Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

Saygısızlık !!!
Alt 28.01.2014, 23:06   #1
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Saygısızlık !!!

Dünyada oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan ve Sivassporumuza teknik trektör olarak görev yapan değerli hocamız Roberto Carlos katıldığı kanal 58 tv nin sorularını yanıtladı

Hocamıza kimsenin anlam veremediği ilginç sorular sorulmuştur.Kanal 58 televizyonudaki yorumcular R.carlos ile programa çıkmadan önce acaba hiç oturup hangi soruları yöneltsem diye düşünmüşmüdür ,programa hazırlanmışmıdır merak ediyorum ? Kesinlikle hazırlanmadıklarını düşünüyorum eğer hazırlanmış olsalar üzülerek yazıyorum hocamıza kaç karısı var , carlosa top toplasın gibi yok hamama gidelim gibi sivasın alt liglerindeki takımlarının maçlarını takip ediyor mu (carlosun alt liglerin maçını nasıl takip edecek ? yardımcısı var veya birsürü görevli var bunları carlosa iletecek ) gibi anlam veremediğim sorular soruldu bunlar aklıma gelenler ..

bir sivasspor taraftarı olarak bu sorular özellikle kaç karısı var sorusundan rahatsız oldum bu sorular daha farklı bir dille sorulabilir. Ulusal bir medyada bu sorular umarım gündeme gelmez . Kanal 58 i severek izliyoruz ama ..[/B]

Etiketler
saygısızlık