Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: BALİLİ TÜRK OLACAK
Alt 17.10.2006, 21:23   #11
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: BALİLİ TÜRK OLACAK

INSALLAH OLURR BIR YABANCI DAHA KONTENJANIMIZ OLURRR;NEDIYIMMM
HAYIRLISI OLSUN
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Balili TÜRK Oluyor...
Alt 17.10.2006, 21:42   #12
YatodaSin
YASAKLI ÜYE

YatodaSin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YatodaSin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: Balili TÜRK Oluyor...

Alıntı:
Dağcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adı : Ali
Soyadı: BAL

Bu sayede milli takım'a da gider...
Kardes oyniyamaz cünkü Israil Milli takiminda oynamis bir oyuncu
YatodaSin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.10.2006, 22:04   #13
demiryurt58
Acemi Yiğido

demiryurt58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 demiryurt58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch --->: BALİLİ TÜRK OLACAK

BALİLİ DE TÜRK OLSUN ONUN NE EKSİĞİ VAR BU SENE ÖNÜNE GELEN TÜRK VATANDAŞI OLUYOR...
demiryurt58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BALİLİ TÜRK OLACAK
Alt 17.10.2006, 22:47   #14
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 Serd@r BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Daumen hoch -->: BALİLİ TÜRK OLACAK

İnşaAllah TÜRK olur ama daha önemlisi bu performansını İnşaAllah TÜRK olması artırır zaten milli formamızı giymek istiyorsa artırmasıda gerekli...
Hayırlısı!
Kayserisporlu bazı taraftarlara gelince bu tip holiganlar birçok kulübünde başını ağrıtan ana unsurlardan biri,öyle düşünüyorumki daha doğrusu düşünmek istediğim o ki Kayserispor camiasıda bu tip taraftarları bizler kadar kınayacak ve dışlayacaktır...
Aksini düşünmek bize değil Kayserisporlu taraftarlara kalmış bu kardeşliği bozmakta,bozmamakta onların elinde...
Her kışın bir baharı
Her maçında bir rövanşı mutlaka vardır...
SPOR KARDEŞLİKTİR!
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.10.2006, 23:06   #15
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

yönel ALLAHA senini habercisi sansınlar sen akıllı ol seni deli sansınlar balili tükrk olacaksan sonrada gerçekten müslüman olmanıda isteriz
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.10.2006, 23:11   #16
argani_58
Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 argani_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: BALİLİ TÜRK OLACAK

turk olması bızım ıcın ıyıdır ama yabancı olanalrın turk olması taraftarı degılım
argani_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.10.2006, 23:38   #17
winsie
Yeni Yiğido

winsie - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 winsie Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

herkese slm...
balilinin TÜRK olmasını çok isterim ama bazı arkadaşlar (abilerim) bu konuda bence biraz yanlış düşünüyor ..balilinin TÜRK olmasını sadece yabancı kontenjanı açılıyor diye isteyenler var bu yanlış bence..
yabancı bir insanın hele bir israillinin TÜRK olması gurur verici bir durum..
vatanımızı ve topraklarımızı sivasımızı sevdigi ve bizler ona sevdirdigimiz için grur duymalıyız ..acaba balili TÜRK olmayı kontenjan açılsın diyemi istiyor HAYIR tabiki bizler için vatanımızın güzellikleri insanlarımızın sıcak kanlılıgı için bence..?
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!
winsie isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2006, 15:58   #18
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1459 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Hayirlisi olsun herkes icin.Böylece bir yabanci daha transfer edebiliriz.Balili malesef milli takimda oyniyamiyacak, israil icin oynadi yanilmiyorsam
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2006, 20:27   #19
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 993 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

"Türk vatandaşı olmak beni mutlu edecektir"

Türkiye'de oynayan tek İsrailli futbolcu olan Sivassporlu Balili, "Sezon sonunda Türkiye'deki 5 yılımı doldurduktan sonra Türk vatandaşlığına başvuru yapacağım Türk vatandaşı olmak beni ayrıca mutlu edecektir" dedi..

