Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Çalımbay : Hedef Galibiyet
Alt 13.09.2011, 20:39   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Çalımbay : Hedef Galibiyet

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay bütün amacımızın Eskişehirspor maçı olduğunu ve kazanmaktan başka bir düşüncemizin olmadığını söyledi.

Kulubün resmi sitesinde yer alan habere göre ;Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ligin ilk maçlarının her zaman zor olduğunu ve çok büyük beklentiler olan takımlarında aynı sorunu yaşadığını söyleyen Çalımbay :”Ama biz daha çok kendi yaptığımız hatalardan dolayı yenildik. Biraz önce yarım saatten fazla futbolcularımızla toplantı yaptık. Maçı tartıştık, yaptığımız hataları seyrettik. Yaptığımız iyi şeyleri konuştuk. Ama şu bir gerçek ki maçın ilk yarısında ayrı bir Sivasspor, ikinci yarısında ayrı bir Sivasspor vardı. İlk yarı istediğini yapamayan, ikinci yarı ise çok iyi bir baskı kuran, hatta Karabükspor deplasman takımı, biz ev sahibi takımı gibi oynadık. Girdiğimiz gol pozisyonları vardı. Son paslarda biraz dikkatli olsaydık rahatlıkla puanla dönebilirdik. Bu maçtan çok fazla alacağımız dersler var. Yapmamamız gereken hatalar var. Ligin ilk haftası olduğu için hataları telafi etme şansımız var. Takımıma yürekten inanıyorum. Artık bu maçı unutmamız lazım. Tek unutmamız gereken orada yaptığımız şeyler” dedi.

Maçta üzüldüğümüz şeyler olduğunu ifade eden Çalımbay hakem hatalarına da değinerek: “Biz hiçbir zaman hakemleri karşımıza alıp, bu penaltıydı, bu değildi demiyoruz. Hakemlerin de biraz daha dikkatli olabilirler. Verilen ilk penaltı penaltı değil, Eneramo’ya yapılan faul, Ziya’nın penaltı pozisyonundan daha ağırdı. Hakem de yan hakem de göremedi. Bu konularda biraz daha dikkatli olurlarsa hiçbir takımın canı yanmaz” ifadesini kullandı.

Karabükspor Kulübü’ne ve taraftarlarına da teşekkür eden Çalımbay şunları söyledi: “Çok centilmence bir maç oldu. Ben Karabükspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Maçtan önce hem kendi takımlarını, hem de bizi çağırmaları büyük bir jestti. Onlara tekrar buradan teşekkür ediyorum.”

Ligin 2. haftasında evimizde oynayacağımız Eskişehir maçını kazanmak istediğimizi söyleyen Çalımbay: “Artık bütün amacımız Eskişehir maçı. Eskişehirspor maçını da kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Arkadaşlarımız kapasitelerinin üstüne çıkarsa, taraftarlarımızın da desteğiyle 3 puan alacağımıza yürekten inanıyorum. Biz kendi sahamızda oynadığımız maçı kazanıp, galip gelmek istiyoruz” dedi.

Ligin bu sezon çok zorlu geçeceğini, takımların birbirlerini yenme gücü olduğunu ifade eden Çalımbay: “Taraftarlarımıza bu sene daha çok ihtiyacımız olacak. Bugüne kadar bizi hep desteklediler. Bundan sonra da destekleyeceklerdir. Onların desteğiyle bu zorlu ligi çok iyi bir şekilde bitireceğiz. Bu sene gerçekten son enteresan bir lig olacak. Lig bitecek heyecan bitmeyecek. Her takım her takımı yenebilecek. Bu zorlu ligde taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak. Her zaman söylüyorum bizim taraftarımız 12. adam değil 1. adamdır. Onların desteği çok çok önemli” ifadesini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Çalımbay : Hedef Galibiyet
Alt 13.09.2011, 20:44   #2
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Çalımbay : Hedef Galibiyet

benim tam bekledigim aciklamaydi artik ezbere biliyoruz bunlari riza hoca ben artik hemen yumusamicam her dediginize artik harekete gecin icraat istiyoruz 3 puanlar istiyoruz gooooollllllllllll diye bagirmak istiyoruz klasmanda dusme potasindan uzak kalmak istiyoruz yeter artik yeter !!!
Alt 13.09.2011, 20:47   #3
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

bu ligde tüm takımlar birbirlerini yenebilecek güçte bunu ilk hafta gördük kendi sahasında oynayan takımların avantajlı olduğunuda gördük eskişehir gecen sezon 2 defa elimizden kurtuldu şans ve hakem sayesinde yenemiyeceğimiz takım değil bu maçın kazanılmasının şifresi TARAFTAR STADI DOLDURACAK+RIZA HOCA SAĞLAM OLAN DOĞRU KADROYU ÇIKARACAK+SAHAYA ÇIKAN OYUNCULAR HIRSLI ve DİKKATLİ OLACAK +HAKEMLER ADAM GİBİ MAÇ YÖNETECEK bana göre galibiyet almamızın şifresi böyle olacaktır.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 20:48   #4
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Hocam bizde sesledikde sesimiz cılız kaldı

İnşallah ilk maçtaki hataları yapmayız. Ayrıca taraflı bir hakem dörtlüsü olmaz...

Çünkü ilk maçta özellikle ilk yarıdaki kararlar hepimizi kahretti....
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2011, 20:51   #5
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Karabükspor Kulübü’ne ve taraftarlarına da teşekkür eden Çalımbay şunları söyledi: “Çok centilmence bir maç oldu. Ben Karabükspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Maçtan önce hem kendi takımlarını, hem de bizi çağırmaları büyük bir jestti. Onlara tekrar buradan teşekkür ediyorum.”

Benim için bu bölüm çok önemli. Karabükspor taraftarına ben de çok teşekkür ediyorum. Taraftar olarak biz de aynısını yapmalıyız bütün takımlara karşı aslında.

Tribün anlamında taklit edilecek tek şey bu tarz centilmenliklerdir. Yoksa başkalarının tezahüratlarını veya plaka şovlarını taklit etmek çok önemli değildir bana göre.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2011, 21:24   #6
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bence bütün maçlarda hedefimiz galibiyet hocam bu takım seninle önemli yerlere gelecektir sana sonuna kadar destek veriyorum bu maçı kaybetsek bile sana destek sonsuz bu takıma isimleri duyulmamış fakat bence çok yetenekli oyuncular getirdin ileride çok iyi futbolcular olacaklar ve sivas ismi ölümsüz olacak sivassporun yetiştirdiği futbolcu denilecek kim ne derse desin sen bu işi çok iyi biliyorsun sana destek olmak bizim boynumuzun borcu ha az önce bir yigido ile karşılaştım yeni tanıştık ve aynı takıma gönül verdiğimizi farkettik insan bir akrabasını görmüş gibi seviniyor valla ilk ıstanbul maçında buluşmak üzere söyleştik inşallah daha çoğalarak sesimizi bütün dünyaya duyuracaz
Alt 13.09.2011, 21:28   #7
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hedefi söylemesine gerek yok
nede olsa hep galibiyet haha
yani sonuncu birinciye karsi oynasin deplasmanda oynlarda hep hdef galibiyet diyor
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2011, 21:36   #8
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza çalımbaya yaptığı hataları kim izletecek acaba??
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2011, 22:38   #9
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

dersimiz hata yapmamak: maalesef, 3 senedir hata yapiyoruz halen hata duzeltmeye calisiyoruz sanki ilk defa mac oynuyoruz neden ders alinmiyor?
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2011, 23:41   #10
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hocam insallah senin dedingibi olur´da ilk haftaki hatalarimiz yapmayiz.
Hakem konusunda % yüz katiliyorum BJK-ESES.FB-ORDU macinda Ziya´nin yaptindan daha sert hareketti bu sifir tölerans sadece sivasspor icinmi gecerli???

Ama hocam surada bir gercek varki eses´in oynadigi futbola bizim aramizda ucurumlar var.
insallah sen hakli cikarsin puan yada puanlar aliriz kusura bakma ama benim umudum yok.

Etiketler
Çalımbay, galibiyet, hedef