Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 24.01.2016, 17:39   #71
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

liğde 15 maçımız kaldı enaz 22 puan almamız lazım 7 galibiyet 1 beraberlik bizi 36 puanla liğde kalabiliriz belki 36 puanda yetmeyebilir ama sivasspora bir mucize lazım okan hoca ile bunu yapabilecegimize inanmıyorum çünki hoca ve ekibi takımı maçlara hazırlayamıyorlar acil hoca değişikliğine gidilmeli beykanın yerine bir adam 1 stoper 1 forvet alınmalı
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2016, 18:14   #72
mezgirtli
Yeni Yiğido

mezgirtli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 mezgirtli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

enseyi karartmayalım.bu takım ış yapar.yönetim acil heyecanı olan tecrubelı t.drektör lazım yılmaz vural mesela...?
mezgirtli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mezgirtli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2016, 18:15   #73
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

1-2 hafta sonra hemen hemen herşey netleşecek...

Milli maç araları bize öyle bir iyi geliyor öyle bir iyi geliyorki galip geliyoruz 5 puan alıyoruz sormayın gitsin...

Aksilikler şanssızlıklar, basiretsizlkiler, beceriksizlikler, akıl tutulmaları bu sezon hep bizi buldu. En kötü sezonumuzda bile bunları yaşamadık diye anımsıyorum.

Okan hoca hala transfer istiyor. Şu ligin açık ara en kötü takımlarından birinde yeniliyoruz ve biz hala radikal kararlar alamadık. taraftar olarak öyle yada böyle Sivas kanadı herşeyi yapmaya çalıştı. Standartın üstünde seyirciye kavuştuk. Daha da artacak ama siz futbolcular, siz teknik yönetim hala aynı nakaratları okuyorsunuz.

Bizi Kör sağır lalk zannediyorsunuz heralde. Bu taraftarın saydığı adamlarla olmaz. Çıkarın 2-3 tane PAF dan adam saha gezelesin yine taraftar bir şey demez. Ama bu adamlarla olmaz. Bu adamların kim olduğunu herkes gayet iyi biliyor. Ligin en yaşlı takımıyız, ligin en istikrarsız takımıyız, ligin bugün ki tescilli skorla en kötü takımıyız. Daha ne diyelim size...

Mersin transfer yapmadı, cıbırlıktan kırım kırım kıvranıyorlar, çıkıyorlar o halde deli gibi oynuyorlar vede yenilmiyorlar....

Eskişehiri bugün gördük, hata üstüne hata yaptık, kaçırdık, kaçırdık bir hoca hatası yüzünden verdik maçı...

Gençler bir şamar attı iki haftada 6 puanla rahatladı. Onuda rahatlatan biz olduk. Fenada top oynamıyorlar. Niye, çünkü başkanları öyle etti böyle etti o futbolculara verdi gözdağını şimdi iyiler.

Gaziantep en iyi oyuncusunu neden sattı. Her iç saha maçından bir puan alsa kalan deplasmanda 1-2 daha aldımmı işi bitiyor.

Şimdi soruyorum bu teknik yönetime, 19 haftada 14 puan toplamışsın 10 haftada (birkaç maçı saymıyorum nede olsa büyük takım yenemeyiz) kaç puan alıp kurtaracaksınız. hepsini alsan bile kurtaramayacaksınız.

Rüya görmeyin Sivasspor üst kademe yönetimi. Artık deniz bitti... İnşallah kurtarırızda rezil rüsva olan ben olurum. Ama tablo vahim. Çünkü bütün takımlar bizden iyi top oynuyorlar.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 18:16   #74
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bakıyorum da kendini sivasspor taraftarı zanneden bir kısım şeamet tellaları daha şimdiden takımı bankasya ya düşürmüşler.yazık sizin taraftarlığınıza, insanlığınıza.
bu takım küme düşmeyecek hem de size rağmen.
maça gelirsek ben takımın oynadığı oyundan memnunum. maçın kırılma anları kaçırılan penaltı ve beykan ın kırmızı kart görmesiydi. daha 15 maç var. bize düşen takıma elimizden geldiğince destek olmak.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2016, 18:21   #75
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hata bir defa yapilir ikinci defa yapiyonaniz bu hata degil ahmakliktir... gecen sezon mersin macindada 3 puan gelirken ibrahim kirmizi yedi mac elimizden gitti. bu sezon bu mac beykan kart yedi mac ucup gitti...macin degerlendirmesini yapmak icin bu amatorluklerin olmamasi gerek o yuzden benim acimdan degerlendirilecek bir mac gormuyorum
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı batur0658'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 18:28   #76
musa harun
Yiğido

