Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Deplasmanda alınan 1 puan, puandır"
Alt 28.11.2010, 22:04   #51
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: "Deplasmanda alınan 1 puan, puandır"

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Suarez'i çıkarıp Keita'yı oyuna alırsak 1 puan iyidir mantıgı daha uzun bir süre devam eder.
gardaş suarez ne kadar yoruldu sanırım maçı izlemediniz. sakın hocayı eleştirmek gibi bir gaflete düşmeyelim. takım iyi oynamaya başladı. bu takımla ancak bu kadar oynanır. çok bilmişlik yapmak iyi değil. biz bu surezi birkaç hafta önce yerden yere vurmuyormuyduk. o insanlardan takım oluşturup futbol oynatan hemde iyi futbol oynatan hocaya bişey deme ve eleştirme hakkımız yok. artık hoca beğenmeme gibi bir lüksümüzde yok. rıza çalımbay sivasspor için son durak. bence en az 10 yık kalmalı.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maçın ardından...
Alt 28.11.2010, 22:06   #52
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçın ardından...

Deplasmandan alınan sonuç bence 350 milyar..1 puan alındı gönül isterdiki 3 puan alınsaydı..Önceki haftalara bakarak bu olumlu,tek olumlu olmayan durum rakiplerinde puan almasıydı,biz yenilirken onlarda puansız kapatıyordu biz 2 haftada 4 puan aldık puan cetvelinde yerimiz 1 basamak geriye düştü,asılolan takımda nispeten bir kıpırdama olmasıdır.Ayrıca yediğimiz golde de kaleci ramoviçin büyük hatası var.Hata olacak elbet futbolda bunu kabulleniyoruz da bu hata her maçta ayyuka çıkınca düşündürücü diye düşünüyorum..Ankaragücü maçında iki Sivaslı Teknik hoca karşı karşıya gelcekler her iki hocamızada başarılar diliyorum.Tabi gönül Sivasın 3 puanla şehrimize dönmesi arzusu olacaktır.Sevgiler.
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2010, 22:09   #53
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Alıntı:
eroldeger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hocam bunusana yakıştıramıyorum ikide bir devre arasındatakviyeyapacağım diyorsun bulaflar söylenirmi bunu duyan futbolcu daha oynuyabilirmi oyuncu pikolojisinden anlamanız lağzım 2cisi şuermandan neanlıyorsun bu adamı ikide bir oynatıyor sun buna futbolcu demiyorum zat diyorum buzat oyuncu değil buda ısrar niye gencler birliğini yenememizin sebebi sizsiniz ivanosu niyekesiyor sunuz takımı kuramıyorsunuz sayın hocam enbüyük hatanız erman da ısrarınız cihanı yerinde oynatdeğişikyerlerde oynatma futbolcuları tek tek dinlekim nerde oynamak istiyorfikir lerini al ben şahsen sivasın bütün maçlarına gidiyorum bu hafta iki puğanımzı erman ısrarınıza giti bu sahzı takımdan hemen uzaklaştırın bu sizin de teknik direk törlük hayatınızı bitirebilir diikat
aynı konusmaları karabük macından evvelde yapmıstı..sonuc:aylar sonra gelen 3 puan ve süperlig tarihmizin en farklı skoru..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2010, 22:11   #54
hiko58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
eroldeger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hocam bunusana yakıştıramıyorum ikide bir devre arasındatakviyeyapacağım diyorsun bulaflar söylenirmi bunu duyan futbolcu daha oynuyabilirmi oyuncu pikolojisinden anlamanız lağzım 2cisi şuermandan neanlıyorsun bu adamı ikide bir oynatıyor sun buna futbolcu demiyorum zat diyorum buzat oyuncu değil buda ısrar niye gencler birliğini yenememizin sebebi sizsiniz ivanosu niyekesiyor sunuz takımı kuramıyorsunuz sayın hocam enbüyük hatanız erman da ısrarınız cihanı yerinde oynatdeğişikyerlerde oynatma futbolcuları tek tek dinlekim nerde oynamak istiyorfikir lerini al ben şahsen sivasın bütün maçlarına gidiyorum bu hafta iki puğanımzı erman ısrarınıza giti bu sahzı takımdan hemen uzaklaştırın bu sizin de teknik direk törlük hayatınızı bitirebilir diikat
gardaş şu çpk bilmişlik huyunuzdan vazgeçin. bari bunu rıza hocaya yapmayın. kim varki kimi oynatsın elindeki malzeme bu. bu sivaslı kardeşlerim ne kadarda çok biliyorlar bu işi. sakın rıza hocaya bişey söylemeyin. bu kimsenin haddi değil. rıza hoca 10 yıl en az sivasın başında olmalı. hangi hoca gelse sivaslı seyirciye yaramadı. hoca getirmeyelim takımı siz çalıştırın o zaman. yada çok bilmişlik yapmayın.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.11.2010, 22:19   #55
hiko58
Usta Yiğido

o kadar abuk subuk ve anlamsızca yazılar yorumlar yapılıyorki anlamak güç. neden pedriel çıktı. kardeşim adam o kadar koştu o kadar yorulduki belki sakatlanabilirdi. bir ankara maçı daha var puan yada puanlar alacağımız ciddi bir deplasman. yok şunu neden oynattın yok bunu neden oynattın. susun artık destek olun kardeşim. takımın başına bir sivaslı gelmiş destekleyin yanında olun. zaten sivasın geri kalmasının tek sebebi sivaslının sivaslıya taktığı çelmelerdir. şimdi takımın başına bir sivaslı geldi ya herkes onu harcamak için el birliği içinde çalışır. sizin yaşınız kadar adamın top oynamışlığı var ve eleştirdiğiniz adam bir ekol. hocalığı tartışılmaz. bırakın abuk subuk yazılar yazmayı gereksiz eleştiriler yapmayı. adamın elindeki malzeme bu. bu malzeme ile çok iyi futbol oynatıyor.bize ise sadece desteklemek kalıyor. lütfen çok bilmişlik yapmayalım. sizler giderken onlar o yoldan geliyorlardı.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.11.2010, 22:38   #56
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
o kadar abuk subuk ve anlamsızca yazılar yorumlar yapılıyorki anlamak güç. neden pedriel çıktı. kardeşim adam o kadar koştu o kadar yorulduki belki sakatlanabilirdi. bir ankara maçı daha var puan yada puanlar alacağımız ciddi bir deplasman. yok şunu neden oynattın yok bunu neden oynattın. susun artık destek olun kardeşim. takımın başına bir sivaslı gelmiş destekleyin yanında olun. zaten sivasın geri kalmasının tek sebebi sivaslının sivaslıya taktığı çelmelerdir. şimdi takımın başına bir sivaslı geldi ya herkes onu harcamak için el birliği içinde çalışır. sizin yaşınız kadar adamın top oynamışlığı var ve eleştirdiğiniz adam bir ekol. hocalığı tartışılmaz. bırakın abuk subuk yazılar yazmayı gereksiz eleştiriler yapmayı. adamın elindeki malzeme bu. bu malzeme ile çok iyi futbol oynatıyor.bize ise sadece desteklemek kalıyor. lütfen çok bilmişlik yapmayalım. sizler giderken onlar o yoldan geliyorlardı.
aynen dediğin gibi sivasta milliyetcilik yok..rıza hoca bilir isini herzaman destek cıkmamız gerekir bskada bi caremiz yok ztn..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: "Deplasmanda alınan 1 puan, puandır"
Alt 28.11.2010, 23:22   #57
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 978 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: "Deplasmanda alınan 1 puan, puandır"

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş suarez ne kadar yoruldu sanırım maçı izlemediniz. sakın hocayı eleştirmek gibi bir gaflete düşmeyelim. takım iyi oynamaya başladı. bu takımla ancak bu kadar oynanır. çok bilmişlik yapmak iyi değil. biz bu surezi birkaç hafta önce yerden yere vurmuyormuyduk. o insanlardan takım oluşturup futbol oynatan hemde iyi futbol oynatan hocaya bişey deme ve eleştirme hakkımız yok. artık hoca beğenmeme gibi bir lüksümüzde yok. rıza çalımbay sivasspor için son durak. bence en az 10 yık kalmalı.
vallahi ben eleştiriyorum vede uyarıyorum erman ve de mehmet yıldızı kadroda görmek istemiyorum
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2010, 23:39   #58
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

1 puan mantıgı bızı dıbe goturuyor bucada kazandı 2.yarı ısımız zor kapasıtesız becerıksız futbolcuların sayesınde buralardayız
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2010, 02:42   #59
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hocam, eski teknik direktorumuz mesut bakkal "ilk yaridaki hedefimiz 21 puan" demisti. simdi de siz diyorsunuz ki "deplasmanda 1 puan, puandir". hedefi dusuk tutunca ne yazik ki basari elde edilmiyor. eger 1 puan bize deplasmanda yeter derseniz bu ne taraftari atesler ne de futbolcuyu, aksine ufak hedefler tembellestirir. "1 puan aldigimiz icin uzuluyoruz" deseniz daha yerinde olurdu. takimi ligde tuttum, 1 puan aldim diye siz mutlu olursaniz futbolcu da bununla yetinir. lutfen daha yuksek hedefler koyalim, hayal olmadan basari olmaz..
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2010, 06:47   #60
hiko58
Usta Yiğido

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam, eski teknik direktorumuz mesut bakkal "ilk yaridaki hedefimiz 21 puan" demisti. simdi de siz diyorsunuz ki "deplasmanda 1 puan, puandir". hedefi dusuk tutunca ne yazik ki basari elde edilmiyor. eger 1 puan bize deplasmanda yeter derseniz bu ne taraftari atesler ne de futbolcuyu, aksine ufak hedefler tembellestirir. "1 puan aldigimiz icin uzuluyoruz" deseniz daha yerinde olurdu. takimi ligde tuttum, 1 puan aldim diye siz mutlu olursaniz futbolcu da bununla yetinir. lutfen daha yuksek hedefler koyalim, hayal olmadan basari olmaz..
canım kardeşim mesut bakkal 21 puan dedide kaç puan aldı allah aşkına.bu kadro ile yapılacak olanın en iyisini yapmaya çalışan bir hoca var. bırakında adam işini yapsın gereksiz eleştirilerde bulunmak yanlış olur. bu takım ilk defa deplasmandan puan alıyor. bilmem kaç haftadır yeilen takım galibiyet olıyor. sanki türkiyenin en iyi futbolcularına sahibiz. galatasarayın hocası bile bizim hoca kadar eleştirilmiyor. o kadarmı futboldan anlıyorsunuz. mesut hoca iyi transfer yapmamış işte. rıza çalımbaymı çıkıp oynasın futbolu. hocaya laf söylemeyin kardeşim. bırakın işini yapsın.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ardından, maçın