Son olarak Kayserispor maçında taraftarların İsrail aleyhinde yaptığı tezahüratlara maruz kalan Sivassporlu Pini Felix Balili, zaman zaman bazı statlarda az sayıda kişilerin bu tür tezahüratlarda bulunduğunu söyledi. Balili, "Bunları duymak beni üzüyor. Çünkü ben politikacı değilim, futbolcuyum. Ama bunları dikkate almadan futbolumu oynamaya ve takımım için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyorum. Kısaca beni çok fazla etkilemiyor." dedi.

Müslüman ülkelerde İsrail'in sevilmediğini bildiğini söyleyen Balili, "Türkiye'ye gelirken hiç bir endişem olmadığı gibi, gittiğim takımlarda da kesinlikle kötü davranışlarla karşılaşmadım. Hatta son yaşanan İsrail savaşında yöneticilerim ve arkadaşlarım, bu konuda her hangi bir sıkıntım olup olmadığını sorarak bana yardımcı olmaya çalıştılar." dedi.

Türk futbolunu kaliteli bulduğunu ve Avrupa ligleri ile eşdeğer olduğunu düşündüğünü söyleyen Balili, Türkiye'de kalmayı sürdüreceğini vurguladı. Sadece futbolu düşündüğünü söyleyen Balili, "İstanbulspor ve Kayserispor'un ardından Sivasspor'a geldim. Gittiğim bütün takımlarda çok iyi arkadaşlarım oldu. Sivas'ta da herkes beni seviyor. Ben de onları seviyorum. Sivas'ta hayatım futbol. Burda futboldan başka uğraşacak bişey olmadığı için sürekli ev ile kulüp arasında mekik dokuyorum. Bu da futboluma olumlu yansıyor." şeklinde konuştu.

Türkiye'yi ve Türk insanını çok sevdiğini belirten Balili, "Sezon sonunda Türkiye'deki 5 yılımı doldurduktan sonra Türk vatandaşlığına başvuru yapacağım. Ama İsrail milli takımıyla ilgili bazı prüzler var. Bunları gidermeye çalışıyorum. Türk vatandaşı olmak beni ayrıca mutlu edecektir." dedi. Balili, Türk olması halinde ismini de değiştireceğini belirterek, "Ancak henüz kendime bir isim belirlemedim. Bunu başvuruları yaptıktan sonra düşünmek istiyorum." dedi.

Türkiye'de 3 büyükler ve Trabzonspor'da forma giymeyi isteyebileceğini söyleyen Balili, "Bu yönde bir teklif gelirse değerlendirebilirim. Benim için Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor eşdeğerde. Her hangi birine karşı bir diğerinden daha fazla sempatim yok. Transferim gerçekleşirse seve seve bu takımlarda oynarım. Şu anda Sivasspor'dayım ve burada olmak beni mutlu ediyor. Sezon sonunda sözleşmem bitecek. Öncelikle kendi kulübümde kalarak burada futbolumu sürdürme amacındayım." şeklinde konuştu.

Türkiye'de bir çok şeyi sevdiğini ve bunların başında yemeklerin geldiğini belirten İsrailli Balili, "Özellikle köfte ve sütlaçı çok seviyorum. Ayrıca sürekli Türk kahvesi içiyorum. Gerçekten hepsi çok lezzetli." dedi. Balili, Sivas'a geldikten sonra tesbih alışkanlığı edindiğini de belirterek, "Boş zamanlarımda tesbihimi yanımdan hiç ayırmıyorum." diye konuştu.

Ajansspor dan
Alt 18.10.2006, 20:41   #20
Deer-Talk
Acemi Yiğido

Deer-Talk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Deer-Talk isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Reden --->: Balili TÜRK Oluyor...

Alıntı:
Dağcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adı : Ali
Soyadı: BAL

Bu sayede milli takım'a da gider...
İsmini de güzel bulmuşsun bence çok iyi olur 1 yabancı kontejanıda açılmiş olur
Deer-Talk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla