oldugun haksızlık yeter....Artık Cık su topicdeN yaptıgının yanlıs oldugunu biliyorsun.Ama paRanoya yaptın.
Alt 01.10.2010, 19:58   #38
Bulut@ğlu
Yiğido

Alıntı:
Efsane Yeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senden ne taRaftar oLur Nede Sivasspor'lu SivasLıLar Yigit oLuyor adımıza yakıstıgı gibi yorum at Sivasspor'lu Takmında Kusur aramaz ßu 1.Kötü gününde Destek oLacaksınki Yönetimimizde Takımımızda Bu kötü gidisata ßir dur desin ßuda 2. yoL aL simdi
belli canım bir yiğit sen varsın öyle destek veriyorsunki takıma diğre taraftar senin yanında bir hiç sen de konuyu anlamamışın deliyiğidonun yazdığı yoruma ben cevap verdim sen için cevap verdin deli yiğido o yorumda milletin 5 lirasına laf söylemiş ben onun için yazdım sen ne anladında yazdın yiğit kardeşim millet alnının teri ile kazanıyo o parayı kimse laf söylemeyez
Alt 01.10.2010, 19:59   #39
YeniceriEmRe
Acemi Yiğido

YeniceriEmRe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 YeniceriEmRe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ßir qün qerçek taraftarın oLcak bu sevda !!
Yönetimimizin ve taraftarımzn arkasındayız mecnun baskan gibi birine bunlar yapılamaz sivasa şimdide gelecekde de ondan daha iyi bi baskan gelemez

Sivasspor Aşkı Yeniçeri Ruhu
YeniceriEmRe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı YeniceriEmRe'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2010, 20:01   #40
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
burada konu 5 lira değil verdiği X lira ile kendini takımın sahibi zannetmesi

Etiketler
destek, hep, tam