Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Genç Yıldız Sivas'ta
Alt 06.06.2011, 18:00   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Genç Yıldız Sivas'ta

Süper lig takımlarının gözdesi genç yıldız Sivasspor'u tercih etti.

Adı birçok takım ile anılan hatta Gençlerbirilği ile anlaştığı iddia edilen Murat Akça’nın takımı belli oldu. Özellikle Süper Lig takımları tarafından bu sezon dikkatle takip edilen Murat Gençlerbirliği ve Gaziantepspor gibi takımların yerine Rıza Çalımbay’ın Teknik Direktörlüğünü yaptığı Sivasspor ile sözleşme imzaladığı belirtildi. İlk olarak ligin ilk maçı olan 1461 Trabzonspor maçıyla birlikte giydiği Mavi- Lacivertli forma altında çok başarılı maçlar çıkaran genç oyuncu tribünler tarafından da en çok sevilen oyuncuları arasında başı çekiyordu. Pendikspor maçında ayak bileğinin üzerine ters düştükten sonra sakatlanan ve Antalya’da oynanan play-off maçlarında forma giyemeyen Akça’nın eksikliği ise oldukça hissedilmişti. Adana Demirspor forması altında bu sezon 28 maçta forma giydi. Bir kez rakip ağları havalandıran genç oyuncu 2 kez de kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Adana Demirspor taraftarlarını asla unutmayacağını belirten Murat Akça bir sezon boyunca desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti. Yeni sezonda Süper Lig takımlarından Sivasspor ile anlaştığını ve çok mutlu olduğunu kaydeden genç oyuncu, “Adana Demirspor tecrübe kazanmam ve kendimi geliştirmem için bana çok yardımcı oldu. Bu büyük camiaya başarılar diliyorum. Bana birçok teklif vardı. Bunların arasında beni en heyecanlandıran ise Sivasspor oldu. Benim için yeni bir dönem başlıyor. Burada göstereceğim performansla A Milli Takıma kadar yükselmek arzusu içindeyim. Umarım bu anlaşma her iki taraf içinde hayırlı olur” diye konuştu. Akça ayrıca dün Adana’ya gelerek Adana Demirspor Kulüp Başaknı Mustafa Tuncel’in elini öperek Adana’dan ayrıldı.

ÖZEL HABER: İRFAN İŞİSAĞ
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akça, anlaştı, genç, murat, sivasspor, sivasta, İle, yıldız