Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 26.11.2011, 20:18   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Galatasaray ile oynadığımız maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Maçta göze çarpanlar : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 26.11.2011, 20:24   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Her yönüyle hakem maçın önüne geçti. Bir maç nasıl katledilir, bir takım nasıl yakılır, bir takım nasıl oynatılmaz SEVGİLİ BÜLENT YILDIRIM bunu gösterdi. Tebrikler Bülent !.. Yediğin haklar, vicdanını sızlatmıyorsa diyecek birşey yok.

Biz, takım olarak bir acayip takımız. Mersin İY'nu, Beşiktaş'ı, Gençlerbirliği'ni, G.Saray'ı en kötü günlerinde yakalıyoruz ama bastırıp, oynayıp, golleri sıralayıp yenmek dururken futbol adına ne oynadığımızı bilemiyoruz.

Rıza hoca güzel bir takım kurmuş, güzel bir taktik vermiş ama bizi taşıyan yabancılar bu sefer vitrin olacak maçta adeta döküldüler. RASMUSSEN ne yaptı ben göremedim, PEDRİEL adeta sahada deli dana gibi koşuyor, bir forvete yakışmayacak şekilde top kayıpları, pas hataları, cılız şutlar ve gol atamama, GROSİCKİ akıllarda soru işareti bırakırcasına "acaba, gerçekten G.Saray'dan yeşil ışıkmı aldı" dedirten bir saçma sapan futbol... Adeta oynamamak için didindi dudu, Rıza hoca da onu CERNY ile değiştirmemek için direndi.

İnanın gözler ENERAMO'yu aradı. Yırtıcı, defansı üzerine çeken, arkadaşlarına pozisyon boşluğu yaratan güçlü yapısıyla bugünkü G.Saray'ı yıpratacak tek isimdi ama ne yapalım ki şansızlık işte.

Sahanın en iyileri Erman, Hayrettin ve Kıvanç'tı. Kıvanç neden oyundan alındı yerine BAL YAPMAZ ARI MEHMET NAS oynadı onuda anlamış değilim. Uğur düzeldi derken huylu huyundan vazgeçmiyor maalesef. Son haftalarda yükselişte olan MURAT AKÇA neden oynatılmadı şaırdım. Haydi "hoca onu gözlerden sakladı, transfer teklifi yapılmasın diye" diyelim. Ama Faty de beklenildiği kadar iyi değildi ama NAVRATİL açıklarını kapattı.

Neticede puan alacağımız maçta hakemin isteğiyle sahadan mağlup ayrıldık. Hakem Baros-Hayrettin mücadelesinde G.Saray için vermediği penaltıda haklı, Borjan-Baros mücadelesinde G.Saray için verdiği penaltıda haksız, Pedriel-Semih mücadelesinde Sivas için vermediği penaltıda haklıydı. Amaa, Baros'a o penaltıyı veriyorsa Pedriel'ede vermeliydi. Yazık etti, hemde çok yazık etti hakem. Kırmızı kartlarda ise yüzde yüz haklıydı.

Maçta göze çarpanlar : Taraftar olamadık, olamayız. Maçta sadece 37 kişi vardı Sivasspor taraftarı olarak. Yazık, çok yazık !..

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Hakemin ön plana çıktığı, RIZA HOCANIN Pedriel, Uğur, Mehmet Nas aşkı mı, inadı mı onu bilemiyorum maçlara damgasını vuruyor.

Maçın en iyisi kimdi : Biraz Erman ve Hayrettin, sonra da Kıvanç..

Maçın en kötüsü kimdi : PEDRİEL, GROSİCKİ

Maçta göze çarpanlar : Maça bastırıp asılacağımıza elimizdeki puanı akybettik

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Tek kelimeyle REZALET !.. Aleyhimize verdiği kararları düzeltebilmek adına kırmızı kartları tereddütsüz çıkardı ama bizim canımızı aldıktan sonra neye yarar ki?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Ah hocam, hocam.. Bu sefer birşey söylemiyorum ama lütfen MEHMET NAS ve PEDRİEL'i takımdan uzaklaştır.

