Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 4 Eylül Bld.-Fenerbahçe Voleybol Maçı
Alt 17.02.2011, 17:19   #21
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: 4 Eylül Bld.-Fenerbahçe Voleybol Maçı

Başarılar 4 eylül..sadece futbolla değil birazda diğer spor dallarıyla gündeme gelelim ama tabikide benim icin varsa yoksa sadece sivasspor
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2011, 18:23   #22
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

KINA YAKIN SİVASLI OLDUĞUNU SÖYLEYEN FENER YALAKALARI; Çarşamba akşamı utanmadan tribüne gelip sivas takımına karşı Fenerbahçe'yi desteklediniz.Siz bunu yaptığınız için eve geldiğimde Fenerbahçe basket takımının Euro ligde maçı vardı,uzatmada fener yenildi bende bayram yaptım. Sizin gibi Sivaslıya lanet olsun,yazıklar olsun.
Eyy,fenerbahçe derneği başkanı ergüder sonbüloğlu,senin yüzünden zara belediyespor'u bile sevmiyorum.
Aslına bakarsanız,Sivaslı'nın kucağına bu yılanı koyan halen Sivasspor'da yöneticilik(!) yapan faruk taşseten. O adam bu derneği sivasın başına bela etti,şimdide bize Sivassporlu olduğunu söylüyor,kim inanır buna.
Mecnun başkanın gölgesinde geçinip gidiyorsun faruk taşseten
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.02.2011, 19:22   #23
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
KINA YAKIN SİVASLI OLDUĞUNU SÖYLEYEN FENER YALAKALARI; Çarşamba akşamı utanmadan tribüne gelip sivas takımına karşı Fenerbahçe'yi desteklediniz.Siz bunu yaptığınız için eve geldiğimde Fenerbahçe basket takımının Euro ligde maçı vardı,uzatmada fener yenildi bende bayram yaptım. Sizin gibi Sivaslıya lanet olsun,yazıklar olsun.
Eyy,fenerbahçe derneği başkanı ergüder sonbüloğlu,senin yüzünden zara belediyespor'u bile sevmiyorum.
Aslına bakarsanız,Sivaslı'nın kucağına bu yılanı koyan halen Sivasspor'da yöneticilik(!) yapan faruk taşseten. O adam bu derneği sivasın başına bela etti,şimdide bize Sivassporlu olduğunu söylüyor,kim inanır buna.
Mecnun başkanın gölgesinde geçinip gidiyorsun faruk taşseten
Dediklerinin tamamına katılıyorum.sivasspor un taraftarına sahip çikmayanlar konu malum fener olunca yarışa gidiyorlar.
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karyola'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beldfenerbahÇe, bldfenerbahçe, eylül, maçı, voleybol