Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Barcelona Modeli
Alt 31.01.2014, 09:53   #21
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Barcelona Modeli

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kardeşim oynanan futbolu görmüyor musunuz? herhalde yakın geçmişteki rastgele uzun top şişir, karambolden gol at dönemlerini özlediniz...ligde en iyi futbol oynayan takımlardanız, kendi kapasitemize göre evet barcelona tarzı futbol oynuyoruz...devre arası kaliteli isim bulmak öyle kolay mı? zaten kayseri kadar, bursa kadar paramız olsa paraya elbette kıyılır ama bütçemiz kendimize göre iyi kötü idare ediyorsa nasıl paraya kıaycağız? sözde sivaslılar, iş adamalrı ünlüle şunlar bunlar paraya kıyıp bu takıma yardım mı ediyor sanki?
Kamenar,Renfigo,Bedner,Rasmuss en,Ramoviç,Milan Borjan,Tomas Rada,Sercan Yıldırım,Piech,Cihan Özkara,Eren Aydın,Uğur Akdemir,Doğa Kaya,Murat Akça son dönemde yapılan transferler düşünsem bu kadar isim daha sayarım size süper lig kalitesinde bir takımın bu kadar başarısız transfer yapma hakkı ve yetkisi varmıdır sizce hangi oyuncudan verim almışız hangi oyuncuyu satıp para kazanmışız açıklarmısınız...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onur0634'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 10:04   #22
u4sivas58
Acemi Yiğido

u4sivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 u4sivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya tamam takımımız maşallah güzel oynuyor ama barcelonaya benzetemeyen tek kişi ben miyim? Ben anlamam arkadaş iyi bir pivot santrafor almazsak bu takım daha ne kadar götürebilir??
u4sivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2014, 10:42   #23
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kamenar,Renfigo,Bedner,Rasmuss en,Ramoviç,Milan Borjan,Tomas Rada,Sercan Yıldırım,Piech,Cihan Özkara,Eren Aydın,Uğur Akdemir,Doğa Kaya,Murat Akça son dönemde yapılan transferler düşünsem bu kadar isim daha sayarım size süper lig kalitesinde bir takımın bu kadar başarısız transfer yapma hakkı ve yetkisi varmıdır sizce hangi oyuncudan verim almışız hangi oyuncuyu satıp para kazanmışız açıklarmısınız...
birader bana cevap mahiyetinde yazmışssın ama benim yazdıklarımı okumadan ezbere cevap yazmışssın...barcelona modelinde , futboldan bahesiyoruz sen transferlere değinmişsin...evet saydıkların içinde çok transfer hatası da var fakat bunların hepsi yönetimin değil..hoca hataları olan transferler de var...bugün 6syi görmüyor musun aldığı yabancıları gönderiyor yeni alıyor...her takım illa ki bu yanlışlara düşüyor burada eleştiride sana tek katıldığım nokta oyuncu satıp para kazanamamak...ama dediğim gibi sen alakasız bir cevap yazmışssın...ayrıca son mesaj ve sohbetteki yazılarında sürekli birşeyleri didikleme peşindesin..olumsuz birşey gördün mü atlıyorsun..3-0'lık kayseri maçından sonra nedense seni göremedik hiç??.. biraz yapıcı olun, yapıcı olmak tabi ki herşeyi olumlu göstermek değildir ama en ufak bir eksiklikte de herşeyi kötülemek de değildir...
Alt 31.01.2014, 12:36   #24
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

birader bana cevap mahiyetinde yazmışssın ama benim yazdıklarımı okumadan ezbere cevap yazmışssın...barcelona modelinde , futboldan bahesiyoruz sen transferlere değinmişsin...evet saydıkların içinde çok transfer hatası da var fakat bunların hepsi yönetimin değil..hoca hataları olan transferler de var...bugün 6syi görmüyor musun aldığı yabancıları gönderiyor yeni alıyor...her takım illa ki bu yanlışlara düşüyor burada eleştiride sana tek katıldığım nokta oyuncu satıp para kazanamamak...ama dediğim gibi sen alakasız bir cevap yazmışssın...ayrıca son mesaj ve sohbetteki yazılarında sürekli birşeyleri didikleme peşindesin..olumsuz birşey gördün mü atlıyorsun..3-0'lık kayseri maçından sonra nedense seni göremedik hiç??.. biraz yapıcı olun, yapıcı olmak tabi ki herşeyi olumlu göstermek değildir ama en ufak bir eksiklikte de herşeyi kötülemek de değildir...
Kayseri maçı sonrası pedro oldonin bu takımın oyuncusu olmadığını yazmıştım zaten hatırlayan arkadaşlar vardır muhtemelen.Ayrıca biz bu takımı düşmanı fln da değilim arkadaşım...Anlatmak istediğim konu son zamanlarda transfer politikamız yanlış araştırmadan yaşı geçmiş sakatlanmış form tutmamış oyuncular alıyoruz dolaysıyla bi türlü istikrar sağlayamıyoruz.Onca paralar verip aldığın ve oynatamadan geri gönderdiğin oyunculara verilen paralar senin benim yani bizlerin cebinden çıkıyor yazık günah değil mi..??
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onur0634'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2014, 15:18   #25
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hocanin gunahini almisim.. ilk ismi gectiginde gelir parayi cukkalar.. memleketine veya daha rahat yasayabilecegi bir ulkeye gider en kisa surede diye dusunuyordum.. ama kisiligi ve teknik adamligi ile beni utandirdi.. hem Sivassporla beraber cok daha guzel gunler gorecekler diye umuyorum hem de kendisini cok gecmeden avrupanin onde gelen liglerinin birinde gorecegiz diye dusunuyorum.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2014, 17:13   #26
''Samed58''
Yiğido

''Samed58'' - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 ''Samed58'' FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkada pas yapmakla barcelona olunmaz.
Alt 02.02.2014, 17:46   #27
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim yaptığımız pas kendi yarı alanımızda bir de Barcelonya bakın hep rakip sahada pas yapıyor. Biraz pres yapan kapalı oynayan takımlara karşı hemen zor durumda kalıyoruz. Alternatiflere hiç yönelmiyoruz, ne doğru düzgün bir orta ne uzun toplar, varsa yoksa deli gibi pas yapıyoruz. o kadar lüzumsuz pas yapıyoruz ki bir süre sonra maçı izlemek gerçekten çok keyifsiz oluyor.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
barcelona, başarının, modeli, sırrı