.
Alt 26.11.2011, 20:24   #3
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Galatasaray ile oynadığımız maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar :Yine Sivas'a ayrilan yerin bos olmasi....

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler :Hakemi kınıyorum..Verdigi kırmızı kartlarla hatasını ortmeye calisti...

Maçın en iyisi kimdi :Bence takimda herkes vasat oynadi...

Maçın en kötüsü kimdi :Pedriel

Maçta göze çarpanlar :Gsli oyuncularin çirkefligi...Baska Ayhan'n hareketi...

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler :Agzımı bozmak istemiyorum...

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :Hocam cok gec davraniyor..Resmen uyuyor...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:24   #4
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Maçın 90 dakikası sonuna eklenen 4 dakika 1 dakika oynanabildi.. Galatasaray maçı 9 kişi tamamlamasına bakmayın Hakem Bülent Yıldırım yine bir Sivasspor maçına daha damga vurdu ! Herşeye rağmen Sivasspor..
YAKTIN BİZİ HAKEMM
--- İlk golde enginin ayağı fazla kalkıor tehlikeli hareket
--- 2. goldede baros kendini yere atıyor,penaltılar yaktı bizi bu sene...!
Alt 26.11.2011, 20:26   #5
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Tamam bizim takim top oynamadi ama...

Gaaasaray futbol oynadi mi? Oynamadi,ama kivirmayi iyi biliyor.Semih Kaya ilk yarida atilmaliydi,hakem es gecti,uyarmakla yetindi.Ilk gole bakalim diyorum,hem elle kesiyor topu hem ayaginin tabanini oyle bir kaldiriyor ki,43 numara kramponu giydigini ben bile gordumikinci yari baros denilen yumusak iki kez atti kendini hakem devam dedi,e devam diyorsunda kart neden gostermiyorsun?o zaman ucuncu atlamaya davetiye cikardin demektir.Nitekim ucuncu atlamada Sivasspor aleyhine ligde 7.,GS lehine 5. penalti.Sak sak sak,sampiyon Gaaasaaray.Sonra Pedriel kaleciyle karsi karsiya kalacakken Semihcik yine arkadan topuga bindiriyor.Kirmizi kart penalti mi derken,ama Semihcik gelecek vaadediyor,es gecelim.E Pedriel'e kart ver bari madem kendini atti.Onada vicdan yapti.Ayhan'a ne demeli? kardesim kendi ceza sahanda oyle bir atiyorsun ki kendini resmen icim burkuldu,yavaslatilmis bi izledik,cinler celme takmis Ayhan'a.35 yasinda bu kadar kivirirsan 40'inda nerelere dusersin AlimallahHepsini gectim bize boyle galibiyetler gerekmiyor,Kahpe Bizans'a yakisir.Ee peki ELmander denilen k(a)las topcuya ne demeli?Milli takimda oynamis bir Turk futbolcusunun futbol hayatini bitirmelik bir hareket yapiyorsun sonrada topa diyorsun.Hade onun ne mal oldugu belli onuda gectim de,ulan Gaasaraylilar sizde onu alkisliyip,Hayrettin'i protesto ediyorsunuz ya,size acimak bile lutuf olur.Tam bir Fatih Terim takimi olusturulmus.Gaasaralilar o takimlara iyi tutunsun,opsun basina koysun,bi arada sari kirmizi formayi cikarip,dansoz kiyafetlerini giyinsin.
Alt 26.11.2011, 20:27   #6
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

