Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yıkılmayacağız Yılmayacağız
Alt 29.10.2012, 14:00   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yıkılmayacağız Yılmayacağız

Sivasspor.com 2001 yılından bugüne,Yiğido'larımızın sesi,her zaman Sivas'ın, Sivasspor'un yanında olan, taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış, 100 bini aşan üyesinin ilgisi, sevgisi dışında hiçbir geliri ve reklamı olmadan yayın hayatına devam eden nadir sitelerden birisidir.

Taraflı tarafsız her kesime eşit mesafede duran, üyelerinin hür ifadelerine önem veren, küfürü, şiddeti forumlarından uzak tutan ve her geçen gün büyüyerek 24 saat takip edilen sitemiz, her ne şart altında olursa olsun bu ilkelerinden de vazgeçmeyecektir.

Hızla yükselişini sürdüren Sivasspor.com, Sivas'lı olduklarını savunup, çekememezlik duygusuna yenik düşen, rant ve çıkar peşinde olup, bizleri bu konularla suçlayan grup ve onların avanesi tarafından bir takım siber saldırılara maruz kalmaktadır. Yani son zamanlarda sitemize erişilememesinin nedeni 'teknik bir arıza' değil, yukarıda da belirttiğimiz kişiler ve grupların saldırılarından kaynaklanmaktadır.

Yönetim kadrosunun neredeyse tamamı üniversite eğitimli olan ve yöneticileri gönüllü olarak çalışan Sivasspor.com, Yiğidoların buluşma noktası, fikirlerin, bilgilerin özgürce paylaşıldığı, taraftarımızın galibiyetler ile sevinip, mağlubiyetler ile üzüldüğü, 7 den 70 e Yiğidolarımızın sesi olma amacından da sapmayacaktır.

Bu amaç doğrultusunda yayınını sürdüren Sivasspor.com, hizmetlerini devam ettirirken herhangi bir kurum, kuruluş, sivil toplum örgütünden de 1 kuruş maddi destek almamıştır. Bir takım çevreler tarafından sokak ağzı dedikodularla yıpratılmaya çalışılan, iftiraya varan saldırılara uğrayan sitemiz hakkındaki karar ise siz değerli üyelerimize aittir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, sitemizin uğradığı saldırıların kimler tarafından uygulandığı tarafımızca belgelerle belirlenmiş olup, bu kişiler ile hukuk önünde hesaplaşılacaktır.

Sivasspor.com yönetimi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yıkılmayacağız Yılmayacağız
Alt 29.10.2012, 14:08   #2
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yıkılmayacağız Yılmayacağız

Bu saldırıları yapanların Sivas'ımızın kendi öz evlatları olması çok üzücü bir durum.

Doğru adamın sesi çıkmaz, eğri adamın sesi ise daima çok çıkar.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:20   #3
izmirliyigido
Gast

Bunu yapanları ne yalan söyleyeyim ilk başlarda ya PKK ya da Trabzonspor taraftarları sanıyordum. Ne acıdır ki, içimizden birileriymiş. Bunlar Sivas'lı ise biz neyiz? Üzüldüm vallahi çok üzüldüm. Biz burada gönüllü bir hizmet veriyoruz, üyelerimizi, kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı kısacası Sivas'lıları bilgilendirmek, bir arada tutmak için fedakarlık yaparken bizi rant sağlamakla çıkarcılıkla suçlayanlar SİVAS'LI OLAMAZ !..

Kendilerini bize rakip görüp bizimle baş edemeyince bu sefer hileli yollara başvurup sadece bizim değil tüm Yiğidolar'ın haber alma ve haberleşme haklarını ellerinden almak istiyorlar. Bu ne Sivas'lılığa, ne insanlığa sığar. Kendilerini birşey zanneden bir avuç güruh ve avaneleri tanımlaması tam yakışmış.

Yazıklar olsun size...

