Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Futbol Analiz'e Sorular-05.11.2012
Alt 05.11.2012, 22:32   #41
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Futbol Analiz'e Sorular-05.11.2012

Hocanın canlı yayında eleştiriye gelememesi ve taraftarı işini yapmaya davet etmesi şık olmadı...
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.11.2012, 22:34   #42
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1007 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

İzmir'den selamlar. İyi yayınlar diliyorum. Ben çok karamsar değilim ama sakatlıklar canımızı sıkıyor.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2012, 23:21   #43
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocanın canlı yayında eleştiriye gelememesi ve taraftarı işini yapmaya davet etmesi şık olmadı...
..Ben bu filmi daha önce gördüm demek istemiyorum ama arkadaşlar internette bir araştırma yaparsanız Sayın Rıza Çalımbay'ın aynı sorunları bize gelemeden önce Eskişehir de de yaşadığını göreceksiniz..Küme düşme hattından aldığı Eskişehirsporun kadrosunu kurup 2 yıl takımı 7. ve 8. sıralara çıkaran sayın Çalımbay 3. yılında taraftarın sürekli eleştirilerine maruz kalmıştı;taraftar sayın Çalımbay ı hep aynı futbolu oynattığını;takımda yedeklerin katkı yapamadıklarını,hep aynı oyuncuların oynayıp aynı kişilerin değiştirildiğinden şikayet edip,Rıza hocanın kendini değiştirmesini,yeniliklere açık olmasını ,taraftarın sesine kulak vermesini istemişlerdi..Rıza Hoca da bugün canlı yayınlarda ne söylediyse o günde aynı klişe lafları tekrarlamış;taraftarın eleştirlerine kulak tıkamıştı..Sonuç:6-7 hafta da sadece 4 puan alan hocamız takımdan ayrılmak zorunda kalmıştı...Umarım bizde de aynı sorunlar yaşanmaz diyorum...Çünkü gidişat onu gösteriyor..Rıza Hoca inadın vazgeçip zaman zaman takımda rotasyon yapsa belki yedekler de kendilerinin oynayacaklarını inanıp kendilerini daha da hazırlayıp ilk 11 i zorlarlar..Oynamayacağını bilen bir oyuncu niye kendini boş yere zorlasın ki...Hiç bir Oyuncu oynatılmayacağını bile bile kendini antremanlarda zorlamayı düşünmez..Bu dünyanın her tarafında böyledir...Takımda hep aynı oyuncular oynayıp aynı kişiler ilk 18 de oluyorsa;değişiklikler de hep aynı oluyorsa oyuncuları kolay kolay hazır tutamazsın....Sivassporda o kadar formsuz oyuncu varken bunların 1-2 maç dinlendirilmemesi sivassporun puan kayıplarının en önemli sebeblerinden birisidir..Kupa maçında bile aynı oyuncuların oynaması sivasspor takımındaki adaletsizliğin açık bir göstergesidir..Bence her şey Rıza Hocanın elinde;hoca takımı iyi hazırlarsa ,yedek oyuncular iyi hazırlanıp takıma kazandırılırsa sivasspor kısa zamnda kendini toparlayıp istenen sonuçlarda gelecektir..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.11.2012, 23:26   #44
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 466 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Ben bu filmi daha önce gördüm demek istemiyorum ama arkadaşlar internette bir araştırma yaparsanız Sayın Rıza Çalımbay'ın aynı sorunları bize gelemeden önce Eskişehir de de yaşadığını göreceksiniz..Küme düşme hattından aldığı Eskişehirsporun kadrosunu kurup 2 yıl takımı 7. ve 8. sıralara çıkaran sayın Çalımbay 3. yılında taraftarın sürekli eleştirilerine maruz kalmıştı;taraftar sayın Çalımbay ı hep aynı futbolu oynattığını;takımda yedeklerin katkı yapamadıklarını,hep aynı oyuncuların oynayıp aynı kişilerin değiştirildiğinden şikayet edip,Rıza hocanın kendini değiştirmesini,yeniliklere açık olmasını ,taraftarın sesine kulak vermesini istemişlerdi..Rıza Hoca da bugün canlı yayınlarda ne söylediyse o günde aynı klişe lafları tekrarlamış;taraftarın eleştirlerine kulak tıkamıştı..Sonuç:6-7 hafta da sadece 4 puan alan hocamız takımdan ayrılmak zorunda kalmıştı...Umarım bizde de aynı sorunlar yaşanmaz diyorum...Çünkü gidişat onu gösteriyor..Rıza Hoca inadın vazgeçip zaman zaman takımda rotasyon yapsa belki yedekler de kendilerinin oynayacaklarını inanıp kendilerini daha da hazırlayıp ilk 11 i zorlarlar..Oynamayacağını bilen bir oyuncu niye kendini boş yere zorlasın ki...Hiç bir Oyuncu oynatılmayacağını bile bile kendini antremanlarda zorlamayı düşünmez..Bu dünyanın her tarafında böyledir...Takımda hep aynı oyuncular oynayıp aynı kişiler ilk 18 de oluyorsa;değişiklikler de hep aynı oluyorsa oyuncuları kolay kolay hazır tutamazsın....Sivassporda o kadar formsuz oyuncu varken bunların 1-2 maç dinlendirilmemesi sivassporun puan kayıplarının en önemli sebeblerinden birisidir..Kupa maçında bile aynı oyuncuların oynaması sivasspor takımındaki adaletsizliğin açık bir göstergesidir..Bence her şey Rıza Hocanın elinde;hoca takımı iyi hazırlarsa ,yedek oyuncular iyi hazırlanıp takıma kazandırılırsa sivasspor kısa zamnda kendini toparlayıp istenen sonuçlarda gelecektir..
Halbuki kendisi söylüyor Eneramonun performansindan hic memnun degilim diye. Abdulkadir istenilen düzeyde degilmis, ben buna hic inanmiyorum. Her forvetin Eneramo stilinde olmasini bekliyor, hepsi farkli tarzda oyuncular, onlardan zaman zaman istifade etmek gerekir. Pedrieli bile forvetten saymiyor ya düsünebiliyormusunuz ondan sonra kanatlarda oynatiyor adami. Niye? Sirf manevi evladi Eneramo oynasin diye.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.11.2012, 23:30   #45
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

futbol analize veya diğerlerine artık ne diye soru sorulsun ki? hocaya yapılan eleştirileri söyleyemeyen veya asıl söylenmesi gerekenleri geçiştiren ve taraftarı sen söylesen ne söylemesen ne moduna sokan bir programa ne soralım ki daha?
Alt 05.11.2012, 23:34   #46
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
futbol analize veya diğerlerine artık ne diye soru sorulsun ki? hocaya yapılan eleştirileri söyleyemeyen veya asıl söylenmesi gerekenleri geçiştiren ve taraftarı sen söylesen ne söylemesen ne moduna sokan bir programa ne soralım ki daha?
Aynen dedigin gibi kardesim. Sagolsun benim sayisizca yorumlarimin cogunu okudu ama eveleyip geveledi, kendi istedigi yöne cevirdi yorumlarimi. Diger arkadaslarin sorularinida hizli okuyacagim diye carpitti.
Alt 05.11.2012, 23:38   #47
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Bu akşam programı izlerken kendimden şüpheye düştüm bir an, sandım ki liderle aramızda 1-2 puan var, o derece pozitif pembe tablolar çizen ve teknik ekibi gözü kapalı savunan bir prgram izledik. Formsuz oyuncuları söylüyor ama oynatan teknik adamı tenkit edemiyorlar,
Düşünsenize trabzonun kaybetmesini ve iki takımın da aynı sıralarda olmasını teselli kaynağı yaptılar

Benim teklifim artık bu program için başlık açılmasın soru falan sorulmasın, gerçeklikten uzak tamamen birilerini korumaya adanmış bir program izledik ..

Ha bir de hocanın taraftara haddini bildirmesini, herkesin kendi işine bakmasını ima etmesini ...
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.11.2012, 23:44   #48
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu akşam programı izlerken kendimden şüpheye düştüm bir an, sandım ki liderle aramızda 1-2 puan var, o derece pozitif pembe tablolar çizen ve teknik ekibi gözü kapalı savunan bir prgram izledik. Formsuz oyuncuları söylüyor ama oynatan teknik adamı tenkit edemiyorlar,
Düşünsenize trabzonun kaybetmesini ve iki takımın da aynı sıralarda olmasını teselli kaynağı yaptılar

Benim teklifim artık bu program için başlık açılmasın soru falan sorulmasın, gerçeklikten uzak tamamen birilerini korumaya adanmış bir program izledik ..

Ha bir de hocanın taraftara haddini bildirmesini, herkesin kendi işine bakmasını ima etmesini ...
Aslinda sunucu programin basinda teknik ekibi savunacaginin isaretini istemedende olsa vermisti. Dedi ki: "Riza hoca sagolsun bizi hic kirmiyor, ne zaman istersek idmanlari seyretmemize izin veriyor, buna müsaade etmeyen teknik adamlarda var, sürekli programimiza telefonla baglaniyor".

Bu durumun böyle devam etmesi icin 3 yorumcuda teknik adamin aleyhinde BIR (1) kelime dahi etmediler. Her sey güllük gülistanlik sanki.
Alt 06.11.2012, 00:41   #49
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Taraftarıda küstürün tümden tam olsun.
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2012, 07:48   #50
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Ne TEKNİK DİREKTÖRLER, nede TARAFTARLAR, KLÜPTEN büyük değildirler. Hoca kendi ihtiraslarına takımı KURBAN edemez. Ettirmeyiz. "Herkes kendi işini yapsınmış". Taraftar kendi işini yapıyor, hocam sizde kendi işinizi yapın. Şu kaçan 4 maçta da yemin ediyorum galip gelebilirdik. Bırak galip gelmeyi Bursaspor maçı hariç puan alamadık.

Bu skorlar tarihe yazılıyor hocam, aynı zamanda da bu başarısızlıklar senin kariyerine. Taraftar canından rızkından verip maça geliyor, Sivas'ın sosyo-ekonomik durumu bu kadar. Bu kadar verebiliyor. Ama sen başarılı bir teknik adamsan takım iyi, daha iyi şeyler yapabilirsin.

Abdülkadir için çamur atıp durma. Yok neymiş, Süper Lig antrenmanları, 2. Lig antrenmanlarından ağır gelmiş, sevmemiş, form tutamıyormuş. Siz nasıl hocasınız, adamlar eşeği adam yapıyor, siz herkesin peşinde olduğu adamı söndürdünüz. Hani geleceğin yıldızıydı? Tutun tutunda elinden adam edin o zaman. Pedriel'e verdiğin şansın yarısını versen ABDÜLKADİR yıldız olurdu şimdiye. Eneramo da ileride yalnız kalmazdı.

Hocam onu bunu bilmem her takımda sonun aynı. Burada senaryo aynı formata girmeye başladı. Gerisini sen düşün.

Haaa, giderken Doğa, Uğur, Pedriel'i de almayı unutma !.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
analize, futbol, sorular