Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SS.Com > Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com

Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Seçenekler Arama Stil

ÜYELİK HAKLARINA SINIR LÜTFEN
Alt 27.01.2008, 20:18   #1
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Daumen hoch ÜYELİK HAKLARINA SINIR LÜTFEN

DEĞERLİ SİTE YÖNETİMİ HANGİ TAKIMLA OYNASAK RAKİP TARAFTAR GİRİP ÜYE OLUYO HEMEN FORUMLARDA YAZMAYA BAŞLIYO BURDA BİZE KÜFREDİYO TAKIMIMIZA LAF ATIYO SATAŞIYOR BENİM ÖNERİM ÜYELİK TARİHİNDEN İTİBAREN BELLİ BİR SÜRE GEÇMEYEN ÜYELER FORUMLARDA YAZAMASIN

ÖRNEĞİN ÜYELİK TARİHİNDEN İTİBAREN 1 AYINI DOLDURAN ÜYELER YAZABİLSİN. MAÇINA GÖRE GÜNLÜK ÜYE OLUP BİZE SATAŞMASINLAR. ÇOK RAHATSIZIM BU KONUDAN DOLAYI.
--->: ÜYELİK HAKLARINA SINIR LÜTFEN
Alt 27.01.2008, 20:22   #2
byCERAN58
Acemi Yiğido

byCERAN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 byCERAN58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: ÜYELİK HAKLARINA SINIR LÜTFEN

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DEĞERLİ SİTE YÖNETİMİ HANGİ TAKIMLA OYNASAK RAKİP TARAFTAR GİRİP ÜYE OLUYO HEMEN FORUMLARDA YAZMAYA BAŞLIYO BURDA BİZE KÜFREDİYO TAKIMIMIZA LAF ATIYO SATAŞIYOR BENİM ÖNERİM ÜYELİK TARİHİNDEN İTİBAREN BELLİ BİR SÜRE GEÇMEYEN ÜYELER FORUMLARDA YAZAMASIN

ÖRNEĞİN ÜYELİK TARİHİNDEN İTİBAREN 1 AYINI DOLDURAN ÜYELER YAZABİLSİN. MAÇINA GÖRE GÜNLÜK ÜYE OLUP BİZE SATAŞMASINLAR. ÇOK RAHATSIZIM BU KONUDAN DOLAYI.
Gardaşıma bu konuda hak veriyorum. bizim sitemizde , bize karşı hoş olmayan bir şekilde hitap etmeleri çok üzücü bir durum. buna bir önlem alnıması şart.. o tarz , davranış gösteren üyeler belirlenip üyeliği iptal edilmeli ..
byCERAN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı byCERAN58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.01.2008, 20:43   #3
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
byCERAN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaşıma bu konuda hak veriyorum. bizim sitemizde , bize karşı hoş olmayan bir şekilde hitap etmeleri çok üzücü bir durum. buna bir önlem alnıması şart.. o tarz , davranış gösteren üyeler belirlenip üyeliği iptal edilmeli ..
EVET BU TÜR ÜYELERİN ÜYELİĞİ İPTAL EDİLMELİ ARTI YENİ ÜYELER 1 AYLIK SÜRE DOLUNCA YORUM YAPABİLMELİ FORUMDA.
Alt 27.01.2008, 20:47   #4
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1194 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

yada bu tip durumlarda üyelik kapansın???gecici olarak
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2008, 21:31   #5
puar
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1194 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

geçici olarak üyelik kapatılmalıdır???????
ESEF ve ÜZÜNTÜ İLE KARŞILIYORUM
Alt 27.01.2008, 21:33   #6
DENİZEVİ
Yiğido

DENİZEVİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 694 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 DENİZEVİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Frage ESEF ve ÜZÜNTÜ İLE KARŞILIYORUM

AMAÇ DIŞLAMAK İSE BANLAMAYA GEREK OLMADAN UYARILARAK MEDENİ ŞEKİLDE UZAKLAŞTIRILMALI !..GİTMESİNİ BİLMEYENİ ANLADIĞI DİL OLAN BANLANMASINA EVET DERİM !..

