Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Stadyumda yine rezalet!
Alt 09.11.2013, 22:59   #1
okyay58
Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 245 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 okyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Stadyumda yine rezalet!

Bildiğiniz gibi bugün yine bol bol "dolu merdiven ve dolu arka sıralar" sorunlu bir maç yaşadık. Bu konunun gündemden düşmemesi ve bir an evvel çözülmesi için tekrar gündeme getirmek istiyorum ve bugün yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.

İşten ancak çıkabilmem sebebiyle maça 20 dakika kala, kız arkadaşımla birlikte maç maraton giriş kapısındaki kuyrukta yerimizi aldık. Yaklaşık yarım saat süren bekleyiş sonunda maçın 8. dakikasında nihayet stad içerisine girebildik.
Ancak malesef kombinelerimizde yazan koltuklar hem doluydu, dolu olduğu gibi oraya ulaşma imkanımız da yoktu. Merdivenler ve arka sıralar hınca hınç doluydu.

Yine de bir ümit yerimize gitmek istedik ancak malesef müsade isteye isteye, zar zor bir kaç basamak çıkabildik. Ancak bir bayanla daha fazla ilerlemek imkansızdı.

Bu durumun çözülmesi adına güvenlik görevlileriyle görüşmek istedim ancak "ulaşılabilir yerlerde" hiç güvenlik görevlisi yoktu. Ben de bu durumda polislere gittim. Durumu anlattım ve ne yapabileceğimi sordum. Güvenlik görevlilerine gitmem gerektiğini söylediler. Ben de sıranın en yukarısında bulunan güvenlik görevlilerine kadar ulaşabilecek olsam zaten gidip yerime oturacağımı söyledim. Aldığım cevap "sen de haklısın" oldu.

Baktım ki olacak gibi değil amir, müdür birisi var mı diye sordum. Buralardaydı bir bakın cevabını aldım ve arayışa geçtim. Polis müdürü ararken maratonun gar taraf ucunda bir güvenlik görevlisi gördüm. Durumu bildirdim. Elinden bir şey gelmeyeceğini, stad içerisndeki güvenlik amirine seslenmemi söyledi. Seslendim. Sağ olsun geldi, dinledi. Bizim yaşadıklarımızı geçtim, bir kıyıda da olsa izleriz ancak bu sebepten klübün ceza alacağından bahsettim. Ancak elinden bir şey gelmediğini, aşırı kalabalık olduğunu ve 1 koltuğun 5 farklı kişiye satıldığını söyledi. İstersek gar tribününe geçmemizi sağlayacağını söyledi ve biz de oraya geçtik.

Şimdi, öncelikle hal böyle iken bayanların stada gelmesini nasıl bekleyebiliriz? Bir kez gelen bir daha gelir mi? Sivaslı olmadığı halde, benim için üzerine formasına giyip benimle maça gelen kız arkadaşımı bir daha nasıl maça getireceğim?

Merdivenlerin dolu olması gibi saçma bir sebepten alınacak cezanın hesabını kim verecek?

Artık bir koltuk beş kişiye satılarak mı, yoksa 1'e 2, 1'e 3 yapılarak mı mağdur edilen onca insanın hakkını kim verecek?

Tüm bu olayların müsebbibi kimdir ve neden defalarca aynı olaylar tekerrür etmesine rağmen hiçbir önlem alınmıyor? Bu duruma artık bir çözüm getirilsin.
Cevap: Stadyumda yine rezalet!
Alt 09.11.2013, 23:04   #2
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Stadyumda yine rezalet!

Rezaletki ne rezalet...Merdivenler dolu,arkalar dolu..Önler doluuu..Bu ne rezilliktir anlamadım yani.

Sen bu hafta cezayı yersin,ondan sonra gelecek maçlarda belki dikkatli olursun sayın yönetim ve stadyum sorumlusu..!!!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 23:08   #3
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kombine yerimde başkasının oturduğunu gördüm. Güvenliği çağırdım burası Hangi Blok dedim cevap veremedi..
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nostalgiaplatz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 23:19   #4
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi stad dolmuş maçı yenmişiz tamam sonuna kadar haklısın ama şimdi ne yeri ne zamanı. Galibiyetin tadını çıkarın
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 23:24   #5
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Ligdeki belkide seyircisine en çok " seyirci" kalan Sivasspor yönetimidir
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 23:28   #6
okyay58
Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 245 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 okyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
EsEnTePeLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi stad dolmuş maçı yenmişiz tamam sonuna kadar haklısın ama şimdi ne yeri ne zamanı. Galibiyetin tadını çıkarın
Kardeşim galibiyete biz de sevindik. Stad da dolsun tabi ki. Bunu da en çok isteyen insanlardan biriyim ki zaten böyle düşünmesem kız arkadaşımı yanıma alıp maça gelmezdim. Ancak stad dolarken de Yiğidolar mağdur olmasın istiyorum. Benim derdim bu.
Alt 09.11.2013, 23:38   #7
Rallim58
Gast

Çirkinlikler sadece koridorları tekrar dolu olmasına göz yuman "Özel Güvenlik"le kalmadı. Koro halinde ana avrat küfreden ahlaksızlara ne demeli?..

Ondan sonra da stada seyirci gelmiyor bayan gelmiyor teraneleri söylenir. Bu şartlarda, delikanlının anlattığı şekilde kimse stada gelmek istemez.

Edep, ahlak, saygı denen hiç ama hiç bir şey kalmayan topluluğun içerisinde aynı havayı kim solumak ister.

Tek sevdamız, 4 Eylül stadyumu ve Sivasspora olan 50 yıllık aşkımıza da gölge düşürülüyor, işkence çektiriliyor. işkencenin yaşanmasında emeği geçenleri;

KI NI YO RUM.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 00:08   #8
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

arkadaşıma aynen katılıyorum. birde diyorlar sivasspor stadı dolduramıyor. kimse kale arkasında maç izlemek istemiyor maalesef. neden çünkü görünmüyor ve görüş açışı çok kötü. maraton tribünü +10 bin kişilik daha olsa yine dolar bu stat. şimdi geçelim yeni stadyum konusuna 33 bin kişilik stadı ne yapacaksınız daha 4 eylül stadını doluramıyorsunuz diyenlere 4 eylül stadyumu aslında her maçta doluyor ama kimse farkında değil. üstelik stadyumumuz modern ve lüks olmamasına rağmen bu soğukta böyle dolabiliyorsa. ben bu kadar emin ve net konuşuyorum yeni stadyumumuz daha modern daha güzel ve sıcak olunca değil 25 bin 40 bini doldurur. lütfen bu konuyu ihmal etmeyelim arkadaşlar.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 00:10   #9
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Maça 10 dakika kala gelirseniz kapıda beklersin,ben Burda suçu taraftara buluyorum zamanında gelinde koltuğunuza bulursun kapıda da beklemezsin bizimkiler alışmış maça 5 dakika kala gelmeye son 5 dadika çıkmaya
Alt 10.11.2013, 00:58   #10
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar yönetim daha ne yapsın ya. Inanın şu çizgiyi yakalamış hiç bir takım biletleri bu fiyata satmaz. Ben ankaradayım maçı internetten izleyebileyim diye 10 tl verdim 5tl de kafe parası desen aynı paraya sivasda olsam VIPten izleyebilecem hatta iki katına bile razıym inanın keşke Sivas da olsam tek. Şahsen ben stad doldu diye mac saati sokakta olacağıma bir yerlere sıkışıp izlemeyi tercih ederim. Yönetim de böyle düşünüyor olamaz mı? Yolsuzluk gözüyle bakmayın, dışarda taraftarımız kalmasın diye merdivenler aralar dolduruluyor olamazmı. Ayrıca zaten biletteki sıraya göre oturmanada gerek yok hatta niye oturuyorsun kalk ayakta dur ya valla diyorum bakın ben ve daha nice gurbetçi sizin yerinizde olabilmek için can atıyoruz. Şükredelim halimize hem yarı yarıya boş staddansa böylesi kat kat iyi.
yiğido58sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı yiğido58sinan'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
rezalet, stadyumda