Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: " SES GETİRECEĞİZ "
Alt 23.07.2006, 15:50   #11
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: " SES GETİRECEĞİZ "

Avusturyada yapilan hazirlik maclari iyi gecer ve takimin eksik yönleri hoca tarafindan tespit edilir ve sezona iyi bir baslangic yapariz
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2006, 18:02   #12
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Hocamıza takımımıza yönetimimize güvenimiz tam...İnşallah çok başarılı olacağız...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2006, 23:55   #13
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

DJMuRaT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DJMuRaT ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Hocamıza takımımıza yönetimimize güvenimiz tam...İnşallah çok başarılı olacağız...
Reis dediğin gibi bizim takımımıza güvenimiz tam!!!!!!!!!!!
DJMuRaT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2006, 17:19   #14
PARTNER58AHMET
Tecrübeli Yiğido

16 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 PARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOK

PECZE İYİ BİR TAKIM KURDUKLARINI VE YENİ SEZONDA SES GETİRECEKLERİNİ SÖYLÜYOR İNŞALLAH BAŞARILI OLURLAR VE GERÇEK SES GETİRİRLER
PARTNER58AHMET isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2006, 01:14   #15
Güner
Usta Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 552 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 Güner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yok

Gönül tabiki birkaç yıldız futbolcu olsun isterdi ama kendi yağımızla kavrulmak zorundayız. Ligde kalıcı olmayı başardıkça takımımız maddi yönden güçlenecek maddi yönden güçlendikçede bizi heyecanlandıracak futbolcular göreceğiz elbette. Hocamıza güveniyoruz. Lig öncesi Cumhuriyet Kupası ile takımımızı göreceğiz. Umarım hepimizi tatmin edecek bir oyun ve sonuç çıkar. Geçen seneki defansif anlayışımızı bir kenara bırakarak güzel futbolla puan veya puanlar almayı bilen bir takım olarak lige başlamayı temenni ediyorum.
Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2006, 13:12   #16
ruzgarbeyy
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ruzgarbeyy Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ınsallah arkdaslar acıklamalara bakacak olursak guzel bır takımımız var bızım temennımızde o sekılde zaten.cumhurıyet kupasında neyın ne oldugu ortaya cıkar zaten o mactan sonrada net bı sekılde yorum yaparız.sımdı transfer ıstıyoruz hem hoca hemde bız taraftarlar ama yonetımde bıtıyorr bulent uygunda bıtıyor bende sahsen kendı adıma konusuyorum bulent uyguna ıtımatım kalmadı...
ruzgarbeyy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2006, 15:20   #17
Hamza Arslaner
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 Hamza Arslaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

umarım bu sene daha ii yerlerde bitiririzde.. herkes yiğidonun kalıcı olduğunu görür...
Alt 25.07.2006, 15:28   #18
Hamza Arslaner
Yeni Yiğido

SİVASLILAR ÖLÜMDEN KORKMAZ Kİ...!
SEVDİĞİNİ ARKADAN VURMAZKİ Kİ...!
BİR MAÇ İÇİN STADA GİRDİYSE
O MAÇI ALMADAN ÇIKMAZ Kİ...!
Alt 25.07.2006, 15:29   #19
Hamza Arslaner
Yeni Yiğido

YAĞMUR DEMEDİK
ÇAMUR DEMEDİK
SİVASSPOR SENİNLE
ÖLÜME GELDİK

SENİNLE AĞLADIK
SENİNLE GÜLDÜK
SİVASSPOR SENİNLE
YENMEYE GELDİK...
Alt 25.07.2006, 15:50   #20
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Sivas gol gol gol

Sivasspor’un Slovak hocası Karol Pecze, yeni sezondaki sistemini belirledi: Bu takım, rakip ayırmadan her maçta 90 dakika durmaksızın hücum edecek. Taraftarlarımız şova hazır olsun...
25.07.2006

Bir dönem, Türkiye’de Gençlerbirliği ve Çaykur Rizespor’u çalıştırmıştı Karol Pecze. Oynattığı pozitif futbolla dikkat çeken Slovak hoca, transfer sezonu start aldıktan sonra Sivasspor’un başına geçerek, 4 sene aradan sonra ülkemize dönüş yaptı. Daha takımını devraldığı ilk gün futbolcularıyla yaptığı toplantıda, “Kazanmanın ilkesi hücum etmektir” diyerek, sistemini belli eden Pecze ile muhabirimiz Mehmet Ali Sabuncu, oldukça keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi...

‘Döndüğüm için çok mutluyum’
4 sene sonra Türkiye’ye döndüğüm için son derece mutluyum. Gençlerbirliği ve Çaykur Rizespor’un başında çalışma fırsatı bulmuştum. Serüvenimde ne derece başarılı olup-olmadığıma ben karar veremem, sonuçta insanların düşüncesidir. Artık Sivasspor’dayım ve takımımı en iyi yerlere getirebilmek için elimden geleni yapmaya hazırım. Güçlü bir ekip olduğumuza inanıyorum.

‘Futbolun güzelliği hücum’
Geçen sezonun kadrosuna bir kaç takviye yaptık. Oyuncularımı yavaş yavaş tanıyorum. Takımın ligi iyi bir yerde bitirdiğini ama futbolunun beğenilmediğini duydum. Zaten ilk geldiğimde futbolculara oyun prensibimi anlattım. Ofansif futbol oynayacağız. Aklımızdaki tek düşünce hücum olacak. Rakip kim olursa olsun, her maç, 90 dakika boyunca saldıran bir takım istiyorum. Futbolun güzelliği ve zevki de burada. Ve bu benim ana felsefem. Ama savunmamız da eskisinden daha sağlam müdafaa yapacak.

‘Rehavete kapılmak yasak’
Futbolda yoktan varetme diye bir şey yok benim prensibimde. Her futbolcu kendi mevkiisinde oynamalı. Başarının gelmesi böylece kolaylaşır. Bu sezon Sivasspor için çok önemli. Çünkü artık Süper Lig’deki ekipler, bizi tanıyor. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. Geçen sezon yaşanan heyecan ve istek devam etmeli, ama rehavete kapılmak yasak. Rahatlık, işi zorlaştırır.

Ve hoş bir tesadüf...
Fikstürümüz ise gerçekten çok ilginç. İlk hafta Gençlerbirliği, ikinci hafta Rizespor’la oynayacağız. İkisi de eski takımım. Bu hoş bir tesadüf oldu. Ben ve yardımcılarım, yeni bir Sivasspor ekolü yaratıp, Fair-Play çerçevesinde oynayan güçlü bir takım ile lige başlayacağız. Hakemlerle ve hakem hatalarıyla hiç ilgimiz olmayacak. Her insan hata yapar, yardımcı olmalıyız.

Futbolcular da çok hırslı
FANATİK objektiflerine poz veren Sivassporlu futbolcular, teknik direktör Karol Pecze’nin kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmayacaklarını söylerken, “Taraftarla bütünleşip, bu takımı Avrupa’ya taşıyacağız. Yeni sezona bomba gibi gireceğiz” açıklamasını yaptılar.

www.fanatik.com.tr