Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: GÜLE GÜLE BAKKAL !!!
Alt 26.09.2010, 21:36   #51
58isML58
Acemi Yiğido

58isML58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 58isML58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GÜLE GÜLE BAKKAL !!!

Ben bile ilk defa bu kadar negatif bir yorum yazicam sivassporumuzu hakkinda.
Ceyhun tmm ii oyuncu ama ivanovs,ugur,mehmet nas,sedat...... bu oyuncularin yerine biraz para werip dogru duzgun 3 tane takviye yapsaydiniz daha ii olmazmiydi sizce biz bu sene gecen seneki gibi eziyetler cekmek icin mi son birkac haftada ligde kalmayi garantiledik yaziklar olsun bizim yonetimeee biraz paraya kiyinda ii oyuncular getirin birde RICA HOCA YENI ISFTIFA ETTI RIZAA HOCAYII GETIRINNNNN SIVASIMIZIN BASINAAA bIRTEK BIZI BENCE RIZA HOCA KURTARIR
Alt 26.09.2010, 21:40   #52
oNuR5Sekiz
Yeni Yiğido

oNuR5Sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 oNuR5Sekiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir takımın başkanı olmak o takımla deplasmanlara gitmek değil bir takımın yöneticisi olmak sadece galibiyetlerden sonra ortaya çıkmak değil eğer ki gönül veriyorsan ya tam ya da hiç vermeyeceksin ya masaya yumruğunu vuracaksın ya da bırakacaksın ben ne futbolcuya ne de teknik ekibe suç bulurum arkadaş...Bu takımın en fazlası bu kadar manisasporun yedeğine bakıyorum kahe ve gökhan emreciksin bizimkilere bakıyorum ibrahin şahin vb.. işte herşey ortada değilmi arkadaş bu yönetimin sivaslıya layık gördüğü futbolcular sonrada çıkıp hala aynı terane geçen seneden ders aldık bence dersi yanlış almışsınızzzz....
oNuR5Sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda oNuR5Sekiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2010, 21:42   #53
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

sıfır oğlı sıfır elde var sıfır......

şimdiki halimiz ile 15 ay öncesi arasında bir fark var mı? YOKKKK

şimdiki halimiz ile 10 ay öncesi arasında bir fark var mı? YOKKKK

şimdiki halimiz ile 5 ay öncesi arasında bir fark var mı? YOKKKK

dönüp dolaşıp yine bank asya'nın kapısına geldik!

allah hepinizin belasını versin, mesut hoca'nın da fikret'in de yönetimin deeeeeeeeeeeeee

yarın sabah bu takımda hala birileri sorumluluk almamış ve defolup gitmemiş olursa vallahi de billahi de bir daha bu takımı takip etmeyeceğim. kanser oldum lannn
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.09.2010, 21:44   #54
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Sivasspor Teknik Direktörü Bakkal, "Manisa farklı skor aldı, bize kötü ev sahipliği yaptı" diye espri yaparak, "Kendilerini tebrik ediyorum. İlk otuz dakika iyi oynamadık. Sonraki 15 dakika baskılıydık. İkinci yarı tedbirlerimizi aldık. Geçen hafta bitime 15 saniye kala yediğimiz golün stresi burada da devam etti. Yine uzatmalarda goller yedik. Düzlüğe çıkmamız için bir galibiyet almamız şart" dedi.
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.09.2010, 21:46   #55
BACAKSIZ
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BACAKSIZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yönetime neden suc bulmuyoruz neden golcü müz yok saglam orta saha defans yok transfersiz ligde kalmayi basariyi hangi mantik kabullenir 1,5 milyona tschabala miydi neydi neden alinmadi ???para yoksa maalesef dilim varmiyor ama,,,,
BACAKSIZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda BACAKSIZ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2010, 21:49   #56
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Mesut efendi,sana artık çekip gitmek kaldı.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2010, 21:49   #57
pierlotti
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 pierlotti FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut Hoca gitse ne olacak arkadaşlar,yerine gelecek adam da muhtemelen ikinci sınıf bir teknik adam olur,o da taşıyamaz bizi yükseklere.Sorun bence yönetim de.Hiç bir zaman kalite adamlar alamıyorlar.ne doğru dürüst futbolcu ne de teknik direktör alabildiler,olay bu.
pierlotti isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.09.2010, 21:49   #58
01011984
Acemi Yiğido

42 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 01011984 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
oNuR5Sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir takımın başkanı olmak o takımla deplasmanlara gitmek değil bir takımın yöneticisi olmak sadece galibiyetlerden sonra ortaya çıkmak değil eğer ki gönül veriyorsan ya tam ya da hiç vermeyeceksin ya masaya yumruğunu vuracaksın ya da bırakacaksın ben ne futbolcuya ne de teknik ekibe suç bulurum arkadaş...Bu takımın en fazlası bu kadar manisasporun yedeğine bakıyorum kahe ve gökhan emreciksin bizimkilere bakıyorum ibrahin şahin vb.. işte herşey ortada değilmi arkadaş bu yönetimin sivaslıya layık gördüğü futbolcular sonrada çıkıp hala aynı terane geçen seneden ders aldık bence dersi yanlış almışsınızzzz....
seninde hiç bi şeyden haberin yok, yorum olsun diye birseyler yaziyorsun, bikere ibrahim sahin kadroda bile yoktu bugün, sen oynayanlara bak sucu onlarda bul hic oynatilmayan adamlarda degil, egerki kadir, apo, ibo oynamiyorsa tabiki suc antrenördedir!!! laf olsun torba dolsun dimi!!!!
01011984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.09.2010, 21:55   #59
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

geçen hafta yazmıştım, bu hafta değişen bir durum yok bu yüzden aynı yazıyı kopyala yapıştırrrrrrr

haftaya da bi kez daha aynı yazıyı kopyala yapıştır yapmamak için mesut bakkal istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir Bakkal Analizi!

Ligin 5. haftasını geride bıraktık. Mesut Bakkal bu takıma geleli yaklaşık 6 ay oldu. Artık oturup ciddi ciddi bir Mesut Bakkal analizi yapmanın vakti geldi. Analizimiz iki kısımdan oluşacak. Birinci kısım geçen yılın son 7 haftası. İkinci kısım ise bu sezonun transfer + kamp dönemi ve ilk 5 haftasını içeriyor.

Birinci kısım: Mesut Hoca ilk geldiğinde insanların ondan beklentisi önünde çok zorlu maçlar olan bir takımı ne yapıp edip ligde tutması idi. Rakiplerin berbat olmasının da yaptığı katkı ile Mesut Hoca 7 maçta 7 beraberlikle Sivasspor'u ligde tuttu. Normalde başarısızlık olarak addedilmesi gereken 7 maçta 7 beraberlik olayı Sivasspor'u ligde tuttuğu için başarı sayıldı. Ayrıca eldeki kadro Bülent ve Muhsin hocalar tarafından kurulduğu için kimse Mesut Bakkal'dan çok daha fazlasını beklemiyordu. Birinci kısımın sonucu maç başına bir puan!

İkinci kısım: Sezonun bitimiyle birlikte Bülent ve Muhsin hocaların getirdiği bir çok futbolcu gönderildi. Artık Mesut Hoca'nın kendi kadrosunu kurması ve kendi futbolunu oynatması vakti gelmişti. Mehmet Nas, Ceyhun, Suarez, Saidou, Sedat Yeşilkaya gibi transferler yapıldı. Mesut Bakkal gerekli transferlerin yapıldığını, yeni transfere ihtiyaç duymaları halinde bu transferlerin yönetim tarafından yapılacağını ancak eldeki kadronun yeterli olduğunu ısrarla söyledi. Kısacası Mesut Bakkal artık tamamen sorumluluğu üzerine almış oluyordu. Neyse beş hafta geride kalırken Sivasspor'un hanesine yazdırdığı puan 5 idi. İkinci kısımın sonucu maç başına bir puan!

Şimdi eyyyy Mesut Bakkal! Geçen yıl bu taraftarı kanser eden moktan bir kadro ile maç başına bir puan alıyordun, ama şimdi bizzat senin kurduğun, transferlerini senin yaptığın veya yaptırmadığın yani sorumluluğu sana ait olan bir kadro ile yine maç başına bir puan alıyorsun. Buradan çıkartılabilecek en doğru sonuç: Mesut Bakkal'ın başarısızlığıdır! Başarısızsın Mesut Bakkal, başarısızsın Hocam!!!

Bak bu hafta belki kimse istifa diye bağırmadı ama tribünlerdeki koca koca boşluklar, Gs ve Bursa maçlarındaki coşkulu tribünlerin bu maçta olmayışı, taraftarın işkence çekmekten artık bıktığını ve sana altı aydır belki ilk defa sırtını döndüğünü gösteriyor! Bundan sonraki maçlarda sadece bir kaç bin kişiye oynarsan şaşırma!

Son bir uyarı: Burada yorum yapan traftarı asla küçümseme, yorumlarını ciddiye almamazlık etme! Burada insanlar bu takımın sol kanadı otoban diyorsa doğrudur! Burada insanlar bu takım forvetsiz oynuyor diyorsa doğrudur! Burada insanlar Diallo ve Keita oynamalıdır diyorsa doğrudur, doğru olduğunu Eskişehir maçında bu iki aslan sana gösterdi zaten!

Dostun acı sözü: Sivasspor takımı son altı ayda yakalamış olduğu maç başına bir puan istikrarı(!), mevcut oyun anlayışı, mevcut teknik heyet ve yönetim kurulu zihniyeti ile bu sezonun küme düşmeye aday 4 takımı arasında bayrağı en istikrarlı taşıyan ekibidir. Bu anlayışla Sivasspor'un sezon sonunda alacağı puan 30-34 puan civarında olacaktır. Sivasspor 40 puan barajını aşamayacak ve geçen yılki gibi Ankaraspor, sıfırcı Denizli ve kendine jilet atan arabeskçi Diyarbakır kulüpleri olmadığı için tangır tungur bir şekilde Bank Asya'ya düşecektir. Hoca istifa demiyorum, yönetim istifa demiyorum, .bne futbolcular demiyorum, sadece diyorum ki son bir kaç yıldır süre gelen yönetim, teknik ve oyun anlayışı ile Sivasspor bu yıl, bu yıl olmazsa seneye garanti küme düşecektir diyorum!

Bir galibiyete 750 milyar paranın verildiği bir ligde o galibiyetleri alacak, o parayı kazanacak futbolcular bizde yok! Para harcamazsan olmaz nitekim! Herkese geçmiş olsun.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2010, 21:56   #60
tonusluyum
YASAKLI ÜYE

31 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tonusluyum Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Fikret Ünsal gitsin yeterrrrrrrrrrrrrr
tonusluyum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tonusluyum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
acaba, ali, bakkal, erdal, gitmedimi, güle, hala, hoca, istifa, keser, mesut, suçlu, tek