musa harun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 musa harun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
poyrazer5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bakıyorum da kendini sivasspor taraftarı zanneden bir kısım şeamet tellaları daha şimdiden takımı bankasya ya düşürmüşler.yazık sizin taraftarlığınıza, insanlığınıza.
bu takım küme düşmeyecek hem de size rağmen.
maça gelirsek ben takımın oynadığı oyundan memnunum. maçın kırılma anları kaçırılan penaltı ve beykan ın kırmızı kart görmesiydi. daha 15 maç var. bize düşen takıma elimizden geldiğince destek olmak.
Bank Asya mı kaldı be.Futbolcunun kulağı çekilmeli.Hayal satma.
musa harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı musa harun'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 18:36   #77
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eskişehirle oynadığımız iki maçında hakkı bu sonuç değildi ama ne yaparsın atamayana atarlar aga. atacaksın yazık oldu şu takıma yenildik ya arkadaş. osmanlı maçına kadar her gün bu maçın kasedeni izleyecekler bakalım kahroluyorlar mı bizim gibi
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2016, 18:44   #78
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Geri zekalı bi teknik direktör bi maçı nası kaybeder bunu seyrettik bu maçta.
Gerçi maça gelene kadar G.Birliği Djalma Hleb ve iyi bi santrofor almış.Eskişehir zıpkın bir forvet almış.Biz hala elimizdekileri fazlalıkları gönderecez de hızlı santrofor alacağız.

Ekran başında yalvarıyordum Beykan ı değiştirsin diye. Atıf adamını bildiği için yalvarıyordu Beykan a .Herkes görmüştü problemi, bi bizim aklı boyundan da kısa teknik direktörümüz görmemişti.Bu kadar kritik hamleydi yapmadı. Halbuki Kurt Samet hepsini çıkartıyordu kartlı futbolcularını.Fark buydu zaten.

Bu kadar kritik maçta İbrahim Akın oyuna girsin de takımı kurtarsın diyorsak zaten bitmiştir çok şey.

Top ayağına en çok değen ve genelde de olumlu kullanan Hüseini hangi kafayla oyundan aldığını da hiç anlamadık zaten. Bu H.Kabze ne işe yarıyor onu da bana biri anlatsın.Halbuki ilk yarıda elinden geleni yapmışti futbolcular.%70 topa sahiptik.Bu maçı verdiysek en azından istatisliklere bakıp nasıl bi teknik direktör salaklığı yaşadığımızı anlarız. Erkan Burhan Boya niye düzelemiyor.Yoksa tercih mi edilmedi.Bunlar da bilmediğimiz muammalar.

Okan istifa diyecem ama artık zaman da kalmadı.Anlaşıldıki bizim burnundan kıl aldırmayan yönetim bu takımı aldıkları yere bırakmaya kafaya koymuş. Çünkü bu kadar hata yapılmaz.Haa ne mi yapmak lazım bundan sonra

Setkus

Boya-İbrahim,Qoumari

Cici Atıf.Hüsein,Kone Tanase

Burhan Texeria

Şeklinde 3-5-2 olarak maçlara çıkıp.Sarı kart gören futbolcuları bundan sonraki maçlarda değiştirmek lazım.Haa bi de dua etmek lazım.Gerisi çünkü artık Allaha kalmış
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2016, 19:14   #79
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 335 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bu Okan Buruk hocaysa benim konuşacak lafım yok. Bey kan kırmızı girecek diye tribünde en az 59 kişi söyledi okan göremedi. Hasan Kabze denen hain bir tek olumu top kullanmadı 85 ek sahada kaldı. Orta sahayı toparlayan Hussain i oyundan çıkarttı orta saha mahvoldu. Hala İbrahim Akın dan medet umuyor. Adam benden bi cacık olmaz dercesine oynuyor okan efendi vaz geçmiyor. Zita denen bi futbolcu müsveddesi var bu takımda 11 oynuyor. Cicinho yu küstürmüș adam koşmak istemiyor
Kone sahada boş boş gezdi müdahale yok. Hasılı kelâm olmaz kardeşim bu hocayla bir yere varılmaz. Boyle bir takim olamaz. Bu taraftar bu takımı da bu Hocayı da bu yönetimi de hak etmiyor yazık günah be. - 10 derecede ayaklarınız dona dona gırtlağımızı yırtmışız. Adam hastanede iğne vurdurup gelmiş takimini yalniz bırakmamak için ama izlediğimiz şey 11+7 ruhsuz ve onları çalıştırdığını zanneden ekip ve takim yönettiğini zanneden zavallılar
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2016, 19:21   #80
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yekta yida.hasan kabzeyide.ibrahim akinida.orhan gulle.hakan ozmertide getiren yonetimdir.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı