Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ve Keita'nın işi tamam!
Alt 26.01.2010, 12:19   #21
SiVaSLı MeRT 58
Acemi Yiğido

SiVaSLı MeRT 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 SiVaSLı MeRT 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ve Keita'nın işi tamam!

òrta sahamızın ilaçı olacak keita dağaşandan kurtuluyoruz demektir bu cihan-keita yada kadir-keita olmalı orta sahamız yada taider-keita cihanda hücum
SiVaSLı MeRT 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 12:32   #22
joe cole
Acemi Yiğido

joe cole - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 joe cole FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

transferlerımızın hepsı cok yerınde ve faydalı olacaklarına ınanıyorum keıtayı da bu macta gorecegız ama hocamızın tanıdıgı bır ısım onun ıcın keıtada muhtemelen ii futbolcudur

MeXeS
joe cole isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 12:49   #23
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben şahsen diğer transferlerden bişey anlamadım daha umarım bu iyi olur.
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 13:00   #24
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

size birsey soyleyim arkadaslar,bilicanin ilk macini 4 eylulde canli izlemistim sanirim BRAGA maciydi yanlis hatirlayabilirim,o macta ilk yari dedimki bu adam futbolcumu bunu kim almis sovdum bile hattave bilica ikinci yari toparlandi bir mac iki mac derken suan turkiyenin en guzel oyuncularindan biri haline geldi,yani demek istedigim bir iki macla futbolculari yargilamak bence yanlis,ferhat a herkez lanet okuyor herkez ferhat a yukleniyor ama goreceksiniz ferhat turkiyenin sayili futbolcularindan biri olacak,biriside demiski sorun orta saha degil defans ve forvetimizde sorun var deniyor,tam tersine bizim tek sonumuz orta sahadir su takimda sylla olsa cok sey degisirdi suan bu keita insallah bize guzel seyler katacak ,elrio herdende gercekten muthis bir futbolcu herkez gorecek,trabzon maci olcu olmasin denmis evet olcu olmasin gercekten muthis baski yaptilar ligin ilk macinda hatirliyorum trabzon boyle oynarsa sampiyon olur demistim,trabzonun bizim maclara ne denli asildigini herkez biliyor bursa macinda gercek sivassporu goreceksiniz buna eminim ve lutfen sabir diyorum guzel bir takim kurduk allahin izniyle bu sene ligde kalirsak seneye muhtis bi takimimiz olacak genclesmis ve teknik bir takim....yonetimin sessiz kaldigina gelince yonetim sizce daha ne yapmali? ne yapabilirlerki bu takima sabredmekten baska hicbir sansimiz yok bosuna hayal kurmayin!
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MeD_Turc'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2010, 13:09   #25
Bestepeli-58
Acemi Yiğido

28 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Bestepeli-58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
MeD_Turc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
size birsey soyleyim arkadaslar,bilicanin ilk macini 4 eylulde canli izlemistim sanirim BRAGA maciydi yanlis hatirlayabilirim,o macta ilk yari dedimki bu adam futbolcumu bunu kim almis sovdum bile hattave bilica ikinci yari toparlandi bir mac iki mac derken suan turkiyenin en guzel oyuncularindan biri haline geldi,yani demek istedigim bir iki macla futbolculari yargilamak bence yanlis,ferhat a herkez lanet okuyor herkez ferhat a yukleniyor ama goreceksiniz ferhat turkiyenin sayili futbolcularindan biri olacak,biriside demiski sorun orta saha degil defans ve forvetimizde sorun var deniyor,tam tersine bizim tek sonumuz orta sahadir su takimda sylla olsa cok sey degisirdi suan bu keita insallah bize guzel seyler katacak ,elrio herdende gercekten muthis bir futbolcu herkez gorecek,trabzon maci olcu olmasin denmis evet olcu olmasin gercekten muthis baski yaptilar ligin ilk macinda hatirliyorum trabzon boyle oynarsa sampiyon olur demistim,trabzonun bizim maclara ne denli asildigini herkez biliyor bursa macinda gercek sivassporu goreceksiniz buna eminim ve lutfen sabir diyorum guzel bir takim kurduk allahin izniyle bu sene ligde kalirsak seneye muhtis bi takimimiz olacak genclesmis ve teknik bir takim....yonetimin sessiz kaldigina gelince yonetim sizce daha ne yapmali? ne yapabilirlerki bu takima sabredmekten baska hicbir sansimiz yok bosuna hayal kurmayin!
o macı bereber seyretik ve ben bilocanın iyi adam oldunu söylemiştim hata sen tumuda begenmemiştin buda senin toptan alamadığını gösteriyor takıma gelince toplama takım 1 güney afiraka futbolu ne durumda bilen varmı burası afrika değil kurtlar sofrası bu sofrada bizim hoca yem olur buda 2 takıma gelince defans varmı yok3 ortasaha varmı yok 4 forvet varmı yok 5işin özü takım ruhu yok izim hoca 6 ay oldu ilerleme var diyor ben görmedim ankara güçü macı balına kazanılmış bir mac baki mercimeğin emeğiyle trabzon macına idya girelim med turc diyarbakır bunları cok rahat gecer denizli dahil sivasspordan kötü olan tek takım bu ligde ankara spor bunları yazarken sevincimden gelil üzüntümden yazıyorum bunuda kaydet yazımı
Bestepeli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 13:12   #26
ahbey
Yiğido

87 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahbey ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ya herkes tutturmuş bir "Trabzon maçı ölçü olmasın"
Hangi maç ölçü olacak, Fenerbahçe maçı mı Bursa maçı mı?
Bize ölçü değil puan lazım. Bize iyi futbol değil puan lazım. Muhsin hocanın kariyeri belli ama Sivasında durumu belli. Acil puanlara ihtiyacımız var. Birisi hocaya "güzel futbola değil, acil puanlara" ihtiyacımız var demeli..
Örnek: Trabzon bence güzel futbol oynamadı, uzun toplarla kanatlardan bindirme yaptı hepsi bu.. Tebrik ederim kısa yoldan 3 puanı aldılar.
Yeni gelen futbolculara zaman tanımak lazım, haklısınız ama Sivasın zamanı mı var? Eğer yeni futbolculara zaman tanımak lazımsa neden transferler ilk yarı bitmeden söylendiği üzere "hemen" yapılmadı da, ligin başlamasına bir kaç gün kala defans futbolcusu alındı. Hatta bir forvet alınacağı söyleniyor. Bu futbolcular neden daha önce alınıp takıma uyumları sağlanmadı ki?
Alt 26.01.2010, 13:34   #27
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1458 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu önemli kupa macinda olmasi cok iyi bir haber. Insallah en kisa zamanda takimda uyum saglar ve takimimizi biraz olsada toparlar.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 13:38   #28
oquzh4n58
Tecrübeli Yiğido

oquzh4n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 214 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 oquzh4n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben bu futbolcudan ümitsizim ama kulubu gercı vermek ıstememıs o zmn ıdır bı ızlıyek sonra karar verek
oquzh4n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 13:42   #29
58bilgehan58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 58bilgehan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

İnşallah bir an evvel Mehmet Yıldızıda görürüz sahalarda. Kim ameliyat ettiyse bilmem ama sınıhçıya götürseler daha etkili olurdu heralde..
58bilgehan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 13:50   #30
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

işin bir ilginç tarafıda galip geldiğimiz maçlarda murat ve sedatın sayesinde oldu
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
işi, keitanın, tamam