Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Objektifimden Stadyum Resimlerimiz
Alt 30.06.2010, 19:30   #11
Blackium
Yeni Yiğido

Blackium - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Blackium FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Objektifimden Stadyum Resimlerimiz

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim ellerine sağlık güzel çekimler...Daha önceden fotoğrafları çekmek için bende bir kaç kişi ile görüştüm ama nedense gerek görmediler.Cep telefonuyla değil de tam profesynel çekimler yapıp tanıtım amaçlı kullanması için klübümüze verecektim ama yine duyarsız kaldırlar ve irtibata geçmediler.

Eksiklerimizden birisi de Barcelona tesislerinden daha gizli tesislerimiz bir çok sivassporlu futbolcularımızın ve klübümüzün tesislerini bilmiyor.Kapıdan taraftar alınmadığı gibi fotoğrafla görmelerini de istemiyor yöneticilerimiz.Bu konuda da tamamen taraftarımızın bilmesi için fotoğraflarını çekmeyi teklif ettim ama yine cevap verme nezaketinde bile bulunmadılar.Senin izin alarak bunu yapman bile büyük marifet hakikaten...Bir taraftar diğer kluplerin tesislerini internet sitelerinden bakabiliyor ama biz kendi tesisimizi antreman sahalarımızı gezemiyoruz bakamıyoruz...Umarım bunu değiştirirler diyeceğim ama pek yine kaale alacaklarını sanmıyorum...

Stadyum şampiyonlar ligine hazırlanırken inşaat halindeki fotoğraflarını bende çekmiştim.Bir çok kez izinsiz alındı ve yayınlandı.Yasal bir suç olduğunu pek kimse bilmiyor...Umarım senin fotoğrafların yayınlanırsa izin isteme nezaketinde bulunurlar...
Bence Sivas'ın ve Sivasspor'un tanıtılmasında çok eksik var. Ben bu sene öğrenimim için Sivas'a geldim. Ve elimden geldiğincede Sivas'ımızı ve Sivasspor'umuzu tanıtmaya çalışıyorum. Seneye başlarken profesyonel bir makine alacağım ve size daha çok resim sunmak için çekimler yapacağım. Tesisler, antreman ve stadyum hakkında üzerime düşeni yapmaya çalışacağım.

Özellikle teşekkür ediyorum bu yazınız adına... İzin alarak yayınlansa yok demem memnun olurum zaten..
Cevap: Objektifimden Stadyum Resimlerimiz
Alt 05.07.2010, 20:51   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Objektifimden Stadyum Resimlerimiz

Alıntı:
Blackium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence Sivas'ın ve Sivasspor'un tanıtılmasında çok eksik var. Ben bu sene öğrenimim için Sivas'a geldim. Ve elimden geldiğincede Sivas'ımızı ve Sivasspor'umuzu tanıtmaya çalışıyorum. Seneye başlarken profesyonel bir makine alacağım ve size daha çok resim sunmak için çekimler yapacağım. Tesisler, antreman ve stadyum hakkında üzerime düşeni yapmaya çalışacağım.

Özellikle teşekkür ediyorum bu yazınız adına... İzin alarak yayınlansa yok demem memnun olurum zaten..
Artık bir arkadaşımız da tesisleri en ince detayına kadar fotoğraflayıp burada paylaşırsa, biz de bütün hocaların ve futbol adamlarının hayran kaldıkları tesislerimizi görüp tanımış oluruz!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
objektifimden, resimlerimiz, stadyum