Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 58 58,59%
Trabzonspor Kazanır. 25 25,25%
Berabere Sonuçlanır. 16 16,16%
Katılımcı sayısı: 99. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor 0-2 Trabzonspor
Alt 24.10.2015, 21:04   #61
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 347 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor 0-2 Trabzonspor

Bu kadarda tahammülsüzlük olmaz takım bugün yenildi ama trabzonu ezerek süper lig verilerini alt üst ederek yenildi sürekli istifa kim gelirse işler birkaç hafta kötü gidince istifa memleketimizin adamı rıza çalımbaya bile zamanında bunlar yapıldı şimdi herkes rıza hoca olsaydı diye yakınıyor sergen ali veli farketmiyor yani herkese aynı yarın bir başkası gelecek ona da aynı bu takım mütevazi yapısıyla 10 yıldır süper ligde nelere imza attı ekonomik açıdan mücadele ettiğimiz takımlara bir bakın kolay mı herşey sanıldığı kadar biraz sabır yani arkadaşlar
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Efe Sivasspor'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivasspor - Trabzonspor
Alt 24.10.2015, 21:36   #62
mahoi
Yeni Yiğido

8 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mahoi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Trabzonspor

arkadaşlar be bir sivassporlu olarak yorumlara bakıyorum kimi futbolculara vuruyor kimi sergene vuyor kimi teknik trektörlük taslıyor.tabiki herkesin suçu var ama asıl suclu yönetimimiz arkadaşlar basiretsiz bir yönetimimiz var ve gün geçmeden bence bir an önce kongre yapılıp yönetimin değişmesi lazım yönetim değişmediği taktirde buraya morinyoyuda getirsen bi bok olmaz.
biliyorum bazılarınız bana kızacaksınız ama malesef gerçek tam olarak bu.bi defa yönetim kendisini yönetim yaptığınoı zannediyo.arkadaşlar her şeyden önce sivas spor takımı hülefe futbolcuların tamamının barınaca ğı düşük seviyeli bi takım değil.en azın da sivas bunu hak etmiyor.gelelim transfre karabüğün erciyes in ortada kalmış oyuncularıyla avunacak bi takım değilarkadaşlar.biz sivas olarak başarının en üstünü gördük bundan sonra başkası sivası kesmez.bu gün bakıyosun trabzon macına taraftar yok olmaması gayet normal.borcumuz yok diye borca girmeyelim diye kaliteli transfer yapmaz san hem böyle başarısız olursun hem de taraftarı küstürürsün.şim 10 12 transfer yapacağına kaliteli 6 transfer yapsaydın 2 3 maç kazanırdın hem taraftarı statda çekerdin hem kasana para girerdi sıkıntıya girmezdin.arkadaşlar dünyada külübler yönetilirken başarılı külübler her zaman taraftarı heyecan landıracak tarnsfer politikası izlemiş ve başarılı olmuşlardır.gelelim bize böyle bi uyduruk transfer politikası sadece sivassporda var.alalh aşkına borca girmeyelim diye kaliteli tranfer yapmayan bi külüb olabilirmi ya.bakın antalya bir sürü borca girdi 1 2 yıldiz futbolcu getirdi adamlar kaçıncı galibiyetini aldı.akhisar mesala rize örnek çok.şimdi bizim takımda atıf,burhan,adem,bu damlar alternatiflerinin olmadığını bildiği için kimi bencil oynuyor kimi oynamıyor.spor proğramlarını izliyorum diyorlar ki sivasın çok geniş kadrosu varmış geniş kadro beni bağlamaz kardeşim kadro dar olsun kaliteli olsun hangi maçta kulübeden gelen oyuncu maç çevirmiş.zaten bizim medya tam yağdanlık gibi yalakalık yapıyolar biri de çıkıp ya yönetim hatalı kardeşim değişmesi lazım demiyor.yönetim tam değişmeyecekse bile erdal sarılar diye bi başakan vekili varki kesinlikle bu külübten ayrılmalı ve kendi işine bakmalı diye düşünüyorum.onun için bu gün sergen gider yarin bi başkası gelir ama bu sorunların hiç biri çözülmez inanın onun için zihniyet değişmesi lazım diyorum her kese selamlar sivassporumuza başarılar diliyorum umarın o özlediğimiz sivasspor yeniden gelirsivasın sivasspora sivassporun sivasa çok ihtiyacı var saygılar
mahoi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mahoi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.10.2015, 21:46   #63
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen hocaya yol göründü kendisidemac sonrasi bunu itiraf etti yolun acik olsun sergen hoca vermis oldugun hizmetlerden dolayi cok tesekkür ederiz bundan sonraki hayatinda basarilar dileriz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2015, 21:54   #64
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sunu itiraf etmek lazim bu gün oyuncular cok sahane oynadilar eger kalede estaban yerinde baska kaleci olsaidi sivasspor cok farkli galip ayrilacakti bravo tr kalecisine sivassporu bugün cokmu cok begendim insallah birkac haftaya kadar tirmanisa gececegiz inancimiz bu yönde
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sivasspor, trabzonspor