Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Trabzonspor Kazanır. 19 14,96%
Sivasspor Kazanır. 75 59,06%
Berabere Sonuçlanır. 33 25,98%
Katılımcı sayısı: 127. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 18.03.2016, 22:13   #81
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

Bu aksamki kayseri macinin berabere bitmesi oyuncularimiz icin arti motivasyon olacak. Trabzon hafta ici mac oynamis olmasi ve kendi sahasinda derbiyi kaybetmis olmasindan dolayi moral bozuklugu ile bizim maca cok motive olacagini dusunmuyorum. Taraftar destegide olmayacaktir takimin kotu olmasi ve macin cumartesi olmasindan dolayi. Yarin buyuk bir hata yapmasak en kotu 1 puan alacagimizi dusunuyorum. Artik tanesa atif david ve beykan biraz performanslarini artirmasi lazim . su 4 oyuncu yuzde 80leriyle oynasa 3puani kesin aliriz
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2016, 22:39   #82
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

SİVASSPOR neden düşmeyecek biliyormusunuz...En kolay maçında 2 puan bıraktı....Biz bıraktığımızda haklı olarak kardeşler burda stem etmişti...Bakınız rakiplerimizde puan kaybedebiliyor..3-5gündür diyorum bizim Kayyseri maçını ne yapıp ne edip almamamız lazım gelir o maçı alır isek yayıla yayıla kümede kaldığımızın fotosunu çektirebiliriz...Emin olunuz buna ... (Tabiki Sivassporumuz 2. Antalya Miy hatasını yapmaz ise )
Alt 18.03.2016, 22:58   #83
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Bizim düşüncelerimizi dostlarımız çok iyi bilir...Her anlamda ama.....Bursasporluluğumuz Sivasımızı sewmemiz...neden burada olduğumuz duygularımız düşüncelerimiz...v.s v.s...
En çok sıkıldığım konu şudur...
Biz şampiyon olduğumuz vakit trabzon istanbulda fenerle oynadı o maçı verseydi biz şampiyon olamayacaktık...o vakite kadar bende ts yi sewmezdim ... dedim ki ;
Bu ts dibine kadar çarpışsın ama ben göreyim hele bide o maçı vermesin ölene kadar ts nin samimiyetini anlayak ve kabul edeceğim...
onlarda tam bunu yaptı....
we ben ts yi sewdim bu düşüncelerimden dolayı tabii....
şimdi Bursaspordan sonra asıl varolduğum yer
Sivassporum da ts sewilmiyor...
öylesine zor bi durum ki anlatamam...
kanadımın ufak bi kısmına ts yi saklayıp bütün yiğidolar gibi bende ts yi sewmiyorum diyebiliyorum nihayetinde...
bilmem düşüncelerimi ne kadar anlatabildim....
Değil ts kim olursa olsun hele bu durumda sabaha kadar Sivassporumuzun karşısındaki rakibinin mağlubiyeti için dua edeceğim ...
Aşığı olduğum Bursasporum dahil......
Alt 18.03.2016, 23:05   #84
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

migroArmis, görüşlerinizi yeri geldikçe takip ediyor ve genelde destekliyorum. Bursa'nın şampiyon olduğu sene son maçta Trabzon'un mükemmel bir oyun sergilediğini mi düşünüyorsunuz? Ben öyle anladım gibi. Bu konuda aynı fikirde değilim. Fener o maçta dünyaları kaçırdı. Ha bence de Bursa'nın şampiyonluğunu getirdiği için çok sevindik. Biz üst üste 2 kere zorlamamıza rağmen hiç kıskançlık yapmadık ve çok sevindik. İster istemez güzel bir duygu olan gıpta olmuş olabilir. Ama kendimiz yapamamıza rağmen Bursa başardığında çok mutlu olduk. Açıkçası herkes bunu yapamaz. Bursa taraftarıyla daha iyi ilişkilerimiz olmalı bence. Ben dost-kardeş takım olayına pek sıcak bakmıyorum ama karşılıklı hep iyi niyet geliştirelim yeter diye düşünüyorum.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2016, 23:11   #85
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim düşüncelerimizi dostlarımız çok iyi bilir...Her anlamda ama.....Bursasporluluğumuz Sivasımızı sewmemiz...neden burada olduğumuz duygularımız düşüncelerimiz...v.s v.s...
En çok sıkıldığım konu şudur...
Biz şampiyon olduğumuz vakit trabzon istanbulda fenerle oynadı o maçı verseydi biz şampiyon olamayacaktık...o vakite kadar bende ts yi sewmezdim ... dedim ki ;
Bu ts dibine kadar çarpışsın ama ben göreyim hele bide o maçı vermesin ölene kadar ts nin samimiyetini anlayak ve kabul edeceğim...
onlarda tam bunu yaptı....
we ben ts yi sewdim bu düşüncelerimden dolayı tabii....
şimdi Bursaspordan sonra asıl varolduğum yer
Sivassporum da ts sewilmiyor...
öylesine zor bi durum ki anlatamam...
kanadımın ufak bi kısmına ts yi saklayıp bütün yiğidolar gibi bende ts yi sewmiyorum diyebiliyorum nihayetinde...
bilmem düşüncelerimi ne kadar anlatabildim....
Değil ts kim olursa olsun hele bu durumda sabaha kadar Sivassporumuzun karşısındaki rakibinin mağlubiyeti için dua edeceğim ...
Aşığı olduğum Bursasporum dahil......
Tesekkür ederiz Bursali abim. Bursaspor sampiyon oldugunda ben 14 yasindaydim son ikinci Devre'yi karsilikli macdi heralde Ligtv'den izlemistim. Ve samimiyetimle söylüyorum Bursasporun sampiyon oldugunda gercekten cok sevinmistim , Ertugrul Hocanin ve Futbolcularin o heycanini görmek güzel birsey ki , Sivasspor'um kil payi kacirmisti sampiyonlugu ondan önce, acaba nasilmis Anadoludan birisinin sampiyon olmasi yani nasil bir his duygumus diye , BursasporTV'den Canli Yayinlari izledim. Taraftar olarak hakketmisdiniz sampiyonlugu...

