Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > 1967 Genç Taraftarlar Derneği

1967 Genç Taraftarlar Derneği 1967 Genç Taraftarlar Derneği

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: REZALET ! ! !
Alt 04.02.2013, 14:13   #11
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: REZALET ! ! !

çok ayıp çok
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.02.2013, 14:26   #12
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Bunu fedarasyona taşımak lazım büyük ceza alır Fenerbahçe
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.02.2013, 14:37   #13
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
fatihcan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Deplasmana gidip Sİvassporu desteklemeniz çok güzel. Fakat İstanbul gibi İzmir gibi, Antalya gibi Deplasmanlara gitmeniz çok yanlış. 2 Sezon önce Buca - Sivas Maçında 300 bilet ayrılmıştı. 150 tanesini Sivastan gelenlere ayrılmış çoğumuz dışarda kalmış birçoğumuzda Buca tarafında yerimizi alarak gizli gizli maçı seyretmiştik. Sizlerin zaten Sivasta maçlarını izleme fırsatınız var. Bizim senede bir kere Sivassporu izlememiz için fırsatımız oluyor. Bunuda Sizlerin sayesinde kaybediyoruz. Lütfen Gideceğiniz deplasmanları daha dikkatli seçin. Ege Bölgesinde, Marmara Bölgesinde Zaten Bize Ayrılan yeri dolduracak taraftarımız var. Seyircimizin olmadığı şehirleri seçerseniz hem sizin için hem bizler için bir iyilik yapmış olursunuz.
Böyle saçma bir teklif görmedim,duymadım
Alt 04.02.2013, 14:53   #14
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart saçma

Alıntı:
fatihcan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Deplasmana gidip Sİvassporu desteklemeniz çok güzel. Fakat İstanbul gibi İzmir gibi, Antalya gibi Deplasmanlara gitmeniz çok yanlış. 2 Sezon önce Buca - Sivas Maçında 300 bilet ayrılmıştı. 150 tanesini Sivastan gelenlere ayrılmış çoğumuz dışarda kalmış birçoğumuzda Buca tarafında yerimizi alarak gizli gizli maçı seyretmiştik. Sizlerin zaten Sivasta maçlarını izleme fırsatınız var. Bizim senede bir kere Sivassporu izlememiz için fırsatımız oluyor. Bunuda Sizlerin sayesinde kaybediyoruz. Lütfen Gideceğiniz deplasmanları daha dikkatli seçin. Ege Bölgesinde, Marmara Bölgesinde Zaten Bize Ayrılan yeri dolduracak taraftarımız var. Seyircimizin olmadığı şehirleri seçerseniz hem sizin için hem bizler için bir iyilik yapmış olursunuz.
bu da yorum mu şimdi yaa. oturduğun yerden sallıyosun içeride tribün boş dışarıda taraftar var bilet satan yok abi..neyin peşindesin sen sanki istanbuldaki her deplasman doluyomuş gibi.hiç gülesim yoktu yaa.
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda slasher//z'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.02.2013, 16:03   #15
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Bizim farkımız bu işte adamına göre değil kendi delikanlığımıza göre hareketler cefakar yiğidolarımıza teşekkür edip buna sebebiyet verenleri kınıyoruz.
Alt 04.02.2013, 17:54   #16
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kasım Öktem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim İstanbul'daki arkadaşlarım maça 1 saat kala gidip gişede bilet bulduklarını söylüyor.
Sivas'tan kalkan otobüsler öğlen İstanbul'daydı. Bilet bulamadıklarına göre grubun içeriye girmesine yetmeyecek kadardı galiba gişedeki bilet sayısı.
Güzel abicim bende orada deplasmandaydım frkn hizmetli abi bn. oraya gittik ewet bilet vardı hemde stadn neredeyse tamamı boştu. gönül rahatlığı ile biraz gezintiye cıktık bilirsn deplasman halini. Stadın önüne geldik biraz ayak sürüdükten sonra bi baktık gişede bilet yok dendi. bi stada baktık bi bilet gişesine bide o kadar bileti alıp sivaslı olanı gormedik. O istanbul'dan giden arkadaşların turnike kapısının onündeki formaları cıkarılmış kendileri alınmış fb taraftarınıda söyledimi yahutta polisin yanında bilet var diye bağıran 3-5 capulcunun olduğunu ozellikle köprü altında satılan biletleri söylemedi heralde ki bilmiyorsun abi.. karaborsa bileti 40-50 hatta 100 tlye satanlar vardı. Sivassporlu kimse almadı ama fener tribünü full doldu die onlarda bizim oradan almışlar bunları eminim ki anlatmamışlardır sana. Maç başladıktan tam 30 dakika sonra bilet geldi dendi bilet gişesine gittik. 15 bilet ancak satışa cıktı ve sonra oradan yine bitti dendi. haa istesek o 15 bileti alabilirdik oradan yana sıkıntı yok ama 55 kişi bizden aynı şekilde oteki gruptan ve istder grubndan kalan en az 120 kişiydik 15 bileti alıp kardeşlerimizn yarısı icerde yarısı dışarda olmazdı. bizim tepkimiz yönetim bizi karaborsanın kucağına attı ona. polisin yanında yapmalarına rağmen ses ckarmadı hiç bi görevli. Fener atkısını üstüne saklayan girdi saklayamayanın ürünü aldı kenara koydu kendisini stada aldı. arkadaşların herhalde direk gidip içeri girdi herhalde abi
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bqram58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2013, 18:10   #17
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

fener seyircisi kadar ahlaksız varmı acaba......................
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bassguitar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.02.2013, 18:20   #18
akkara58
Yiğido

90 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 akkara58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fenerbahce yönetim kurulu üyesi muhterem yönetim ve başkana iletiin...
akkara58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda akkara58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.02.2013, 19:19   #19
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

Yıllardır ıstanbuldaki bütün maçlara giderm ilk defa böyle birşey yaşadım aslında fbliler biletleri önceden bitirdiği için bizim taraftan almalarını tahmin etmek gerekirdi ama tahmin etsen ne olcak çünkü bende dahil biletleri hep stada gider alıp öyle girerdik içeriye dedim ya ıstanbulda ilk defa böyle birşeye şahit oldum beklememize rağmen görevlilerden birisi bilet geliyor sıraya girin dedi sıraya girip aldık içeri girdim bu sefer dışardan gelen yk çıkıp baktım meğerki sadece onbeş bilet gelmiş içerdedeki fblilerde sonradan çıkartılmış bizim sayımız yüzelli yada iki yüzdü. böyle bir adiliğe kim sebep olduysa hepsine yazıklar olsun ayrıca yönetimiznde birşeyler yapıp devreye girmemeside beni çok üzdü. Benim sivastaki hemşerilermden ricam birdahaki fener maçında onlar Sivastan bilet alcağı zaman buna benzer birşey yapmanızdr bu yapılan mutlaka karşılık bulmalı
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.02.2013, 19:29   #20
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34orhan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yıllardır ıstanbuldaki bütün maçlara giderm ilk defa böyle birşey yaşadım aslında fbliler biletleri önceden bitirdiği için bizim taraftan almalarını tahmin etmek gerekirdi ama tahmin etsen ne olcak çünkü bende dahil biletleri hep stada gider alıp öyle girerdik içeriye dedim ya ıstanbulda ilk defa böyle birşeye şahit oldum beklememize rağmen görevlilerden birisi bilet geliyor sıraya girin dedi sıraya girip aldık içeri girdim bu sefer dışardan gelen yk çıkıp baktım meğerki sadece onbeş bilet gelmiş içerdedeki fblilerde sonradan çıkartılmış bizim sayımız yüzelli yada iki yüzdü. böyle bir adiliğe kim sebep olduysa hepsine yazıklar olsun ayrıca yönetimiznde birşeyler yapıp devreye girmemeside beni çok üzdü. Benim sivastaki hemşerilermden ricam birdahaki fener maçında onlar Sivastan bilet alcağı zaman buna benzer birşey yapmanızdr bu yapılan mutlaka karşılık bulmalı

Emin ol yapsak bile güzel abicim bi telefonla gerekirse bizi maratondan atarlar onları sokarlar oraya fenerin sampiyonluk macını hatırlatırım. Bi yönetim war bi YÖNETİM var
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
rezalet