Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Akhisar Bld Kazanır. 15 28,85%
Sivasspor Kazanır. 33 63,46%
Berabere Sonuçlanır. 4 7,69%
Katılımcı sayısı: 52. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Akhisar Bld - Sivasspor
Alt 30.11.2015, 12:18   #11
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Akhisar Bld - Sivasspor

favori olan biz değiliz...topu vermeden presli oynayan her takım akhisarı yener...ligde bu oyun oynayan ibb,rize ve akhisar var...top rakipteyken takım olarak topun arkasına geç katı savunma yap...rakibin arkasına atılan toplarla hızlı hucum yapıp sonuca kaliteli,hızlı futbolcuları ile sonuca giden takımlar...bu takımların hucüm niteliği çok iyi..4 ataktan en az ikisinden sonuç alabiliyorlar....sivasta hucum niceliksel sayı var sonuç yok...İBB dersini aldı yenemedik onları skor olarak yenemedik...AKHİS ARda saha için sivas önce terbiye edecek sonra yenecek.....galibiyet süpriz olmaz bizim için.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 12:22   #12
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben şahsen korkmuyorum...sivasspor bu ligin en iyi hucum futbolunu oynayan takımlardan biri...rakip kontra atak takımı...yenilecek diye bir kaygım yok...ALLAH ın izniyle galip gelen biz olacağız.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 13:53   #13
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Bakıyorum da bazı arkadaşlar şimdiden yenilgiyi kabul etmiş ve takımına karşı ümidini keşmiş gözüküyor. Halbuki bizim inancımızda ümitsizliğe yer yok. Her şart altında, daima ümit var olacağız. Nasıl ki Akhisar Bld. Beşiktaşın on maçlık yenilmezlik serisine son verdiyse, biz de Akhisar Bld. nin Beşiktaşı yenmesinin verdiği rehaveti avantaja çevirip, iyi bir hazırlık ve taktikle yenebiliriz. Yeter ki Akhisar Bld. iyi etüt edip ona göre önlem alarak futbolcularımızı galibiyeti inandıralım. Çünkü bundan bir hafta evvel Beşiktaşı bizim elimizden hakem Hüseyin Göçek almıştı ve akabinde bu maçtan sonra dört maç ceza aldı.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.11.2015, 17:58   #14
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor hakettigi yerlere mutlaka gelecektir. Akhisar gerçekten cok güzel gidiyor tebrik etmek gerekiyor insaallah bu macta bizde istediklerimizi yapar ve gol atma becerisine ulaşabilirsek yeneceğimizi düşünüyorum. Ancak oynadığımız futbolu golle süsleme sıkıntımız cok büyuk öncelikle bunu aşmamız gerekiyor. Okan buruk bu macta defansif özelliklimizden cok forvet sıkıntısı üzerinde durması gerekiyor ama Nasıl inanın bende bilmiyorum !!!
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 18:10   #15
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
68yasar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım özgüvenini yakalasa varya yenemeyecekleri takım yok. Yenildiğimiz takımları görünce bunlara nasıl yenildik demekten kendimi alamıyorum.
Akhisar maçı inşallah rahatlıkla geçtiğimiz maç olacak, devamıda gençlerle gelip içerde kayseriyi yeneceğiz buraya yazdım, gidenler gitti ama bu üç maç böyle olacak.

Hangi galibiyetten bahsediyorsun topu topu 1 galibiyetimiz var oda Gaziantep e . Artık seri galibiyetler alma zemini yoksa işimiz çok zor.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 18:36   #16
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Ic saha tabelasinda Akhisar Lider durumda!
Evinde oynadigi 6 macin 5'ini kazanmis 1'inde berabere kalmis. 9 gol atmis 2 gol yemis...

Sivasspor ise deplesman tabelasinda 16. sirada (yani potada)
6 macin 4'ünü kaybetmis 2'sinde berabere kalmis. 5 gol atmis 11 gol yemis.

Bu istatistiklere bakip Akhisar'i cantada keklik görenlere sasiriyorum..
Sivasspor'un bu sezon henüz 1 galibiyetinin oldugunun galiba farkinda degiller..

