Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi
Alt 22.10.2006, 00:26   #1
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi

dagci nicli arkadasimiz nicin 80 ci dakikada golleri yiyoruz ve oynanan maclari ve takimlari güzelce siralamis genlerbirligi ,Rize, kayseri ankara, ve diger maclar gercekten takimin kondisyonu 90 dakiyaya yeterlimi !!!! Nicin son 15 dakikada oyun disiplininden kopuyoruz !!!! ve nicin cok kart görüyoruz !!!!benim kafami cok kurcaladi bu soru gecen sene Fenerbahce örnegi ile baslamak istiyorum Takimin kondisyon Antröneri Roland Koch takimin konsisyonundan sorumlu hocasi hepimizde biliyoruz ki fenerbahcenin attigi goller macin son 5 veya 10 cu dakikasinda geliyordu takimin kondisyon fizik ve dayanikliligin dan sorumlu gizli kahramani kimdi !!! fizigi ve kondisyonu cok üst düzeydeki takimlar rakibini yorduktan sonra macin skorunu nasil ceviriyorlar acaba bizde de bu sorun yokmu ?? yedigimiz goller bunu acikca kaniti degilmi !! ben karol Pecze yi cok elestirdim ama takimin kondisyon ,fizik ve ,dayanikligindan direk olarak sorumlu kisi Pecze degil ,o kondisyon hocasinin görev alanina giriyor sahada 90 dakikayi cikaramayan yorulmus bir futbolcu hircinlasip hakemle ve rakibi ile ugrasiyor ve istenmeyen kartlar macin skoruna etki yapiyor.
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi
Alt 22.05.2007, 10:09   #2
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi

sivassporun kondisyon eksiklği olduğunu sanmıyorum maç sonunda futbolculara baktığınzda aşırı yorgunluk görünmüyor,ve gördüğüm kadarıyla maç içerisinde kondisyon zafiyetinden oyundan düşen futbolcularımız yok gibi,bence maçın sonlarında gol yememiz kondisyon deyil, konsantirasyon eksikliğinden ve oyun disiplininden kopuşundan oluyor bunun yanında şans faktörünü unutmamak lazım diye düşünüyorum
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi
Alt 22.05.2007, 15:01   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1037 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil -->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi

öyle dışardan gördüğümüz gibi basit değildir diye düşünüyorum mutlaka her futbolcu belli testlerden gectikten sonra kadroya giriyor bence kondisyondan değil son dakkikalarda gol yememizin başka sebepleri var mesela tecrübesizlikten kaynaklanan Baskı,Panikleme,Heyecan, gibi etkenlerden olabilir
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi
Alt 22.05.2007, 15:19   #4
musti34
Yiğido

musti34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 musti34 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Sivassporun Kondisyon Antröneri yeterlimi

çok güzel bir konuya değinmişsin
teknik kadroya takviye şart
musti34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla