Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Protesto Ediyoruz
Alt 27.09.2012, 07:37   #32
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Protesto Ediyoruz

Yalanın batsın A haber!

Sivasspor’un bugün Trabzon’da oynayacağı Trabzon Kanunu Futbol Kulübü kupa maçını ne yazık ki yayın kuruluş A Haber vermiyor. Dün bu konuda çok sayıda tepki telefonu ve mesajı aldım. Bunun üzerine A Haber’i arayıp bize gelen tepkileri ve neden bu maçı yayınlamadıklarını sordum. Kupa maçlarından yetkili olduğunu söyleyen Selin isimli bayan önce,maç nakli proğramına bu maçı almadıklarını ifade etti,sonrada gerekçe olarak maçın oynanacağı stadın altyapısının maç yayınlamak için uygun olmadığını söyledi.Selin hanıma,1461 Trabzon takımının maçlarını aynı staddan TRT’nin defalarca yayınladığını hatırlattım, Hatta kendisine birde tavsiyede bulunup,bu işe arz-talep meselesi,dolayısıyla da ticari açıdan da bakmak gerektiğini söyledim. Ankara Demirspor-Elazığspor maçını izleme oranıyla Trabzon takımıyla Sivasspor’un oynayacağı maçı izleme oranlarının çok farklı olacağını ifade ettim . Hanımefendi,bu saatten sonra maçı yayınlamalarının mümkün olmayacağını,ancak bundan sonraki maçlarda bu durumu göz önüne alacaklarını söyledi.Maçı yayınlamamlarının nedenini stadın fiziki şartlarının uygun olmadığı söylediğinde bana inandırıcı gelmemişti zaten. O staddan sadece TRT canlı yayınlar yapmadı,Karadeniz bölgesindeki bir televizyon maç verdi.Yayıncı kuruluş kupa maçlarını Lig tv ile paylaşmışlar,bu nedenlede “ Biz yayınlamayacağız ama isterse lig tv yayınlar” dediler. Yani Şansal Büyüka istesin bugünkü maçı lig tv yayınlar,tabi isterse! İsteyeceğini sanmıyorum,o zaten lig maçlarında elinden gelse Sivasspor’un görüntülerini vermeyecek(!)Sivas’ta uzun yıllar kaldığı için işine geldiği zaman “ Bende Sivaslıyım” diyen Şansal böyle durumlarda Sivas’ı tanımaz bile! Tepkimi sadece telefon açıp konuşarak değil, “www.ahaber.com.tr” adrese mail göndererekte bildirdim, Bu arada “Sivasspor.com”ada teşekkür etmek gerekir. Zira en kapsamlı ve erken tepkiyi onlar verdiler...

Abdullah YİĞİT
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ediyoruz, protesto