Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay oyundan memnun ama
Alt 17.09.2012, 22:20   #31
58xtanerx09
Acemi Yiğido

58xtanerx09 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 58xtanerx09 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay oyundan memnun ama

sayın rıza hocam uğur kavukla kadir bekmezcinin olduğu sivasspor puan alırsa dua et o ikisi sivasspor hariç süper ligde hiçbir takımda oynayamaz oynatmazlar çünkü futbolculukla alakaları yok ve sen bunları görmüyorsun rıza hoca sanada helal olsun böyle devam et ptt 1.lige doğru
58xtanerx09 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58xtanerx09'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.09.2012, 23:18   #32
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

ligin en büyük 4 takımından biriyle kendi evinde oynuyorsun rakibi sahasına hapsediyorsun taş çatlasa 2 3 pozisyon veriyorsun buna rağmen sayısız fırsatı değerendiremiyorsun rakip 3 korner kullanıyor sivasspor 10 korner tüm medya sivassporun çok can yakabilecek takım olduğunu yazıyor buna rağmen rıza hocaya takıma salllıyan sallıyana bana göre sıkıntı ne kalede ne orta sahada ne defansda sorun forvet hattında eneramo geçen seneki gibi değil pedrieli hoca ısrarla en verimsiz olduğu sağaçıkta oynatıyor bednar ve abdulkadir sakat groseçki ya sakat ya formsuz tek gol umudu eneramo oda dağru dürüst kafa şutu bile çekemiyor pedriel olsa o kafayı gol yapardı bu takım ve rıza hoca bukadar eleştiriyi haketmiyor diye düşünüyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2012, 22:13   #33
karakral5858
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 karakral5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas sporu çok seviyorum çok da iyi bir takımımız var. ancak rıza hocam pedriyel sağ acığın adamı değil ve olamazda o sağda oynadığı zaman bir kişi eksik oynuyoruz. cenriyi oynat hocam genc adam koşar ve iyide oynar.hocam ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama trabzon macında yedeklere baktım bi tane forvet yok .lütfen daha dikkatli oynayalım başarılar diliyorum.
karakral5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ama, Çalımbay, memnun, memnunum, oyundan