Insallah bu kritik dönemde Sivasspor'umuz'da en kisa zamanda su alt siralardan kurtulur ve üst üste galibiyetler alip , ligde kalmayi basarir. ...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 23:21   #86
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
migroArmis, görüşlerinizi yeri geldikçe takip ediyor ve genelde destekliyorum. Bursa'nın şampiyon olduğu sene son maçta Trabzon'un mükemmel bir oyun sergilediğini mi düşünüyorsunuz? Ben öyle anladım gibi. Bu konuda aynı fikirde değilim. Fener o maçta dünyaları kaçırdı. Ha bence de Bursa'nın şampiyonluğunu getirdiği için çok sevindik. Biz üst üste 2 kere zorlamamıza rağmen hiç kıskançlık yapmadık ve çok sevindik. İster istemez güzel bir duygu olan gıpta olmuş olabilir. Ama kendimiz yapamamıza rağmen Bursa başardığında çok mutlu olduk. Açıkçası herkes bunu yapamaz. Bursa taraftarıyla daha iyi ilişkilerimiz olmalı bence. Ben dost-kardeş takım olayına pek sıcak bakmıyorum ama karşılıklı hep iyi niyet geliştirelim yeter diye düşünüyorum.
Vermek istediğim mesaj sizinde söylediğiniz gibi taraflar arasında ''mükemmel olamayı '' boyutunda olmuştur...Bu yüzdendir ki her Bursa Sivas veya her Sivas Bursa maçından önce tek dileğim olan bu görüşlerimi sunmuşumdur huzurlarınıza...
fb Ts maçını tekrar izleme fırsatı bulur iseniz bu bizans takımının satın alamadığı 3 net futbolcusu olduğunu göreceksiniz... bir kaç tane daha vardı ama onlar tam anlamıyla performanslarını sahaya yansıtmadı...
bunlar sevgili Giray kaleci Onur Ve bizim Bursadan gidipte yedi sülalsine küfür yiyen(TEXAS tarafından) sevgili Egemenimdir...Fenerin ne kaçırdığı önemli değil önemli olan ts nin veya içerisindeki onurlu futbolcuların bu maçı vermek istememesidir..
umarım anlatabilmişimdir kardeşim
selamlar...
Alt 18.03.2016, 23:24   #87
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Ekliyorum kayseri eskişehir maçını vermez ...buna eminim
İyiki yanıldın gardaşım
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 23:31   #88
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İyiki yanıldın gardaşım
Maçı vermez derken ''Kayseri yenilmez'' demek istemiştim
Yenemediğinede bilakis memnun oldum ....
Yanıldığımı düşünmüyorum ama Kayserinin galip gelemediğinede bi o kadar seviniyorum ...selamlar..
Alt 18.03.2016, 23:37   #89
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Maçı vermez derken ''Kayseri yenilmez'' demek istemiştim
Yenemediğinede bilakis memnun oldum ....
Yanıldığımı düşünmüyorum ama Kayserinin galip gelemediğinede bi o kadar seviniyorum ...selamlar..
Herkesin,her YİĞİDONUN gönlünde olan oldu kardeş.Beraberlik süper bir sonuç.İnşallah yarında Rabbim gönlümüze göre versin.
Yarın ki maç çok çok önemli. Buradan bazı arkadaşlar TS seyircisinin maça ilgi göstermeyeceğini söylüyor ama,bence tam tersi olacak gibi. Kayseri ve Trabzon hiç bir iddiası dahi olmasa tribünleri doldururlar. Sabırlı oynayıp,sevindirici bir haberle dönmek üzere İnşallah diyorum. İyi geceler diliyorum..
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2016, 23:42   #90
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herkesin,her YİĞİDONUN gönlünde olan oldu kardeş.Beraberlik süper bir sonuç.İnşallah yarında Rabbim gönlümüze göre versin.
Yarın ki maç çok çok önemli. Buradan bazı arkadaşlar TS seyircisinin maça ilgi göstermeyeceğini söylüyor ama,bence tam tersi olacak gibi. Kayseri ve Trabzon hiç bir iddiası dahi olmasa tribünleri doldururlar. Sabırlı oynayıp,sevindirici bir haberle dönmek üzere İnşallah diyorum. İyi geceler diliyorum..
Dileklerimiz şüphesiz aynı...Mesut Hoca kurttur...Basit maçlardan ziyade bu tip maçlarda ortaya çıkacağını düşünüyorum...Ben bu musabakanın içeride oynanan basit bir maçtan daha rahat bir müsabaka olacağını ve Sivassporumuzun puan veya puanlarla döneceğine net inanıyorum ...

Etiketler
sivasspor, trabzonspor