Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bir taraftarın başından geçenler
Alt 22.08.2010, 00:56   #1
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Bir taraftarın başından geçenler

Merhaba Değerli Yiğidolar,
İzninizle bugün başımdan geçen olayları sizinle paylaşmak istiyorum.Antalya'da yaşadığım için bu maça gitmeyi sabırsızlıkla bekliyordum.Büyük gün geldi çattı.Maçın başlamasına 1 saat kala stada vardım.O da ne? Stadın etrafında hiçbir hareketlilik yok.Acaba maçın saati mi değişti diye düşünürken Antalyasporlu arkadaşımı aradım.Onunla stadın önünde buluşacaktık,ben Sivasspor tarafına,O da antalyaspor tarafına geçecekti.Kötü haberi bana telefonda verdi.Maç her zamanki Atatürk Stadyumunda değil,Antalya'nın dışında Kundu'daki Mardan Stadındaydı.
Gittiğim yer çarşının içi olduğu için arabayı almadım.Önce eve gidip arabayı mı alayım yoksa dolmuş mu bekliyim derken dolmuşa binmeye karar verdim.Oraya giden dolmuşu durdurdum.Stadın ordan geçiyor mu diye sordum.Geçer deyince atladım.Binip bineceğime de pişman oldum.O kadar yavaş gidiyordu ki koşsam geçerdim.
Saat 21.35 civarıydı.İlk yarının bitmesine 10 dk var.Dolmuşta birtek ben varım.Şoför yol ayrımında durup ağabey sen burda in,stada en yakın burdan geçiyorum demez mi! Utanmadan kenardaki jandarma aracını işaret ederek,onlara söyle bir araba durdursunlar seni atsınlar dedi.Hani stadın önünden geçiyordun diye çıkıştım ama kavga edecek zamanım yoktu.Jandarmanın aracına gittim.Arabanın içindeki astsubaya stadın mesafesini sordum.Yürüyerek yarım saatte gidersin dedi.Başımdan kaynar sular döküldü.Yol karanlık,göz gözü görmüyor.Tam o esnada bir araba yaklaştı.Hemen önüne atladım.Staddan geçiyormusunuz diye sordum.Bir bayan bir erkek.Gidiyoruz dediler.Hemen arka kapıyı açtım.Onlar da şaşırdı ama birşey demediler.
Üç beş lafladıktan sonra stada geldim.Saat 21.50...Hemen Sivasspor tarafını görevlilere sordum.Stadın öteki ucundaymış,gittim ama bu sefer bilet satıcısı piyasada yok.Tası tarağı toplayıp gitmiş.Bu arada tanıdık Sivaslı bir arkadaşa rastladım.O da benim gibi geç kalmış.Aynı dertten muzdarip.Özel güvenliğe derdimizi anlattık.Bakın uzak yoldan geldik.Parası sorun değil dedik.Biletiniz olmazsa alamayız beyefendi deyince iyice dellendik.Hem bilet satmıyorsunuz,hem de bilet istiyorsunuz dedik.Bu sefer ordaki uzman çavuşa derdimizi anlattık.İlk başta razı oldu.Bakın gözümün önünde olacaksınız,holiganlık taşkınlık istemem demez mi! Sanki karşısında çocuk var.Siz neden bahsediyorsunuz 30'u aşmış adamız askerliğimide Şırnak'ta Asteğmen olarak yaptım,boş adam değiliz dedim.Beklettiler beklettiler...Biz yokmuş gibi davrandılar.Bu arada futbolcular sahaya indi,biz hala dışardayız.Komutan efendiye sordum.Bizi sokmayacakmısınız diye.O hıyar da az önce telsizden anons geçtiklerini,alamayacaklarını söyledi.
Artık son çareye başvurduk.Maçı Antalyasporluların içinde izleyecektik.Sivasspor tarafını sorduğum astsubay ve özel güvenliğe bu sefer bilet satışın nerde olduğunu sordum.Hayırdır bulamadınız mı Sivasspor tarafını deyince orda biletçi yok,içeri de almıyorlar dedik.Özel güvenlikten bir bayan o zaman burdan girin,birşey olmaz deyince dünyalar bizim oldu.Valla sen hepsinden erkek çıktın dedik.
Velhasıl güç bela da olsa maça girebildik ve son 40 dk da olsa takımımızı yalnız bırakmadık.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Bir taraftarın başından geçenler
Alt 22.08.2010, 01:03   #2
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bir taraftarın başından geçenler

ayni kayseri macina dönmüs, nezaman kayseriye maca gitsem, sivas tarafin biteli bitmis oluyor.
Alt 22.08.2010, 01:08   #3
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İzninizle bugün başımdan geçen olayları sizinle paylaşmak istiyorum.Antalya'da yaşadığım için bu maça gitmeyi sabırsızlıkla bekliyordum.......
.........
Velhasıl güç bela da olsa maça girebildik ve son 40 dk da olsa takımımızı yalnız bırakmadık.
Gardaşım geçmiş olsun. Sen bayağı çile çekmişsin ama takımı çıplak gözle seyretmişsin. Ne mutlu sana.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2010, 01:15   #4
KIZILCAN
Usta Yiğido

