Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bir Çöküşün Öyküsü (Sadece Şampiyon OlmakYe
Alt 12.12.2015, 23:06   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bir Çöküşün Öyküsü (Sadece Şampiyon OlmakYe

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ortada ben çöküş möküş görmüyorum,her anadolu takımının başına gelenler bursasporunda başına geldi okadar,bu çöküşse,biz sivasspor olarak bu çöküşü 5-6 yıldır yaşıyoruz,hersezon düşme adayları arasında gösteriliyoruz ve başka takımların sayesinde ligde kalıyoruz,busezonda ligde kalırsak,yine yönetimin sayesinde değil,diğer takımların sayesinde olacaktır,bursasporun elindeki imkanlar sivassporda olsa ,abartısız söylüyorum sivasspor hersezon şampiyonluğa oynar yada en kötü avrupaya gider,2 takımı kıyasladığımızda aradaki ekonomik,sanayi,belediye,siyas i,tff,işadamları,taraftar desteği bakımından ,bursanın yanından bile geçemeyiz,sivasspor şampiyonluğa oynarken tüm bu desteklerden yoksundu,ayrıca biz şampiyonluğu kaçırmadık,şampiyonluğu elimizden ali cengiz oyunlarıyla aldılar,ve bunu açık açık , o takımların şakşakçılığını yapanlar yazdı çizdi,tam kendimize geliyordukki,sivassporu haketmediği bir olaya malzeme yaptılar ,o gün bügündür sivasspor kendine gelemedi,avrupa şansımızı hakemler elimizden aldı ,avrupayı hakettik buseferde uefa siz şikeciymişşiniz diye edirneden içeri almadı,uzun yıllar ,enazından bu yönetimle şampiyonluk rüyası göreceğimizi sanmıyorum,r.carlosun geldiği ilk dönem biz şampiyonluğa oynuyoruz dediğimizde millet belki gülmüştü,ancak sivasspor avrupayı haketti,eğer düzgün bir kalecimiz,golcümüz,stoperimiz, sol açığımız bide ortasahada beyin olacak 10 numaramız olsaydı şampiyon bile olabilirdik,neticede bu ülkede bir anadolu takımın şampiyon olması hem çok zor, hemde çok kolaydır,ts 30 kusur yıldır şampiyon olamıyor ,bursasporda ağırlıklı olarak diğer takımların yardımıyla ,kısmende tff nin kıyağıyla şampiyon oldu,sivassporun böyle bişansı olmadı,bu sezon ligde kalmaya hepimiz razıyız,varsın kim şampiyon olursa olsun,bursaspora gelince ,belki sivasspordan 3 5 puan üstteler ,ancak oynadığı futbol sivassporun çok gerisinde,necidle 1 er gollük galibiyetler olmasa bugün ligin en dibinde olurlardı,devre arasında eğer takviye yapılmazsa ben bursasporun tehlikeli bölgeden uzaklaşacağını düşünmüyorum,alttaki takımlar atak yapamadığı için rahat konumdalar,temennim 2 takımında bu sezon ligde kalması ve gelecek sezonlar için güçlü kadro kurup tekrardan şampiyonluk yolunda mücadele etmeleridir.
İyide üstadım.Her Anadolu takımı gibi diyorsunuz...Bu söyleminiz çok hoş ve gurur verici...Bursaspor sanayisi ile kapitali ile şampiyonluğu ile çıtaını yükseltip herhangi bir Anadolu kulubununde altına düşmesinden bahsediyorum ben....Olağan şartlarda Bursasporun şampiyonluktan sonra üstte belirttiğim artılarla ist kulupleriyle aynı çizgide olması gerekmezmi...Biz şu an lig sonuncusu Eskişehirden beteriz dahası ikinci lig ekiplerindedende kötüyüz...Nerede kaldı o artılar........Bir Sivbasspor mazeret sunabilir bir ibb veya eskişehir hepsinin bi bahanesi vardır..Bu bahanelerdede haklıdırlar...Ama Bursaspor her fırsatta biz şampiyon takımız bizim şuyumuz var buyumuz var biz farklıyız der ise şimdiki durumada bakar iseniz ÇÖKÜŞÜN ne olduğunu anlayabilirsiniz...

Etiketler
Çöküşün, olmakyetmiyor, sadece, Öyküsü, Şampiyon