Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...
Alt 23.08.2009, 23:17   #1
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Daumen hoch UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...

HOCAMIZIN KENDİ SİTESİNDEN TARAFTARA SESLENİŞİ:

GERÇEKLER ACIDIR!..

İşin kolayı sizin intikam saatiniz./Akrep’in yelkovanı yakalayacağı kadar mutlak./Ve gerçek./Akrep dakikası geldiğinde çekersiniz pimi./İntikam alma saatiniz geldi mi.

Yaklaşık 3 yıl önce kaleme aldığım dizelerimden bir mısraydı bu.

Hani Sivasspor “iner misin, çıkar mısın?” gözüyle bakılan bir takımdı, hani ligin alt sıralarından kurtulma mücadelesi veriyordu ya, o günlerde kaleme almıştım.

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.” demiş büyüklerimiz ne büyük bir sözmüş, şimdi daha iyi anlıyorum.

Yaklaşık 6 yılda bir takımı nereden nereye getirdiğimizin hesabını, sadece vicdan sahibi yüreklere bırakıyorum. Geçmişte yüksek sesle konuşulan “Bunlar kim canım, düşerler diğerleri gibi” denilen bir takımı bugün Avrupa mücadelesinin içine koyabiliyorsak, bir şeyleri başarabildiğimizin de görülmesini istemek en doğal hakkımız olsa gerek.

Hayatında sadece futbol seyrederek futbol otoritesi olan insanların, madalyonun diğer tarafını nedense görmek istememelerinin ısrarında diyecek pek bir şeyimiz olmuyor.

Onun yorumunu, sahada güzellik adına bir şeyler görmek isteyen yapılan mücadeleye, dökülen alın terine saygı duyan siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.

Etle tırnak ayrılır mı birbirinden, bizim başkanla dostluğumuzun tarifini böyle yapmıştım,bu takımı nereler getirdiğimizin muhasebesi ortadayken, yalan yanlış kulaktan dolma, bilerek yada bilmeyerek yapılan haberlere sadece gülüyoruz.

Bizim dostluğumuz, acıyı lokma yaparak tüketme sanatıdır. Mutluluğumuzu hediye ederiz, acımızı böleriz.

Başka bir tarife gerek var mı?

İşler iyi giderken çok dostunuz vardır, ya kötü başladıysanız?

Önce fareler terk eder gemiyi.

Duruşumuz, inancımız asla değişmez, dün neydiysem bugün de şüpheniz olmasın oyum.

Lig uzun bir maraton, tabiî ki istenmeyen sonuçlar olacak, tabi ki acıyı da sevinci de tadacağız.

Başka türlüsünü düşünmek eşyanın tabiatına aykırı değil mi?

Sadece “ neydik, ne olduk” sorusunu sorun ve cevabını bekleyin.

34 maçlık bir toleransımız yok mu bunca şeyden sonra?

Beklemek o kadar mı zor?

Sevenlerimi üzmemek adına her şeye razıyım, üzersem valizimi toplar giderim.

Saygılarımla.

Bülent UYGUN

20.08.2009

www.bulentuygun.com.tr

umarım daha önce yayınlanmamıştır...yayınlandıy sa silinebilir...
Cevap: UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...
Alt 23.08.2009, 23:25   #2
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...

hep ayın lafla hep aynı,İNŞALLAH gittiğin günü hep beraber görürüz bülent efendi.işin zora girdi duygusallığa başlamışsın,seni çok bile taşıdık sırtımızda,her baharın bir sonu her yazın bir kışı vardır.gitme vaktin geldi bülent efendi
Alt 23.08.2009, 23:55   #3
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hep ayın lafla hep aynı,İNŞALLAH gittiğin günü hep beraber görürüz bülo efendi.işin zora girdi duygusallığa başlamışsın,seni çok bile taşıdık sırtımızda,her baharın bir sonu her yazın bir kışı vardır.gitme vaktin geldi bülent efendi

arkadaşlar ayıp sizin yaptığınız ya bu takımı yerden göklere çıkaran bülent uygun o zamanlar iyiydide şimdi iki maç kaybedildi diye kötümü oldu? bu kadar hayin olunmaz ya daha bismillah lig yeni başladı bi durun bakalım ne olacak elbette hatalar olur bu sonuçları bizde hoş görmüyoruz ama takımın yanında olmalıyız biz kendi camiamızı başta bülent hoca olmak üzere ve daha en başından böyle yaparsak elalem ne der benim bülent hocaya güvenim sonsuz takımada herşey yoluna girecektir
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kanımaksa58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.08.2009, 00:42   #4
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
kanımaksa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar ayıp sizin yaptığınız ya bu takımı yerden göklere çıkaran bülent uygun o zamanlar iyiydide şimdi iki maç kaybedildi diye kötümü oldu? bu kadar hayin olunmaz ya daha bismillah lig yeni başladı bi durun bakalım ne olacak elbette hatalar olur bu sonuçları bizde hoş görmüyoruz ama takımın yanında olmalıyız biz kendi camiamızı başta bülent hoca olmak üzere ve daha en başından böyle yaparsak elalem ne der benim bülent hocaya güvenim sonsuz takımada herşey yoluna girecektir
lafını bilde konuş arkadaşım ne demek hainlik etmeyin falan.bülenti gülüm cicim ballarken iyiydi.başarısında övdüğümüz gibi başarısızlığındada yermeliyizki dengeyi sağlayabilelim.kaldıki ben bülenti karakterinden dolayı sevmiyorum.sezon öncesindeki büyük konuşmalarından dolayı sevmiyorum,SİVASIMIZI kötü gösterdiğinden dolayı sevmiyorum,yeri geldiğinde taraftara sataştığından dolayı sevmiyorum.SİVASa gelmeyen her futbolcudan sonra ŞEHRİ SEVMEDİ gibi abesle iştigal olan ve bir çocuğun bile söyleyemeyeceği sözler söylediği için sevmiyorum.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıyız dediği için sevmiyorum.geçen seneni yedeği olan onuru as kadrolu oyuncu yapıpta kadrodaki tumu ve slyayı gönderdiği için sevmiyorum.devamlı musayı oynatıp saç baş yoldurttuğu için sevmiyorum...daha sayıyım mı???tüm türkiyeyi bize düşman ettiği için,başka b ifadeyle insanlar bize sempati ile bakarken bizi söylemleriyle antipatik yaptığı için sevmiyorum hepsi bu kadar
Alt 24.08.2009, 00:47   #5
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bn herzaman takımımın yanındayım her sene oldugu gıbı yıne her macta stadda olucam ıyı gunde herkes destek oluyor onemlı olan kotu gunde yanında olup sonuna kadar destek olmakta.
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido_furkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.08.2009, 02:02   #6
scheinwetten
Acemi Yiğido

scheinwetten - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 scheinwetten FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
lafını bilde konuş arkadaşım ne demek hainlik etmeyin falan.bülenti gülüm cicim ballarken iyiydi.başarısında övdüğümüz gibi başarısızlığındada yermeliyizki dengeyi sağlayabilelim.kaldıki ben bülenti karakterinden dolayı sevmiyorum.sezon öncesindeki büyük konuşmalarından dolayı sevmiyorum,SİVASIMIZI kötü gösterdiğinden dolayı sevmiyorum,yeri geldiğinde taraftara sataştığından dolayı sevmiyorum.SİVASa gelmeyen her futbolcudan sonra ŞEHRİ SEVMEDİ gibi abesle iştigal olan ve bir çocuğun bile söyleyemeyeceği sözler söylediği için sevmiyorum.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıyız dediği için sevmiyorum.geçen seneni yedeği olan onuru as kadrolu oyuncu yapıpta kadrodaki tumu ve slyayı gönderdiği için sevmiyorum.devamlı musayı oynatıp saç baş yoldurttuğu için sevmiyorum...daha sayıyım mı???tüm türkiyeyi bize düşman ettiği için,başka b ifadeyle insanlar bize sempati ile bakarken bizi söylemleriyle antipatik yaptığı için sevmiyorum hepsi bu kadar
senin gibi düsünenlerin bülent i sevip sevmemesi okadarda önemli degil.
bizim burada bülentin karakteriyle falan isimiz yok.hep sana göre kötü olan seyleri yazmissin.dogruya bu adam 3 yildir bu takima hic birsey yapmadi bu sehire hic hizmet etmedi hic birsekilde katkisi olmadi degilmi?acaba bu takim 3-5 hafta sonra cok daha güzel oynayip maclar kazandiginda bu yazdiklarini yutma ve sakin farkli düsünme sen aynen böyle düsünmeye devam et..........
scheinwetten isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.08.2009, 02:48   #7
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
scheinwetten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
senin gibi düsünenlerin bülent i sevip sevmemesi okadarda önemli degil.
bizim burada bülentin karakteriyle falan isimiz yok.hep sana göre kötü olan seyleri yazmissin.dogruya bu adam 3 yildir bu takima hic birsey yapmadi bu sehire hic hizmet etmedi hic birsekilde katkisi olmadi degilmi?acaba bu takim 3-5 hafta sonra cok daha güzel oynayip maclar kazandiginda bu yazdiklarini yutma ve sakin farkli düsünme sen aynen böyle düsünmeye devam et..........
sen sıkma canını arkadaşım ben ne söylediğimin farkındayım,inan bana ben geçen sende aynı şeyleri söyledim ve söylediklerim maalesef çıktı,anlaşılan bülenti daha tanıyamadınız.zerre miktarda SİVASı düşünüyosa ben hiç bişey bilmiyorum.kaldıki kimse benim SİVASlılığım tartışamaz.ben maç kaybettik diye eleştirmedimki,bu takımı bu durumlara düşürdüğü için eleştirdim.hem bu takımın son iki sezodaki başarısını kendisine önceden söyleseydiniz o bile inanmazdı buna.bi takım kurdu ve bu takım hiç beklenmeyen başarılar aldı.niye kızıyosunuzki nasıl göklere çıkardıysak yere indirmeyede hakkımız var,yine söylüyorum bu adam bu takımı şampiyonda yapsa ben bu adamı sevmiyorum arkadaş siz ne derseniz deyin
Alt 24.08.2009, 00:03   #8
GurbetciYigidom
Yiğido