Üyelik hakkında dile getirmiş olduğunuz yorumdan dolayı sizleri kutlarım.Çok haklı ve yerinde bir teşhis olmakla son derece haklısınız.Görüşünüze saygı duymamak imkansız.
Ya peki benim istemediğim ve hiç beklemediğim ama yanlı ama taraflı ama ön sezgili veya ön yargılı ne derseniz deyiniz !..
Sivasspor camiası olarak sizlerle hiç bir bağım olmamasına rağmen özüm ve sözümle Sivasspor'a olan sempatim-saygım-sevgim ve gönül bağım ile hiçbir kişilik hak ve hürrriyetlerine hakaret-tehdit-aşağılayıcı-onur-gurur kırıcı içeren yazı ve paylaşımlarda bulunmadığım halde,seçmiş olduğum konu ve yazılarımda elimden geldiği kadar seçici olmakla birlikte dikkat ettiğim ve yayınlanmasında hiçbir sakıncası olmayan,büyük emek ve gayret harcayarak zevk-istek-azim ve mutluluk içersinde, o güzelim paylaşımları sizlerle paylaşmak adına uğraş verdiğim bu zamana kadar yaklaşık 10 adet yazılarımın acımadan silinmesini esef ve büyük üzüntü ile karşılıyorum.Yazıyı silmek hatta üyeyi bile banlamak çok kolay !..Paylaşmak adına 10 adet yazımın silinmesini hala anlamış değilim.Şayet site yetkilileri o yazılarımı sizlerin takdirine sunarak yayınlarsa,ne derecede haklı olduğumu sizlerde müşahade etmiş olacaksınız !..Çok yazık diyorum !..Paylaştığım konular bölüm ve başlık olarak yerlerinde değilse bile silmek yerine taşımak var ken ; niçin yazıların silinmesine gidilmektedir.Buna da inanmıyorum.Özellikle paylaşımların içeriğine göre ilgili bölümlerde yayınladığımı düşünüyorum.Bu hususada çok özen ve dikkat etmişimdir.Şayet Sivasspor camiası dışındakileri dışlamak adına bu şekilde eylem içersinde davranmak ise sizlerin beni dışlamanıza ve banlamanıza hiç gerek olmadan ve şu satırlarımdan sonra bir daha bu değerli sitenize girmemek adına istemiyerekte olsa kendi-kendimi banlamak istiyorum.Kişilere yapılan en büyük hakaret, o kişi hakkında hiçbir olumsuz somut-delil-belge ve yazı olmadan emeklerine gerekli saygı- değer-saygı duymadan silinmesidir.Bu olumsuz tutum ve davranışları büyük üzüntü ve esefle karşılıyorum.
Sizlere ve Sivasspor!a başarılar dilerim.
Saygılarımla....

NOT : Lütfen hiç olmazsa bu yazımı silmeyerek medeni cesaret ile yayınlarsanız sevinirim.Saygılarımla...
DENİZEVİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı DENİZEVİ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.01.2008, 21:35   #7
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Arkadaşlar küfür ve kötü söz olmadığı müddetçe bence serbest olmalı.Çünkü eleştirinin olmadığı yerde hatalar görülmez.Düzeyli olduktan sonra bırakın eleştirsinler.Bizde hatalarımızdan ders alalım.Sırf eleştiri yapanlara serbest olsun.
TS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2008, 21:36   #8
puar
Usta Yiğido

Ama gelip 50 kez iyi laf söyleyip zoruna giden bişey oldumu Küfr edildikten sonra kiymeti kalmaz.
Bu Konuda puar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.01.2008, 21:41   #9
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

SİVASSPOR ve taraftarı bir FB yenilgisiyle dağılacak sa zaten kıymeti olmaz.asıl şimdi DESTEK ZAMANI
TS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda TS58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.01.2008, 21:42   #10
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

DESTEKLİYORUM................. ........