Tek teselli, hic bir mac oynanmadan kazanilmiyor ve her mac 3 ihtimalli sonuca gebedir... bekleyip görecegiz hangi sonuc cikacagini...

bu macla ilgili tahminim:

Akhisar %65
Berabere %25
Sivas %10
Alt 30.11.2015, 18:36   #17
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İki takımın skor-futbolu baz aldığımızda umutsuz bir tablo ile karşılaşıyoruz. Her mevkiide bize karşı iyi futbolcuları var. Özellikle sol kanadımızı felç edecek bir oyuncuları varki akıllara zarar... Açıkcası benim umudum yok...

İlk devre sonuna 4 maç, ikinci devrenin başında da bir maç olmak üzere 5 maçın 4ü deplasmanda... Bu maçların biri Fener ile diğeri sezon başı Galata ile... Diğer deplasmanlar ise Akhisar ve Gençler... Sadece kendi sahamızda Kayseri ile oynayacağız. Çok zor maçlarımız var... Varın bu maçların zorluğunu siz düşünün...
Öyle öylede biz hangi takımı yeneceğiz o deplasman, bu güçlü, şu şöyle bu böyle derken nerdeyse ilk yarıyı bitirdik artık şapkayı önümüze koyma Zamanı yenilme lüksümüz yok nasilki Akhisar o mütevazı kadrosuyla 3 sırada ve birçok takımın korkulu rüyası bizim futbolcumuzda artık gözünün önüne bakacak yada biz bu isi beceremiyoruz deyip bırakacak yeter aldıkları paraların Hakkı'nı versinler barı her maç birkaç futbolcunun bireysel hatasını çekmekten bıktık ya kadro en olmadık şekilde oluşur ya bos kalelere gol atamayız bizde insanız her hafta sinir olmaktan bıktık artık
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 19:33   #18
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rabbim bizi utandirmasin insallah kazanacagiz futbol buya bazan sansda yaninda olursa hersey biranda degisiyor bu haftaki es es mersin macini canli seyrettik kendi kalesine gol oldu üc oyuncu bir topu engelleyemediler buda oluyor bizim kimseden korkumuz yok cikip futbolumuzu rahat oynayalim basarmak icin terdökelim sansimizda bize yardim edecektir kazanmanin garentisi olmadigi gibi kaybetmeninde sonucu belli degil .
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 20:15   #19
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle şunu belirtmek lazım,istatistik filan biyere kadar ,maç oynanmadan kazanılmıyor,hiçbir maç, hiçbir takım için garanti değil,evet akhisar iyi durumda,kendi sahasında sanıyorum mağlubiyetleri yok,etkili oyuncuları var,özellikle hücüm hatları çok güçlü,defanslarındaki daglau çok beğendiğim bir oyuncu resmen canlı duvar,kalecileri bizim alacağımız kaleci adaylarından oda iyi,sami,rodgella,bruno gibi hızlı ileri uç adamları var,bjk yi biz deplasmanda yenebilirdik,akhisarın bjk yi yenmesi kimseyi korkutmasın bjk normalde farklı kazanabilirdi,şans akhisardan yanaydı, hakemde akhisarı ezdirmedi , 2 atak 2 gol ,akhisar hep böyle kazanıyor,sivasspor rakip kim olursa olsun hep kazanmaK İÇİN oynuyor,netice itibari ile sivasspor 1 puanla dönmesi bile önemlidir,akıllı oynarsak ,şansda yanımızda olursa ,özellikle defansın arkasına güralı ve rodgellayı kaçırttırmazsak ,yakaladığımızı atarsak kazanabilirz,ben enkötü beraberlikle döneceğimize inanıyorum ,kazanırsak çok iyi olacak ,ben umutsuz değilim,bulunduğumuz yer hakkımız değil,golcüsüzlüğün ,sol kanatsızlığın ceremesini çekiyoruz,kazanacağız inşallah
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2015, 20:28   #20
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tek Kelime ^^KAZANACAZ^^

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akhisar, bld, sivasspor