.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:27   #4
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aynı kişiler Bu siteye gelip yorum yapıyor milleti galyana getiriyor Rıza hocaya yönetime sallayıp gidiyolar amaçları Eleştiriyle Sivasspor'a bişey kazandırmak değil aksine zarar vermek ve bazı arkadaşlarımız buna çanak tutuyor,bu kişiler sadece yenildiğimiz haftalar siteye yorum yazıyo işler iyi giderse ortada yoklar bunlar tesbit edilip ip üzerinden banlanmalıdır...

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:31   #5
ddolphiner
Acemi Yiğido

ddolphiner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 ddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOKddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yazıklar olsun ne diyebilirimki.Şu site olmasa takımdan bihaber olacağız emeğe saygı diyeceklerine yaptıklarına bak.Ayıp ya neyi paylaşamıyorlar ortada at yok deve yok amac bir.Neyse terbiyemi bozmak istemiyorum.
Alt 29.10.2012, 14:36   #6
izmirliyigido
Gast

Bende yönetimdeyim. Eğer ki, bu site üzerinden cebime 1 kuruş girdi ise veya girerse CEHENNEM AZABIM OLSUN !.. Ama bunu böyle savunup, Yerel Tv'lerde bile hayasızca suçlamalarda bulunanlara da hakkım HARAM olsun, Allah sorsun.

Ne ben, ne yönetimden bir kişi ne de yönetim kurulu başkanımız ve site kurucusu Rüştü Elmas kardeşimizin böyle bir haksız kazanç elde ettiğine katiyyen inanmıyorum.

Suçlayanları da asla ve asla affetmiyorum. Tamamen gönül sevdamız olan Sivasspor'a hizmetten başka gayemiz olmadığını birkez daha haykırıyoruz.

.
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:36   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek...

Birilerinin atına binerek çektikleri dizgin sonucunda kendilerini yerde buldukları zaman acaba ne yapacaklar onu görmeyi çok istiyorum.

Umarım bu yapılanlar o kişilerin yanına kalmaz. Tek avuntumuz bir sitemiz, onuda kimse sahipsiz zannedemeyecek...

Yukarıda da belirttiğimiz gibi....

YILMAYACAĞIZ.....

YIKILMAYACAĞIZ...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:42   #8
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Gardaş sizi bilen biliyor niye üzülüyorsunuz ki? Hepimizin ortak noktası Sivasspor, hepimizin amacı Sivasspor'a yakın olmak ondan en sıcak en taze haberleri almak. Yönetime, takıma, hocamıza, basına, taraftara ne kadar yakın olduğunuzu hepimiz biliyoruz. Yönetimden bir kaç tanıdığım var hepsinin pırlanta gibi insanlar olduğunu biliyorum.

Bunu yapan ş.refsizlerin Sivaslı olduğuna inanmıyorum. Bunlara öyle bir ders verinki akılları başlarına gelsin. Hakkınızı ve mağduriyetinizi hukuk çerçevesinde arayın. İsterseniz size avukat bile önerebilirim.

Ben hatta geçen gün facebookta bunlardan birkaçının y.vşak y.vşak siteyi çökertmelerinin keyfini yaşarken birbirleriyle yazışmalarını da okudum. İsterseniz isim bile verebilirim.

Biz bu siteyi seviyoruz ve her zaman yanınızdayız, bunu bilin.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:43   #9
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Lafa gelince de Sivaslıyım der soysuzlar
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 14:47   #10
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

öncelikle sitemize yapılan alçakça saldırıyı kınıyorum tekrar olmaz inşallah maç akşamı giremedim acaba pcdemi sorun var dedim geri sistem yaptım.
Siteye giremeyince sinir oldum meğer içimizdeki hainlerden biri halt yemiş.Bu kişiler gerçekten sivaslıysa yazıklar olsun utanç verici bir olay.Zaten sivasın arpa boyu gelişemesinin en büyük örneği bu olay düşman dışarda değil içimizde saklı.Bu sitenin çıkarı neolabilirki yöneticilerinin çıkarı ne olabilir?Saldırı yapan gerizekalı pislikler akıllı olun bidaha öyle halt yemeyin
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
yıkılmayacağız, yılmayacağız