Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gruplar belli oldu
Alt 21.07.2010, 21:08   #41
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Gruplar belli oldu

Alıntı:
28 EYLÜL 2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASSPOR TARAFTARI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMIN İZİNDEDİR. SÖZ KONUSU SİVAS TAKIMLARI DEĞİL TEK SİVAS TAKIMI SİVASSPOR VE PİLOT TAKIMI ÜSKÜDAR ANADOLUDUR. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. ÇÜNKÜ BURA SPOR SİTESİ VE BURADA SİVASSPORLULARIN LAFI ÖTER. SPORUN AĞIRLIKLI OLDUĞU HER ALANDA VE ORTAMDA SİVASSPOR'A VE ÜSKÜDAR ANADLUYA DESTEK OLACAĞIZ. SANA SÖZ VERİYORUZ BAŞKANIM. SANA SÖZ VERİYORUZ SİVAS SPOR SİPORTİF A.Ş.

EN BÜYÜK SİVASSPOR TARFATARLARI VE BAŞKANI, YAVRU TAKIMINI HER ZAMAN DESTEKLEYECEKTİR. HERKESİ DAVAMIZDAN ÇIKMAMAYA DAVET EDİYORUM.

Arkadaş senin 4 EYLÜL SPOR ile alıp veremediğin ne öğrenebilirmiyim.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2010, 21:20   #42
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bende bu grup maclarindan bir sey anlamadim amator kluplere destek boyle olmaz kardesim...ne demek simdi istanbuldaki takimla erzurumdaki takim mac mi yapacak bunun masraflarini kim karsilayacak kim odenek verecek,.. devlet bundan habersizmi neden amator liglerin bitmesi icin ellerinden geleni yapiyorlar.. gerci cok gormemm super ligde 10 tana oyuncun yabanci olunca amator lig senin neyine... `TOPRAK SAHANIN TOZUNU YUTANLARDAN BIRI OLARAK KINIYORUM FEDERASYONU ..!!!!!! KIMSE GENCLERIN ONUNU KESMESIN VAYYYY SONRADA GENCLERIMIZE HER KONUDA DESTEK OLUYOZ DIYORLAR ..... BIR DEPLASMAN MACI GIT GEL KONAKLA BUGUNKU SARTLARDA KLUBE EN AZZZ ENNN AZZZ 3 BIN YTL TUTARINDA OLUR BU MASRAFI KLUPLERIMIZE IKI HAFTADA BIR YAPTIRANA KADAR KLUPLERDEKI OYUNCULARA PRIM OLARAK DAGITILSA DAHA GUZEL OLMAZMI...
esrarengiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2010, 21:21   #43
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

3.lig 4 Eylül´e ugurlu gelirde ,bir yil aradan sonra birde bakmissin 2. ligde sonra ver elini bank asya.Neden olmasin.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2010, 23:43   #44
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
28 EYLÜL 2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Salim gardaş ve yukarıdaki bazı arkadaşlar....

Bizim takımımız Sivasspor ve Sivasspor yönetiminin yönettiği diğer takımımız ise ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 SPOR KULÜBÜ. Üçüncü takımımız yoktur ve olmamalı. Biz ne Zaralar ne Divriğiler gördük. Öldüler hepsi. İlgilenseydi başkanımız onlarla ilgilenirdi. Lütfen bana kızmayınız. Dediklerim doğru. İnşallah ÜSKÜDARIMIZ... 4 Eylül Belediyeyi YENER... Hedef 2. lig.... 6 puan garanti olur İnşallah her iki maçımızda...
SENIN FIKIRLERINE SAYGIM VAR KARDES AMA YILLAR ONCE TOP KOSTURDUGUM BIR KULUB OLMASI DISINDA SIVASI SIVASDAN TEMSIL EDEN TEK KULUB OLAN 4 EYLUL E LAF SOYLETMEM NE DEMEK YAA USKUDAR ANADOLU SEN BASKA TAKIMI TUT DAHA IYI KARDES ... USKUDAR ANADOLUNUN SOYUNMA ODASINDAN SAMPIYON SIVAS DESENE DUYULUYORMU SIVASDAN AMA UNUTMAA 4 EYLULUN SOYUNMA ODASINDAN SIVAS DESEN SIVAS DUYUYOR O YUZDEN TAKIMA SAHIP CIKACAGIMIZ YERDE BIR TEKMEDE BIZ VURMAYALIM... BENDE DIYORUMKI SANA INAT USKUDAR 4 EYLULDEN FARK YER HER IKI MACDADA SIMDI SENIN SOZ HAKKIN DOGDU SIMDI SENDE BANAMI KIZGIN KIZGIN YORUM YAPACAKSIN BU NEREYE KADAR GIDECEK BOYLE ISTE BIZ SIVAS OLARAK SIVASLI OLARAK BU YUZDEN KAYBEDIYORUZ.....
Alt 22.07.2010, 03:26   #45
emir1908
Acemi Yiğido

emir1908 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 emir1908 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Gereksiz tartışmalara gerek yok bizim çapımız belli mazimiz belli 100 yıllık bir klübüz hiçbir zamanda sivas diye bağırmaz bizim futbolcumuz taraftarımız destek amaçlı maça gelir sivas maçında bağırır veya jest olsun diye bağırır 4 eylüllede kıyaslanmayız mazisi ne geldiği yer neresi ki kıyas yapılıyor biz kimseden destek istemiyoruz allaha şükür bize mecnun başkanımızın murat şahinin ve yönetimimizdekilerin desteği yetiyorda artıyor bu tartışmayıda uzatmayın artık yakışmıyor sizlere
emir1908 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emir1908'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.07.2010, 07:30   #46
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Ne kimseyi germeye çalışıyoruz nede ortamı kardeşim.Bazı kendini bilmezler çıkıyor ortamı germeye çalışıyor, fakat tahriklere kapılmamaya çalışıyoruz, çalışmayada devam edeceğiz.Bizim Üsküdar Anadoluyla bir sıkıntımız yok olmasıda mümkün değil. kim yardım eder kim desteklerse saygı duyarız gerekirse bizlerde destek oluruz olmaya çalışırız,Bizim desteğimize ihtiyacı varmı tabiki her takım önce taraftar desteğini düşünür.

Bağzı arkadaşların 4 Eylül Belediye Sporu neden bukadar çekemediklerini gayet iyi biliyorum.Şunu unutmayalımki başkanlar yöneticiler ve futbolcular gelip geçicidir, kalıcı olan o takımların isimleri ve kalıcı olmalarıdır.

her zaman söyledim söylemeyede devam edeceğim Sivası temsil eden tüm takımlara sempatim var.

inşallah Sivasla anılan futbol kulüplerimiz dahada çok olur ve bizlerde birer sivaslı olarak tüm takımlarımızla gurur duyarız.......Bizim gönlümüz her Sivas takımına sığacak kadar geniş bundan kimsenin şüphesi olmasın.........
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2010, 09:16   #47
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
emir1908 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gereksiz tartışmalara gerek yok bizim çapımız belli mazimiz belli 100 yıllık bir klübüz hiçbir zamanda sivas diye bağırmaz bizim futbolcumuz taraftarımız destek amaçlı maça gelir sivas maçında bağırır veya jest olsun diye bağırır 4 eylüllede kıyaslanmayız mazisi ne geldiği yer neresi ki kıyas yapılıyor biz kimseden destek istemiyoruz allaha şükür bize mecnun başkanımızın murat şahinin ve yönetimimizdekilerin desteği yetiyorda artıyor bu tartışmayıda uzatmayın artık yakışmıyor sizlere
Kardeş. Takımın adı değişecekti. SİVAS ANADOLU olacaktı. Mecnun başkan Murat başkan yüzlerce Sivassporlu ve Binlece Üsküdarlı buna engel oldu. Veya tepki koydu ve tepki fayda getirdi. Sana brşey diyeyimmi. SİVAS ANADOLU olsaydı daha iyi olacaktı. İstanbul Sivasspor kulübü kuruldu. Dengesiz adamlar Sivasspor kurdu diye peşinden koştu. Kulüp ne dedi. Bizim 2 takımımız var dedi. Biri Sivasspor ve Diğeri Üsküdar. Ben başka birşey demiyorum.