GurbetciYigidom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GurbetciYigidom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
hep ayın lafla hep aynı,İNŞALLAH gittiğin günü hep beraber görürüz bülo efendi.işin zora girdi duygusallığa başlamışsın,seni çok bile taşıdık sırtımızda,her baharın bir sonu her yazın bir kışı vardır.gitme vaktin geldi bülent efendi
Dediklerine Hic ama Hic katilmiyorum,Iyi günlerinde Dost kötü günlerinde Düsman olamayiz biz.Bülent hoca bize neler yasatti o giderse küme düsmeye oynariz artik....
GurbetciYigidom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GurbetciYigidom'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.08.2009, 03:43   #9
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Unglücklich Cevap: UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...

Alıntı:
hadi ordan be ... liderken bülen hoca bülent hoca alt sırada liderken bülent hoca istifa istifa yapmayın beyler bu sivaslılara yakışmazzz hiç kimse ama hiç kimse sivasın hakkını yiyemezzz nerden nerelere getirdi bizi ve devamı er de olsa geç de olsa gelecekk dedigin gibi her yazın bir kışı var ama kıştan sonraa yaz var....

hocam sakın takımdan ayrılma sivasspor oyuncusuz yapar ama bülent hocasız yapamaz
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2009, 13:33   #10
congarlim
Acemi Yiğido

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 congarlim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hep ayın lafla hep aynı,İNŞALLAH gittiğin günü hep beraber görürüz bülent efendi.işin zora girdi duygusallığa başlamışsın,seni çok bile taşıdık sırtımızda,her baharın bir sonu her yazın bir kışı vardır.gitme vaktin geldi bülent efendi
cengiz saygi deger hemserim biz büyük takim degiliz bir bir anadolu takimiyiz futbolcu bile gelmiyor bizim sivasimizi her sene kafaya oynamak zordur gecen sene gs ve fb bir bak ne kadar transfer yaptilar ligi nerde btirdiler bulent hocayi begenmiyorsun neden begenmiyorsun bu gün anderlecht sahktarla oynuyorsak bulent hocada basarili takimda tamam bir kac mac kütu oynadik takim alisma uyum sorunu yasiyor kolaymi baska bir sehirden baska yere gelmek orda yasamak sen bile yatagini degistir o gece uyuyamazsin biraz sabirli ol zaten bulent hoca yapamiyacagini anlatinmi kendi birakir takimi gelen hoca hemen zirveyemi tasiyacak bizi futbol oynamakta oynatmakta kolay degil sana bir baska örnek veriyim bayren munchen 3 haftadir kazanamiyor ama ne hoca gitsin diyor nede oyuncular orda liberiy var fiyati 60 milyon avro bir seyler yazarken düsunerek yaz
congarlim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
acidir, gerÇekler, giderim, sevenlerimi, uygun, Üzersem