Alıntı:
kiNgSiZe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ayni kayseri macina dönmüs, nezaman kayseriye maca gitsem, sivas tarafin biteli bitmis oluyor.
Valla burda biletin bitmesi mümkün değildi çünkü bize ayrılan yerin yarısı doluydu.Böyle şeyler belki Bank Asya liginde bile görülmez.Bizim kızdığımız şey mağdur vatandaşın halinden anlamamaları.
Alt 22.08.2010, 01:23   #5
KIZILCAN
Usta Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaşım geçmiş olsun. Sen bayağı çile çekmişsin ama takımı çıplak gözle seyretmişsin. Ne mutlu sana.
Allah razı olsun.Aynen öyle,futbolcuları sahada,yiğidoları tribünde görünce çektiğimiz sıkıntıyı unuttuk.Keşke Sivasspor'u her maçta çıplak gözle izleyebilsek.
Alt 22.08.2010, 01:27   #6
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gecmıs olsun renkdaşım ama buradan takıp etmedın mı yazıyordu mardan da oynanacagı macın!!!
Alt 22.08.2010, 01:28   #7
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dostum başından geçenler için geçmiş olsunda.. yazı güzel olmuş yani..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2010, 01:59   #8
KIZILCAN
Usta Yiğido

Alıntı:
MeXeS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gecmıs olsun renkdaşım ama buradan takıp etmedın mı yazıyordu mardan da oynanacagı macın!!!
Dikkatsizliğim,unutkanlığım ve beynimin durması yüzünden az kalsın maçı izleyemeyecektim.Allah yüzüme baktı gerçekten
Alt 22.08.2010, 02:01   #9
KIZILCAN
Usta Yiğido

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dostum başından geçenler için geçmiş olsunda.. yazı güzel olmuş yani..
O senin güzelliğin sadece yaşadıklarımı siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim.
Alt 22.08.2010, 02:13   #10
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İzninizle bugün başımdan geçen olayları sizinle paylaşmak istiyorum.Antalya'da yaşadığım için bu maça gitmeyi sabırsızlıkla bekliyordum.Büyük gün geldi çattı.Maçın başlamasına 1 saat kala stada vardım.O da ne? Stadın etrafında hiçbir hareketlilik yok.Acaba maçın saati mi değişti diye düşünürken Antalyasporlu arkadaşımı aradım.Onunla stadın önünde buluşacaktık,ben Sivasspor tarafına,O da antalyaspor tarafına geçecekti.Kötü haberi bana telefonda verdi.Maç her zamanki Atatürk Stadyumunda değil,Antalya'nın dışında Kundu'daki Mardan Stadındaydı.
Gittiğim yer çarşının içi olduğu için arabayı almadım.Önce eve gidip arabayı mı alayım yoksa dolmuş mu bekliyim derken dolmuşa binmeye karar verdim.Oraya giden dolmuşu durdurdum.Stadın ordan geçiyor mu diye sordum.Geçer deyince atladım.Binip bineceğime de pişman oldum.O kadar yavaş gidiyordu ki koşsam geçerdim.
Saat 21.35 civarıydı.İlk yarının bitmesine 10 dk var.Dolmuşta birtek ben varım.Şoför yol ayrımında durup ağabey sen burda in,stada en yakın burdan geçiyorum demez mi! Utanmadan kenardaki jandarma aracını işaret ederek,onlara söyle bir araba durdursunlar seni atsınlar dedi.Hani stadın önünden geçiyordun diye çıkıştım ama kavga edecek zamanım yoktu.Jandarmanın aracına gittim.Arabanın içindeki astsubaya stadın mesafesini sordum.Yürüyerek yarım saatte gidersin dedi.Başımdan kaynar sular döküldü.Yol karanlık,göz gözü görmüyor.Tam o esnada bir araba yaklaştı.Hemen önüne atladım.Staddan geçiyormusunuz diye sordum.Bir bayan bir erkek.Gidiyoruz dediler.Hemen arka kapıyı açtım.Onlar da şaşırdı ama birşey demediler.
Üç beş lafladıktan sonra stada geldim.Saat 21.50...Hemen Sivasspor tarafını görevlilere sordum.Stadın öteki ucundaymış,gittim ama bu sefer bilet satıcısı piyasada yok.Tası tarağı toplayıp gitmiş.Bu arada tanıdık Sivaslı bir arkadaşa rastladım.O da benim gibi geç kalmış.Aynı dertten muzdarip.Özel güvenliğe derdimizi anlattık.Bakın uzak yoldan geldik.Parası sorun değil dedik.Biletiniz olmazsa alamayız beyefendi deyince iyice dellendik.Hem bilet satmıyorsunuz,hem de bilet istiyorsunuz dedik.Bu sefer ordaki uzman çavuşa derdimizi anlattık.İlk başta razı oldu.Bakın gözümün önünde olacaksınız,holiganlık taşkınlık istemem demez mi! Sanki karşısında çocuk var.Siz neden bahsediyorsunuz 30'u aşmış adamız askerliğimide Şırnak'ta Asteğmen olarak yaptım,boş adam değiliz dedim.Beklettiler beklettiler...Biz yokmuş gibi davrandılar.Bu arada futbolcular sahaya indi,biz hala dışardayız.Komutan efendiye sordum.Bizi sokmayacakmısınız diye.O hıyar da az önce telsizden anons geçtiklerini,alamayacaklarını söyledi.
Artık son çareye başvurduk.Maçı Antalyasporluların içinde izleyecektik.Sivasspor tarafını sorduğum astsubay ve özel güvenliğe bu sefer bilet satışın nerde olduğunu sordum.Hayırdır bulamadınız mı Sivasspor tarafını deyince orda biletçi yok,içeri de almıyorlar dedik.Özel güvenlikten bir bayan o zaman burdan girin,birşey olmaz deyince dünyalar bizim oldu.Valla sen hepsinden erkek çıktın dedik.
Taraftar olmak kolay iş değil kardeşim sen biletsiz girmişsin bizi biletli zar zor alıyorlar nese geçmiş olsun....

Etiketler
başından, geçenler, taraftarın