Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Daha İyi Olsun İsterdik.
Alt 30.09.2007, 19:30   #1
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 SEMİH-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Daha İyi Olsun İsterdik.

Sivasdan ayrı bir yerde sivası sivassporu yaşatmaya çalıştık birkaç genç fakat bizi destekleyeceklerini söyleyip ortadan kaybolan sivaslı büyüklerimizin yüzünden birçok BaşkentliYigidolar organizasyonumuz elimizde kaldı kendini sivaslı olarak gören ama bir türlü bizi göremeyen büyüklerimizin yüzünden bir çok arkadaşımız bu kutsal yoldan dönmek zorunda kaldı yinede kalan saglar bizimdir diyerek yolumuza devam ediyoruz ankaragücü maçına yetiştirilmek üzere polar yaptırmak istedik fakat olmadı ancak Bursada yaşayan ve sadece kendisi bile koskoca dernekmiş gibi faaliyetlerde bulunan batuhan abiden aldıgımız söz dogrultusunda ankaragücü sivasspor karşılaşmasında Polarlarımızı takacaz büyük ihtimal...

Konu SEMİH-58 tarafından (30.09.2007 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yok.
SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Daha İyi Olsun İsterdik.
Alt 30.09.2007, 19:46   #2
SPO
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SPO Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Daha İyi Olsun İsterdik.

laf söyleyipde icraat yapmayan bizden degildir zaten sizi anlıyoruz.zaten deplansman grubunun desteksiz ayakta kalması zordur.inşallah bursadaki gerçek sivaslı gardaşımız size gerken yardımı yapar başkentli yigidolar polarlarınızı yaptırır...
SPO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Daha İyi Olsun İsterdik.
Alt 01.10.2007, 02:46   #3
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1045 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: Daha İyi Olsun İsterdik.

Alıntı:
SEMİH-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasdan ayrı bir yerde sivası sivassporu yaşatmaya çalıştık birkaç genç fakat bizi destekleyeceklerini söyleyip ortadan kaybolan sivaslı büyüklerimizin yüzünden birçok BaşkentliYigidolar organizasyonumuz elimizde kaldı kendini sivaslı olarak gören ama bir türlü bizi göremeyen büyüklerimizin yüzünden bir çok arkadaşımız bu kutsal yoldan dönmek zorunda kaldı yinede kalan saglar bizimdir diyerek yolumuza devam ediyoruz ankaragücü maçına yetiştirilmek üzere polar yaptırmak istedik fakat olmadı ancak Bursada yaşayan ve sadece kendisi bile koskoca dernekmiş gibi faaliyetlerde bulunan batuhan abiden aldıgımız söz dogrultusunda ankaragücü sivasspor karşılaşmasında Polarlarımızı takacaz büyük ihtimal...
Gardasim Sivasspor icin carpan kalbiniz var bir seyler yapmaya calisiyorsunuz sizlere ne kadar tesekkur etsek azdir.
Ben 18 sene Ankarada yasadim . Az cok bilirim ankarayi ankara insanini .Ankarada yigidolar olarak organizasyon yapmak cok zor..
Cunku ankara insani islerinden genelde cok fazla vakit ayiramaz boyle organizasyonlara bilirim.
Genelde memur olduklari icin zaten hep resmi takilirlar
Ankaralilar en fazla Sivasspor cok iyi giderse maca gelir evinde televizyon izler gibi macini izler giderler

Ben ankarada en az 15 tane sivasspor macina gittim . Gordugum tecrube edindigim tablo bu.

Siz de zannedersem 3-4 arkadas grup oldunuz bi seyler yapmaya calisiyorsunuz. Takim super ligde zirveye oynuyor.Umarim bu sure icinde destek olan birileri cikacaktir....

Insallah destekleyen bi kac abimiz olursa da buyume yolunda adimlar atabilirsiniz.Cunku para olmadan yurumuyor bu isler.

Bu hafta ankaragucu guzel bi baslangic olabilir.
Ankarada belki sivas tribunleri hic dolu olmadigi kadar dolu olacak ..

Haydi bakalim gosterin kendinizi destege devam!!!
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2007, 08:57   #4
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1194 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

bir kişi iki kişi hiç farketmez sizin niyetiniz onemliyılmayın yolunuza devam edin bu sezon 4 mac var ankarada bu maclarda 10 15 kişide olsa organize olun oda yeter muhim olan takımımızın yanında olmak dimi ben olsam şimdi ankarada yiğidoların kamp yapacağa otele giderdim orda moral verirdim.
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2007, 14:49   #5
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SEMİH-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çalışmalarınızda öncelikle başarılar dilerim. ve inşallah başarılıda olursunuz. benle ilk irtibada geçdiğinizde ben size dedimki tanesi 17 ytlye yapılıyor bende yardımcı olurum bir kısmına fakat hepsini ben karşılayamam dedim sizde tamam abi dediniz. ve konuşma 6 ay oldu rahat. sonra yazın beni aradınız abi hesap no ver parayı topladık gönderelim yapdır polarları dediniz. ne para geldi nede haber. ve aradan 3 ay geçdi pazar günü bana telofondan mesaj attınız abi biz para toparlayamadık. yapdıramıyoz diye. ben üzmeyin kendinizi ben kışlık polar için çalışma yapıyom dedim ve sizinkinide bi şekilde hallederim dedim. bu bahseddiğin olay bakkaldan sigara alır gibi olmuyo semih. ben tekstilci değilim fakat burda iyi kötü bi çevrem var. adet az olduğu için yapdırması ve baskıya vermesi çok zor oluyor.burda verilmiş bir söz yokdur unutma aynen şunu dedim. ben grublar için çalışma yapıyom kışlık giysi polardır atkıdır sizinkinide araya sokacam dedim ama ankara maçına yetişmesi mümkün değil.sayı adet 100 adetden aşağıya olunca fiyat artıyo. benim bu işlerden çıkarım yok. sadece ve sadece gençliği sivasspor sevdsını birazda içinde ateşlemek başka bir amacım gayem varsa namerttim. bu arada bu konu altında şunuda belirteyim ben kime söz verdiysem yapmışımdır bu adet olarak 20 olmuşdur 30 olmuşdur. ama gücüm ona yetmişdir. tek başıma ben bukadar yapmışımdır. sivasdaki çılgın kardeşim seninkide hazır sayılır.ama biraz kırıldım duyumlar doğruysa.
Alt 03.10.2007, 15:10   #6
nazimgulturk
Usta Yiğido

nazimgulturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 nazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDI

ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR... SEMİH SENDE BU YOLDA ZORLUKLARLA KARŞILAŞMIŞSIN GÖRDÜĞÜM KADARIYŞA AMA EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALACAKSIN BAK GÖR...
nazimgulturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, olsun, İsterdik, İyi