Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ
Alt 10.07.2006, 22:27   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ

Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi, Uğur Eczanesinin sahibi, aynı zamanda Sivas Eczacılar Odası Başkanı olan Sayın Uğur AKKUŞ’ la yapmış olduğumuz röportajı sizlerle paylasıyoruz.

Kendinizi tanıtır mısınız?

- 1963 Kangal doğumluyum. Sivas Eczacılar Odası Başkanıyım. Halen, Sivas’ da değişik Dernek ve Kurumda üye olarak çalışıyorum. Evliyim, 2 çocuk babasıyım.

Sivasspor.com Sitemizden Haberdar mısınız?

- Evet, vakit buldukça siteyi takip ediyorum.

Sitemizde öncelikli amaç; Bilinçli Taraftar Oluşturmak Sizce Taraftar Siteleri bunu başarabilir mi?

- Taraftar Sitelerinin özelliği, Taraftarı bilinçlendirmek, Futbol ve seyirci kalitesini üst seviyelere çıkarmak, taraftarlar arasında kaynaşmayı sağlamaktır.
Taraftar sitelerinin bu konuda çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Sivas spor un başarısı Sivas’ a neler kazandırır?

- Sivas’ın Ekonomik, Sosyal ve Kültürel hayatında farklılaşmalar oluşturacak, Sivas’ ı Türkiye’ye ve Dünyaya; Kardeşlik ve barışın, dostluk ve centilmenliğin örneklerini sergileyerek tanıtacaktır.

Yönetin olarak Sivas Halkından beklentileriniz nelerdir?
Sivas’ lı takımına sahip çıkıyor mu?

-Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek bence büyük haksızlık olur. Çevremizde görüyoruz, hayatında ilk defa maça giden insanlar var, bu insanların taraftar olabilmesi, Sivas spor’un başarılarıyla ve kalıcılığıyla doğru orantılı olarak zaman içinde nasıl bir değişime uğradığını hep beraber göreceğiz. Sivas spor’ un başarıları devam ettikçe taraftarın Sivas spor’ a sahiplenmesi de artacaktır. Taraftarın 12.adam olma yolunda bu yıl epeyce bir yol aldığını söyleyebiliriz.
Şu ana kadar taraftarımız kendilerine yakışır bir şekilde takımlarını desteklediler.
Süper lig kültürü yerleştikçe, taraftarımızda, Sivas haklında, yöneticilerimizde, kalitenin daha da artacağına inanıyorum.
Tüm Sivas’ lıların maddi ve manevi destekleri, duaları bizleri motive edecektir. Sivas’ lıların takımına sahip çıkacağına inanıyorum.

Önümüzdeki yıl için; Sivas spor’un hedefi nedir?

- Bu seneden daha iyi ve daha kaliteli bir Sivas spor olacak

Stadyuma daha fazla taraftar çekebilmek için, neler yapılabilir?

- Profesyonel takımlar gibi maç öncesi ve sonrası seyirciyi motive edecek, coşku ve heyecanı artıracak sözlü ve görsel efektlere dayalı çalışmalar yapılarak, taraftar desteği artırılabilir. Çocuk, Öğrenci ve Bayan seyirciler tribünlere çekilerek, Süper lig heyecanı yaşlı, genç, Bayan demeden tüm yaş grubuna yayılabilir.

Röportaj: Aynur Küçükibiş (Nilay)

.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Konu SONMEZ tarafından (11.07.2006 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: DÜZENLEME...
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ
Alt 10.07.2006, 22:43   #2
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ

gineee cokk guzel bir roportaj olmuuuuusss ellerine sagliikkkkk nilay ablaaa
HALIL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2006, 23:22   #3
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sayın Uğur Akkuş' a Sivas ve Sivasspor için çalışmalarından ve bu röportaj sorularına cevap verdiği için teşekkür ederim.

Taraftar hakkında önemli tesbitlerde bulunmuş Uğur bey.

Ayrıca Nilay hanım' a hazırlamış olduğu bu güzel röportaj için teşekkür ederim.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2006, 23:31   #4
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek bence büyük haksızlık olur. Çevremizde görüyoruz, hayatında ilk defa maça giden insanlar var, bu insanların taraftar olabilmesi, Sivas spor’un başarılarıyla ve kalıcılığıyla doğru orantılı olarak zaman içinde nasıl bir değişime uğradığını hep beraber göreceğiz. Sivas spor’ un başarıları devam ettikçe taraftarın Sivas spor’ a sahiplenmesi de artacaktır. Taraftarın 12.adam olma yolunda bu yıl epeyce bir yol aldığını söyleyebiliriz.
Şu ana kadar taraftarımız kendilerine yakışır bir şekilde takımlarını desteklediler.
Süper lig kültürü yerleştikçe, taraftarımızda, Sivas haklında, yöneticilerimizde, kalitenin daha da artacağına inanıyorum.
Tüm Sivas’ lıların maddi ve manevi destekleri, duaları bizleri motive edecektir. Sivas’ lıların takımına sahip çıkacağına inanıyoru

NE KADAR DOĞRU SÖYLEMİŞ HERŞEY ZAMANLA OLUR EVET SABIR LAZIM VE SABRETMEK LAZIM DİYORUZ (NİLAY KARDEŞE DE TŞK BU RÖPORTAJ İÇİN SAYGILAR

Konu RECEP_YÜKSEL tarafından (10.07.2006 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir..
RECEP_YÜKSEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2006, 08:36   #5
sorma be dostum
Acemi Yiğido

sorma be dostum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 sorma be dostum Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Saygıdeğer uğur akkuş abiye bu vermiş olduğu güzel röportaj için öncelikle bu sidede sade bir üye olarak cok teşekkür ederim tabi bu nu saglayan nilay hanımadada ayrıca teşekkürler ederim her şey sivas için sivaslılar için olmalı nerde olursak olalım kalpimiz sivas için atacaktır,
sorma be dostum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2006, 09:01   #6
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Herkes el ele sivaspor zirveye
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2006, 09:21   #7
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sevgili hemşerimiz Uğur Akkuş Bey'e bir Sivasspor taraftarı olarak şükranlarımı iletiyorum. İnşallah diğer işadamlarımıza da örnek olur.

Kendisine gerek özel iş hayatında gerekse Sivasspordaki görevinde başarılar diliyorum.
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2006, 09:26   #8
SONMEZ
Usta Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 SONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz sein

UĞUR BEY' E TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
BÖYLESİNE KALİFİYE KADROLARIN
YÖNETİMİMİZDE OLMASI BİZLERİ
GERÇEKTEN GURURLANDIRIYOR.

NİLAY HANIM,
YİNE GÜZEL BİR ÇALIŞMA...
TEBRİKLER...
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2006, 10:33   #9
sinan58_34
Usta Yiğido

sinan58_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 sinan58_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

UGUR AKKUS A TESEKKURLERIMIZI SUNARIZ GÜZEL YERINDE TESBİTLER YAPMIS İNSALLAH 4 BÜYÜK SEVDASI YAVAS YAVAS BİTİYO SİVASSPOR TARAFTARI ICIN ZAMANLA SİVASSPOR SEVDASI HEPSININ ÖNÜNE GECECEK
Alt 11.07.2006, 10:49   #10
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

uğur akkuş bey gibi bilinçli yöneticiler oldukca sivasspor herzaman daha ileri gidecek ve daha başarılı olacaktır.
taraftarlarımızın statlarda daha aktif olabilmesi için bence taraftar sitelerine ve taraftar derneklerine büyük iş düşüyor.
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akkuŞ, röportaj, uğur, İle