Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

iyiki Sivasspor Taraftariyiz
Alt 25.08.2014, 21:48   #1
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart iyiki Sivasspor Taraftariyiz

Şimdi oynanan Gs-Fb süper kupa maçını izliyorum. Çok üzücü olaylar yaşandı. Sahaya atilan yüzlerce yabancı ve patlayıcı madde. Bu nasıl bir kin nasıl bir nefrettir anlamak mümkün değil. Yani o maddelerden dolayı oyunculardan birine bişey olsa allah muhafaza gözü felan çıksa bunu atan kişi mutlu mu olacak. Nasıl bir ruh halinde bu kişiler.
Günler önceden ilgili takımların başkanlarınin ortamı geren açıklamaları, futbolcuların tahammülsüz halleri ve tribünlerdekilerin birbirlerine düşman gibi bakmaları... Bunları görünce SİVASSPOR taraftarı olduğum için gurur duydum mutlu oldum.
Ben malesef ıstanbulda yaşıyorum ve Sivassporun burdaki tüm maçlarına gitmeye çalışıyorum. Ve orada aramızda İT taraftarı da olabiliyor onlar terbiyesizlikleri çirkin davranışlariyla kendilerini belli ediyor. Hemen onları ikaz edip gerekirse içimizden uzaklaştiriyoruz. Çünkü spor rekabet çekişmedir heyacandir. Ama bunu düşmanlık, vurup kırmak, sanki savaştaymis gibi algilayan it taraftarına acıyorum.
Biz asla onlara özenip onlar gibi olmayalım.
Cevap: iyiki Sivasspor Taraftariyiz
Alt 25.08.2014, 23:53   #2
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: iyiki Sivasspor Taraftariyiz

Bir Ata sözü vardır, "Cahilden dostun olacağına, Alimden düşmanın olsun" diye, bu sözü taraftara uygularsak, takımına zarar verecek, ceza almasına sebep olacak cahil taraftar olacağına, takımını başarısında pay sahibi olan, her şarta takımını destekleyerek 12. Adam görevini yerinegetiren bilinçli taraftar olsun.
Bende gerçekten Sivasspor taraftarı ile övünüyorum, nede olsa Anadolu terbiyesi almış, Anadolu kültürü ile yetişmiş bizim insanlarımız, elbette istisnalar olacaktır, o da iyilerin arasında kaybolur.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2014, 09:02   #3
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bi de bu maçın gelirini SOMA'da hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışlayarak insanlık yapacaklarını sanıyorlar. Siz önce kendiniz insan olmayı öğrenin.
Bari SOMAya saygıdan düzgün dursaydınız.
Alt 26.08.2014, 09:49   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bazen arada arıza birkaç kişi çıksada ,diğer anadolu takımlarının taraftarıyla karşılaştırdığımızda ,melek gibi taraftarımız var,4 büyütülmüş takımın taraftarıyla kıyaslamıyorum bile ,onlarınki farklı bir dünya ,her pislik var,bunların ne mal olduklarını ts-fb gs-fb maçlarında tekrar göreceğiz ,don ,atlet,çakmak,ayakkabı ,maytap,ses bombası,meşale,çakı ,taş ingiliz anahtarı atmak ,hakem kafası yarmak,rakip takım otobüsünü taşlamak tekerine siymek, işemek,3 5 bin kişiyle sahaya girmek,güvenlikçileri ve polisleri tartaklamak,maça girerken uyuşturucu ,bali çekmek biralarla kafayı bulmak ,maç içinde kimsenin ömründe duymadığı küfürleri etmek onların en büyük özelliğidir,belki bizim taraftarımız 4 büyütülmüşlerinki gibi şov yapmayı ,tek ağızdan koro halinde tezahürat yapmayı bilmiyor ,varsın bukadar hatamızda olsun
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
iyiki, sivasspor, taraftariyiz