Ayrıca Üsküdar Mecnun otyakmazın deyneğinin ucundadır. Sağı gösterir sağa gider. Solu gösterir sola gider. Uçmanı emrediyorum dersede uçurur. Biz davamızın peşinde olmalıyız. Ben onu anlatıyorum. Ben Sarıyere Karagümrüğe gitmiş adamım Ünalan Gençlikle. Niye: Sivasspor kulübü ben bir takımla daha ilgileniyorum diyorsa ve adıda Üsküdar ve hatta pilot takımımız diyorsa destek veririm. MECNUN BAŞKAN kim ya. O zaman takmayalım. Ama saygılı olup Ailemizin camiamızın reisinin izinde gitmeliyiz. Anlatamam sana. Sakaryalı olduk. Bursalı olduk. Ankaragüçlü olduk. Ama Üsküdarı tutmadık. Şmdide 4 Eylül Belediyeli olduk. 4 eylüle tabiiki İkram veya yardımlar olacak. Sivaslıdan başkasıda destek vermez zaten. Yalnız o maça Sivasspor formasıyla gidipte laylay yapacaksak... Önce kendimiz. Davamızı bilmiyoruz. Sivasspor kulübünün kuruluş tarihini bilmiyoruz. Gençleri eğitmemiz lazımken saptırıyoruz. Ben biliyorum ama genelin yüzünden bu durumda bende yer alıyorum. Bilenlerde.

Avucumuzu yalatırlar. iÇTEN yıkıyoruz birbirimizi. İMZA toplayıp Sivas Anadolu veya Anadolu Sivas mı yaptıralım ÜSKÜDARI.. Hatta Sivasa taşıttıralım

Bunu bekliyor gibiyiz. Sivasspor ve Üsküdara şampiyonluk yolunda başarılar.
Ayrıca ben kardeşimle konuştum ve cevap yazmayacağım için diğer arkadaşardan özür dilerem.

4 eylül süper ligde olur Sivasspor 3. ligde. Ben Yine Sivassporluyum. Ha sempatilik bendede var. Ama tut destekle diye teşvik etme yok. Üsküdara yönlendiririm çünkü PİLOT takımımız ve tertemiz bir çınar.

Benim demek istediğimi kendini bilmezler anlıyordur. Ya kendini bilenler... VAY BE İKİ DAKİKADA YORUM ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ KULLANDIK. EYVALLAH DEMENİZ YERE LAF SOKMANIZ SÜPERDİ. Kendimi bilmiyorum ÇOK SÜPER. Yıkılmışız içten. Yiğido olduğumuzu unutmayalım. LAF SOKAN SOKANA. hAYDİ TAKSİMDE TOPLANALIM. HAYDİ TANDOĞANDA TOPLANALIM DEDĞİMİZDE, BUNLARI AŞALIM ÇÜNKÜ 8 KİŞİ 10 KİŞİ GELİYOR. AMA SAYEMİZDE 4 EYLÜL BELEDİYEDE 10 KİŞİ KAZANDI. ÇOK SÜPERİZ VE çünkü kendimizi bilmiyoruz. Çok güzel. KENDİNİ BİLENLERİ TANIMAK İSTİYORUM.ÖZEL MESAJIM AÇIKTIR. İNŞALLAH DÖNÜŞ YAPARLAR.

Görüşürüz emir gardaş. Alaha emanet. BEYKOZ DOSTLUK KARDEŞLİK MAÇINDA ORDA OLACAĞIM.
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2010, 13:31   #48
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

orhangazisporun grubuna düşmesine sevindim takımımızı destekleyeceğim BURSA/ORHANGAZİ'de takımızı destekleyeceğiz işallah
Alt 22.07.2010, 15:22   #49
ssfatihss
Acemi Yiğido

36 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 ssfatihss FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sanki şu yukarıda sayılan takımların hepsının bırertane uçağı varr bu adamlar nasıl gıder kım nasıl karsılar bu yol masraflarını pek dusunulmemiş ellam......
ssfatihss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2010, 15:28   #50
ssfatihss
Acemi Yiğido

36 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 ssfatihss FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haaaaaa bıde üsküdar anadolu nasıl sivas ın pilot takımı oluyor anlamadım ismınde bile sivas ı cagrıştıracak bir anlam bulamıyorum.....
ssfatihss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belli, gruplar, oldu