neyini değerlendirelim ki maçın?? ilk yarı bi alemm...ikinci yarı hakem verdiği kırmızıların etkisinde kalarak navratilin temas bile etmediği yarım metre uzakta olduğu pozisyona faul ve sarı kart veriyorrsaaaa....en sonunda soğudumm...stad hariç deplasmanda oynadığımız maçları takip etmiyeceğim artık...bumu yanii..ver kırmızıları sonra kalan dakikalarda rakip takımın formasını giy...ayıprtırr yaaa...günahtır...sanki haksız vermiş gibi kırmızıları ezdi bizi resmen düdükleriyle...Allah belanı versin hakem senin !!!!!!
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:27   #7
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

hakem maçı katletti. golde net faul(tehlikeli haraket) var. bizim net penaltımızı vermedi. ve gelelim rıza hacaya ne var bu pedriyelde ne faydasını gördünde biz göremedik?
Bir sözümde lig tv ye yunan takımının maçını mı anlatıyorsun? 4 büyütülmüşlerin yalaka spikerleri Allah Belanızı versin...

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı yorumcuyuz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:31   #8
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

"yorumcuyuz" kardeşimm...spikerleri unutmuşum..hatırlattığın iyi oldu...onlara ayrı bir parantez açıyorum ama azımdan çıknaları buraya yzmıyorumm....sadece lig tv ye TEŞERKÜRLERRR......bu dahi spikerler içinnn
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:32   #9
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Ah takım da ki oyuncular ah ah böyle kötü oynayan bir galatasarayı daha nerede bulacaktıK resmen kendi elimizle maçı verdik.
çıplak gözle maçı izledik bir avuç sayısı elliyi geçmeyen Sivasspor taraftarına sonsuz teşekkürler.
ah grosiçki ah aldığın tüm topları ezdin bu kadar kötü oynamaya hakkın yok senin çok ama çok kötü bir maç çıkardın
takımımız o maç sonun da yaptığı baskıyı maç başında yapsa idik bu maçı rahatlıkla alabilirdik. Milli maç arası bu takıma hiç yaramamış

eneramonun bu takımın ne kadar önemli bir parçası olduğunu bir kez daha gördük ileri de bir tane dahi top tutamadık eneramo seni çok ama çok aradık bu macda
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:32   #10
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

[SIZE="4"]Suarez'e çok kızgınım, daha doğrusu Rıza Hoca'ya Suarez deki ısrarı konusunda kızıyorum. Bana göre Suarez Sivasspor gibi Süper ligde üst düzey eforla oynayan takımlar için yeterli bir oyuncu değil. Çabuk değil, dayanıklı değil, boyu uzun olmasına rağmen hava hakimiyeti yok, kafa vuruşları isabetsiz, ayak şutu zayıf yada isabetsiz. Peki ne var derseniz vallahi ben de bunu merak ediyorum. Milan Cerny'de olmayan , Rasmussen de olmayan , Suleymanou Keita'da olmayan, Kerim Zengin'de olmayan (gerçi Kerim Zengin yeni yeni sakatlıktan çıkıyor.) ne var da onlar 18 i bile zor görürken bizim Suarez banko ilk 11 oyuncusu oluyor, hakikaten anlamakta zorlanıyorum.

Suarez Giresunspor için bulunmaz kaftan olabilir ama Sivasspor için solda sıfır bir oyuncudur. Haksızlıkta etmek istemiyorum ama, neden daha iyi oyuncularımız varken O'nun tercih edildiğini de doğrusu merak ediyorum. Mevki derseniz onun mevkisine rahatlıkla Milan Cerny'de monte edilebilir, Rasmussen 'de. Ni
tekim bug
ün müke[/SIZE]mmeldi Milan Cerny. Sonuçta Hayrettin sol ayak olmasına rağmen mecburen sağ bek ya da stoper oynamıyor mu?

Çok tatmin edici bir mücadele olmadı, şişirme hastalığımıza bir an önce dur demeliyiz. 9 kişi kalan bir takımı ayağa paslarla daha rahat zorlayabilirdik.

Hayırlısı Trabzon maçını iyi bir mücadele ile kazanabilirsek inş. bu maçı telafi oluruz.
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda birdokuzaltiyed'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı