Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim Mi ?
Alt 05.02.2016, 20:11   #31
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim Mi ?

Bu arada gözünüzü seveyim hakem hatalari demeyin, kaleye bir tane sutumuz yok organize atagmiz yok, hakem bizim lehimize yönetse ne degisir. Bahane aramaya gerek yok...
Alt 05.02.2016, 20:12   #32
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Osmanli tokadi agir geldi......
Alt 05.02.2016, 20:18   #33
badger5858
Acemi Yiğido

52 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 badger5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geçen sezon başkan bende bedavayım beni de alsana bunların hepsinden iyi oynarım diye bağırdığım da kapalı a ya gelip ben alkışlanarak protesto edilecek adam değilim siz de taraftar değilsiniz demişti başkan bey. Artık sıktınız her sene bu eziyeti çektirmek zorunda mısınız bize. Futboldan zerre anlamayan 3-5 adamı yönetici yapmışız bunlardan da medet umuyoruz. Kim ya okan buruk ne başarısı vardı bu adamın ne gördünüz bunda da takım bu haldeyken bu kumarı oynadınız? Zaten bu yönetim her sezon bu kumarı oynuyor 3 sene kazandı diğer sezonlarda ise Sivasspor kaçıncı 15........ Yok abd ligi yok çin ligi yok norveç ligi ne bu arkadaş adam forvet koca sezonda 3 golü var süper forvet hadi alalım. Gözümüzün önünde öyle adamlar vardı ki bağıra bağıra kaçırdık hepsini. İşe yarayacak ümit i kovdular sanki mükemmel defans oyuncularmız varmış gibi. Gururun varsa Sivas a dönmezsin okan beyyy. Sizde zerre futboldan anlıyorsanız bu adamı kovarsınız sayın yönetim. Bir takım her geçen hafta daha kötü olabilir mi helal olsun okan başardın....
badger5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badger5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 20:22   #34
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen hoca bıraktıktan sonra tecrübeli bir hoca alınmalıydı Okan hoca veya diğer genç hocalarla sezon başında yap planlamanı ama önce takımı bit kurtar maalesef olmadı osmanlıyı izledik adamlar Demir gibi her topa 2-3 kişi basıyor ağır hantal ve kuvvettsiz bir takımımız var savunma evlere şenlik hepsi patlamaya hazır bomba gibi bu sene çok altında kaldık ligin nasıl kurtaracağız bilmiyorum küme düşme rakiplerimize bir bir yeniliyoruz çekirge her zaman sıçramıyor kısacası başarısızlığın temeli yönetimdir
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2016, 20:38   #35
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

taa senenin ilk maçında gs maçında söyledim ortalama her hafta 1 puan alırsak (her seneki hedefimiz 15. sıra ve bence bu sivasspor için bir başarıdır) ligde kalacağız demiştim. 6 7. haftaya kadar 1 puan geriden gidiyorduk. ama o zamanlarda söylemiştim bu puanları çok ararız diye. ilk hafta gs maçında düşmenin hesabını mı yapıyorsun diyorlardı şimdi mersin gs rize maçlarında sonradan bıraktığımız 6 puanımız olsa o bile yeterdi bize. şu an 20. hafta bitti tam 6 puan gerideyiz. bundan sonra 3 maç üst üste kazanırsak anca yakalıyoruz her haftaya 1 puan ortalamasını. ha kazanır mıyız dersiniz. ben sene sonuna kadar bile 3 galibiyet alacağımızı düşünmüyorum. sivasspor geçen hafta ligden düştü eskişehir e yenilerek.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 20:52   #36
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 336 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sitede seferberlik başlatıyorum herkes yoruma ve sohbete büyük harflerle OKAN BURUK İSTİFA !!! yazsın siteyi iftifa mesajları işte dolduralım
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2016, 20:53   #37
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 336 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Editörün Notudur :

Büyük harflerle yazılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız.
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2016, 20:55   #38
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu takımın ligde kalması mucize olur hiç umut vermiyor .
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dark Force'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2016, 20:58   #39
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1229 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Sivas kümeye diye bir stad inlerken, rakip takım top çevirirken oley naraları atılıyorsa ve bunları sahadaki futbolcuları kenardaki teknik heyeti rahatsız etmiyorsa kaç haftadır bu duruma yönetimin sesi çıkmıyorsa biz bırakılım kenara çekilelim artık bu lig bize fazladır artık. Bu ligde bizim yerimiz yoktur artık...

Yazıklar olsun bu duruma bizi kim soktuysa bizi bu hale kim getirdiyse hepsine yazıklar olsun!!!
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 21:00   #40
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Biz mi çok büyük bir takımız yoksa sivasspor Okan BURUK a mı büyük geldi bilmiyorum...Bu takımı bu duruma getiren Okan Buruk mu diye sormak lazım...Son 3 yılda sezon başı transferlerinde hep elinde bonservisi olan,başka takımların kadroda düşünmediği,yaşı geçmiş pili oyuncuları takıma Okan Hoca mı aldı...Herkes Okan Hoca nın bu transferleri yaptığını söylüyor ama Tenase yi başkan geçen yıl izlediklerini almayı düşündüklerini ,takımının 1 milyon euru istediğini ,sivassporun vazgeçtiğini söylemişti...Ben geçen yıl bir çok sitede Hussain i sivassporun istediğini okumuştum;Aziz Yıldırım ın da bu oyuncuyu bu yıl sivasspora tavsiye ettiği iddia edildi...Defans için sivassporun 1 numaralı isteği Kosanoviç ti..Bu oyuncu alınamayanca belki diğer alternatifler alınamayaınca Omari alındı...Texeira hocanın tercihi olabilir.Hasan Kabze yi Okan ın istediğinden hiç emin değilim;başkası alınmayınca evet demiş olabilir...Hala maçı yorumlamadım çünkü maçta yorumlanacak ne var ki;rakip oynadı biz seyrettik...Orta sahada Adem ,Omari hatta Hussain ne yaptı ki..Rakip mi kovaladılar,ara pası mı attılar,forvetleri pozisyona mı soktular..Sivassporun maç boyunca en önemli pozisyonu cicinho nun ortalayıp Teixeria nın kafa vurduğu pozisyon...Orta sahası olmayan bir takımın maçta gol atması ,pozisyona girmesi futbolun doğasına aykırı..Ben bu maçta ilerde Beykan ı,Orta sahada Kone yi gözlerim aradı;ama 2 oyumcu da olmayınca sivassporun ne yaptığı açıkca ortada..Bazıların ağır diye eleştirdiği Kone olmayınca Orta saha kevgire döndü..Keşke bazılarının hiç beğenmediği sert adam Yiğit bu maçta olsaydı..Hakeme gelince özellikle sona sakladım..Çünkü ilk yarıda vermediği 2 karar maç damga vurdu..Portekizli, oyuncunun Omari ye yaptığı hareket sarı değil,direkt kırmızı karttı..Malesef sivasspor maçlarında hakeme bir şeyler oluyor..İlk golde ortayı yapan oyuncu kesinlikle omzuyla değil,eliyle düzelterek orta yapıyor..Pozisyon elle oynama...Hakem bu pozisyonları vermese de biz yine bu maçtan puan almazdık çünkü maçta hiçbir şey yapmadık,yapamadık..Oynayan takımın kapasitesi bu..Maçın en kötülerinden bir de malesef sadece kendine oynayan,kendini sivassporun üstünde gören ATIF..Maçta ne yaptığını anlayan var mı...Atıf ne yapsın kimse demesin..Bu maçta da çok bencilce hareketler yaptı,çok sayıda topu ezdi...Atıf kendini sivassporun üstünde görüyorsa asıl bu maçlarda takımı kurtarmalı..Okan Hoca nın ne oynamak istediğini anlamış değilim...Çıkardığı takımın birbirine hiç uyumu yoktu...Haftaya Rizespor maçında iş taraftara düşüyor...Takımı protesto etmekle bu takım hiçbir yere gelemez..Hala ortada alınması gereken 42 puan var...Allah'dan umut kesilmez..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı