Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Anketimiz: Roberto Carlos İle Devam Edilmeli mi ?
Evet Devam Edilmeli 117 46,43%
Kararsızım 48 19,05%
Hayır Carlos Gönderilmeli 87 34,52%
Katılımcı sayısı: 252. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Roberto Carlos Sizce Gitmeli mi?
Alt 20.12.2014, 15:07   #31
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Roberto Carlos Sizce Gitmeli mi?

Eyyy yönetim Carlos'u vefa diye tutan yönetim,yabancı oyuncu buraya gelmiyor diye atan yönetim,paramız yok diyen yönetim,şampiyon olmuş paf takımdan bir tane a takıma oyuncu bırakmayıp hepsini satan yönetim,menejerlik yapanların biz burda yapamayız diye kaçtıkları yönetim,daha önce küme düşerken kongre hazırlığı yapıp kaçmaya yeltenen kümede kalınca vaz geçen yönetim istifayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin artık idare vakti geçti pamuk eller cebe önce bu takıma gerekli transferleri yapın aklı başında bir hoca bulun takımı nasıl bu hale getirdiyseniz öyle düzeltin hep övündüğünüz borçsuz hale getirin ondan sonra gidin yönetim!!!!!!!!!!!!!
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rezi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 15:08   #32
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

r.carlos eski futbolcu olarak ,insan olarak mükemmel bir insan ,teknik direktör olarakda ilk yılında kısıtlı kadroyla başarılı oldu sayılır,ancak bana göre bizim gibi yağıyla kavrulan takımlarda hocalık yapması hem kendine hem takıma zarar verir,r.carlosu alan takım paralı olacak ,yönetimi cimri olmayacak büyük takım olacak ,sivassporun bu kötü durumunun ana kaynağı sadece r.carlos değildir ,yönetimin acizliği ,futbolcuların vurdumduymaz oyunu,bencilliği,beceriksizliğ i,hakemlerin adiliği şerefsizliğide unutulmamalıdır,busaatten sonra gitmesinin yada kalmasının benim için hiçbir önemi yok,devre arasında bu takıma iyi kaleci,iyiönlibero,iyigolcü,iy iortasaha ,iyikanat oyuncusu alınmazsa [alınacağını hiç sanmıyorum]değil r.carlos löwüde getirsen,luceskuyu,morinyoyuda getirsen faydası yoktur,bakın bu takımı nezaman hocalar kurmaya başladı ,ozaman takım şaha kalktı,şampiyonlar liginde oynadı ,uefada oynadı ,yada ilk 5 e yakındurdu,nezamanki yönetim hocanın değilde kendilerinin aldığı oyuncuları aldı ,ozaman takım hep küme düşme hattında kaldı,verner lorant döneminde düşüyordu bülen uygun aldığı adamlarla ligde tuttu,muhsin hocayı erken türkiye getirdi ,bulige uymayan yumuşak takım oluşturdular ozamanda mesut bakkal ligde tuttu,oda yeni takım kuramadı takımı düşme hattında bıraktı,rıza hocanın aldığı adamlarla ligde kaldık,avrupaya ,kapısına yaklaştık,busezonda ,r.carlosun istediği hiçbir oyuncuyu almadık cezasını hem taraftar olarak bizler,hem r.carlos,hem futbolcular hemde yönetim çekiyor,batuhanı cruntusu mehdiyi ademi kadiri,ümiti ,ahmeti cihanı musayı r.carlosun istediğini saNmıyorum,bunlar beceriksiz yönetimin icadları yüzünden oldu,r.carlos sivasdan gidince takımsız kalmaz ,araplar havada kaparlar milyon erolarda öder,benim için önemli olan sivasspordur ,eğer devre arasında dediğim mevkilere adam alınacaksa kalsın,yok alınmıyacaksa 3.ligden 2.ligden adam alınacaksa ne bizi ne hocayı nede yönetim kendini üzsün ,efendice ayrılalım gitsin herkes yoluna baksın bizde mesut bakkal hocayla ,ilyas tüfekçiyle filan, ligde kalma şansımızı sonuna kadar zorlayalım r.carlos kimm ?bu yönetim kim?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 15:08   #33
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Domingos geri gelsin ya da Bülent Uygun geri dönsün.

Roberto Carlos kalsin yardimci olarak kendini daha cok gelistirsin üstelik transferlerde bize kolaylik saglar.

Muhsin Ertugral da sportif direktor olarak gelsin iyi transferler bulur.

Bence Yönetimden de bir kac kisi yollanmali derhal futbolculardan da.

Üstelik bu cimrilik bitmesi lazim..
Alt 20.12.2014, 15:09   #34
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
İbrahim58070 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam transfer yapmıyorlar diyorsunuz ama şuan ligin en iyi 5. kadrosuna sahibiz. Carlos'ta hocalık bilgisi yok. Geçen sene ilk hocalık deneyimi olduğu için futbolcular üzerinde Carlosun Sivasa gelmesi olumlu etki yaptı. Hocanında hevesiyle ligi iyi bitirdik ama yine çok açık oynadık. İşte sıkıntı açık futbol oynamamız ve rakip oyunculara önlem almamamız. Carlos bu sebeplerden gitmesi gerekir.
Hocam ligin en iyi kadrolarından biri dersek yanlış olur. Ligde bireysel meziyetleri ligin standartlarının biraz üzerinde olan birkaç futbolcusuna sahibiz diyelim. Cicinho costa aatıf adem dışındakiler bu sezonki formları ile bugün itibariyle ligde adından söz ettirecek takımı yukarıya taşıyacak oyuncular değil.
Kadro genel olarak iyi ama rakiplerimiz mesela başakşehir eskişehir karabük konya gibi takımlar başarı için kaliteli takviye yapıyorsa sen yerinde sayar ve her sene geçen yılki başarıyı beklersen sonucun başarısızlık olacağını herkes bilir. Geçen sene yönetim bu kumarı iki kez oynadı, (gitti oldoni rengifo ahmet şahbaz gibi alt seviye oyuncularını takıma kattı) ama özellikle aatıf cicinho da costa ve burhanın ekstra katkıları ve takım oyunu ile bu kumarı kazandı. Bu sene bu oyunculardan verim alamayıca takıma transfer diye batuhan berk musa sinan christantus gibi kapasitesi ortada olan oyuncuları takviye yaparsan kötü gidişatta maç kazandıracak oyuncun olmaz üstüne bir de bireysel hatalar hakem hataları da eklenirse başarı elbette kaçınılmaz olur.

Ligi 5. Bitirmek başarılı bir sonuçtur gelen maddi kazanç hatrı sayılır bir kazançtır elbette ki stadyum geliri ekonomik durumu etkilemiştir ancak başarılı sezonun ardından iyi de bir jenerasyon yakalamışken çıta yükseltilmeliydi buna göre transfer politikası uygulanmalıydı. Sıkça adı geçen baroni yalçın ayhan cedric mongongu vs.. hiç olmazsa maliyeti christantus un yarısı olan gekas takıma katılsaydı ve halen şu vaziyette olsaydık da öyle carlosu günah keçisi ilan etseydik.
Geçmiş olsun
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 15:13   #35
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Gelecek Hoca'nın iki atımlık barutu olur bu takım için.. Sonra yine aynı.. Devre arasında kalburüstü en az 5 futbolcu alınır ve mevcuttakilerinde kulağı çekilirse, geçen sene Erciyes'in ikinci yarı performansı gibi bir seviye yakalanırsa o zaman acaba deriz.. Ama şu an herşey flu.
Alt 20.12.2014, 15:14   #36
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

GIT-ME-ME-LI !!! Sonuna kadar destekcisiyim.
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2014, 15:15   #37
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hala carlosu savunanlar var hayret ya bu adam roberto carlos değilde yerli bir hoca olsa yönetim transfer yapmadı hocanın suçu değil diyebilecek miydiniz acaba? bırakın bu carlos sevdasını carlos sivaslı mı sivassporlu mu düşeceksek carlosla düşelim diyen ahmaklar düştüğün gün bu adam bırakıp gitmeyecek mi? Çok geç kalındı çok. 6. 7. hafta gönderilmesi lazımdı. Bu saatten sonra kimi bulup getireceğiz. Adam Sivası düşündüğünden değil kendi geleceğini düşündüğünden istifa etmiyor.
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sawyer5892'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 15:17   #38
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

roberto carlos sizce kalmalımı
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2014, 15:17   #39
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
roberto carlos sizce kalmalımı
yada pardon daha gitmemiş mi
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 15:31   #40
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Carlos hemen gitmeli.Takım Orhan Kaya ya bırakılmalı Menejer olarak .Sergen getirilmeli.Bizim klup atlı spor klubu gibi oldugu için sever.Hergün İstanbula da uçak var.En az 3 orta saha lazım.Utaka Critantus,Adem Burhan Ahmet Şahbaz,Batuhan hemen gönderilmeli.Forvet alınmalı.Şu an ki en pratik çözüm bu gibi duruyor.Toptan değiştirelim herşeyi dersek dahamaliyetli bir küme düşüşü olur bu.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
carlos, gitmeli, roberto, sizce