Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hedefim Milli Takım
Alt 09.02.2013, 12:17   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hedefim Milli Takım

Sivasspor'un genç savunma oyuncusu Ümit Kurt, "Milli takım formasını giymek istiyorum. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum" dedi.

Devre arasında PTT 1. Lig takımlarından Ankaragücü’nden transfer edilen 22 yaşındaki defans oyuncusu Ümit Kurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, futbola ilkokul 3. sınıftayken babasının desteğiyle Osmaniye’de amatör bir kulüpte başladığını söyledi.

Daha sonra Ankaragücü A2 takımına transfer olduğunu belirten Kurt, 2010 yılında Ümit Özat döneminde profesyonelliğe geçtiğini kaydetti. Babasının da amatör olarak futbol oynadığını anlatan Kurt, "Babamın futbola karşı merakı vardı. Hocam da babamın arkadaşıydı. Ama annem futbol oynamama çok sıcak bakmıyordu" diye konuştu.

Çocukluğundan beri başka bir meslek düşünmediğini, sürekli futbola odaklandığını aktaran Kurt, örnek aldığı bir oyuncu olmadığını ancak İspanya’nın Barcelona takımının savunma oyuncusu Pique’yi beğendiğini kaydetti.

Sivasspor’a yeni transfer olduğunu anımsatan Kurt, "Öncelikle Sivasspor camiasına çok büyük katkı sağlamak istiyorum. Sivasspor camiası gerçekten çok büyük bir camia. Hedefleri olan bir camia" dedi.

Hedefim (A) Milli Takım forması giymek
Her futbolcunun bir hayali olduğunu anlatan Kurt, Sivasspor’da başarılı olduktan sonra kariyerini yurt dışında sürdürmek istediğini belirterek, "İspanya Ligi olursa çok iyi olur. Ama öncelikle Sivasspor’un başarısında katkım olmasını istiyorum. Milli takım formasını giymek istiyorum. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum" diye konuştu.

Takıma kısa sürede uyum sağladığını belirten Ümit Kurt, "Ocak ayında transfer olduğum için bir uyum süreci yaşayacağımı düşünüyordum ama takımdaki ortam o kadar sıcak, o kadar iyiler ki gerçekten ben bu uyum sürecini 1 hafta gibi kısa bir sürede atlattığımı düşünüyorum. Burada gerçekten çok disiplinli, saygılı insanlar topluluğu var. Birbirlerini çok seven insanlar var. O yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamadım" ifadelerini kullandı.

Transferinde kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Rıza Çalımbay’ın büyük emek harcadığını söyleyen Kurt, Otyakmaz ve Çalımbay’a teşekkür etti.

Çalımbay’ın hem takımda hem de camiada sevilen bir isim olduğunu vurgulayan Kurt, "Özellikle de Türk sporunda çok büyük bir etkisi var. Yeni geldiğimde sağ olsun benimle çok ilgilendi. Çok büyük emeği oldu. Bu uyum sürecini atlatmamda Rıza hoca büyük bir avantaj oldu" dedi.

Ligde geçen hafta Fenerbahçe deplasmanından 3 puanla döndüklerini hatırlatan Kurt, "Bu 3 puanın daha çok önemli kılınması için Trabzonspor maçından da galibiyetle ayrılmamız lazım. Ligde konumumuz ortada. Daha üst sıralara çıkmak istiyoruz. Bu yüzden de Trabzonspor maçında gereğini yapacağımızı düşünüyorum" diye konuştu

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hedefim Milli Takım
Alt 09.02.2013, 12:19   #2
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1485 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Hedefim Milli Takım

Milli takımı gerçekten hak eden bir futbolcu bana kalırsa bu seneki en iyi iki transferimizden biri

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2013, 12:29   #3
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

ümit kardeşim takıma çok çabuk uyumsağladı raynochu kesti hala çok eksikleri var topu oyuna iyi sokması lazım paslarının isabet oranı yüksek olması lazım çok sıkışmadan topu taca atmaması lazım biraz çalışması lazım eksiklerini giderirse milli takım uzakdeğil yaşı genç eksiklerini giderecek vakti var umarım başarılarıyla hem sivasspor hemde milli takım kazanır
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2013, 12:38   #4
yigidokaan
Acemi Yiğido

yigidokaan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 yigidokaan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hele var hele büyük takımların oyuncuları oynuyor çokta iyi oynuyolar gerek yok ümit abi gibi yeteneklere(!)

yigidokaan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 12:40   #5
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

iyi oyuncusun böyle devam
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 12:47   #6
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümit Kurt sen bence kısa zamanda bize sağladığın uyum ve kattığın katkı ile bu takımın vazgeçilmezlerinden birisi oldun inşallah bu performansını devam ettirirsin , kalbimizde yer ediyorsun başarılı olmanı istiyoruz, inşallah hedeflerine ulaşırsın
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 13:00   #7
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah giyer ama aptullah avcı varken zor
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 13:20   #8
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ziya'yı görmeyen Abdullah Avcı Ümit'i de görmez
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 14:25   #9
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Sende o kapasite var Ümit.Ancak Sivasspor`da seni milli takıma alırlar mı bilemiyorum.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2013, 14:44   #10
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

arkadaşlık kardeşlik ortamı olarak belki de türkiyenin en iyi kulübüyuz
Şu ana kadar hiç bir oyuncudan takım içi ilişkilerle alakalı bir olumsuzluk duymadım
Ümit de bundan nasibini alıyor demek ki
Insaallah seni de milli takımda görürüz
Ama fb galibiyeti takımı biraz bulutların üstüne fazla çıkarmış anlaşılan
Her gün bir oyuncunun röportajı çıkıyor
Herkes geleceğe ümitle bakıyor
Rehavete düşmeyelim ayağımız yere sağlam basmalı fb galibiyetimizin bir anlam kazanması lazım
Önümüzde henüz kazanılmamış bir ts maçı var
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedefim, milli, takım