Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sahipsiz Şehrin Solucanları!
Alt 07.05.2013, 23:05   #41
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sahipsiz Şehrin Solucanları!

Alıntı:
osman53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Super lige cikmak kadar guzel olan sey dusmekde o kadar guzel olmali yani dusen Sehrin taraftarlari solulcanmi oluyor Insallah Sivasimiz oyle birsey yasamaz Kardemir Karabuku yener ligde kalir Bu solulcan kelimeside Yazan kardesimiz biraz Daha iyi bir ornek verse Daha iyi olurdu diye dusunuyorum belkide Bu kardesimiz Sivaslida olmuyablir
Bu nasıl yorum gardaş. sen sivaslımısın. kimliğine bahsamda inanmam bu lafınan. ne demek çıkmak güzel düşmekde güzel.solucanlık yapmıyorsn sen niye alındınki.
sen ebediyyen düşerek güzel yaşa hemi.düşmek nasıl güzel oluyorsa
sizin gibilerin yüzünden bir gün sivasım ligden giderse hakkımı helal etmiyorum sizin gibilere
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2013, 23:48   #42
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Kim kimi tutarsa tutsun ben kurulduğu 1967den buyana Sivas Sporumu canı gönülden tutuyor ve destekliyorum o günden bu güne sivas Spor sevgim artarak devam ediyor Gerçekden bu güzide şehirde doğmak ve yaşamak herkese nasip olmaz yaşadığınız bu devletin temellerinin atıldığı bu şehrin kıymetini bilin ve gerçek yiğido olun sahte değil (çünkü ben Sivaslı olup da başka takımları tutanlara sahte yiğido diyorum) bu sevgi işi zorla olmaz birgün onlarda gerçeği görürler
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2013, 23:53   #43
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

bu arada Merak edıyorum bu yazıyı kaleme alan mod dan tutun yorum yapanlara acıp bakanlara dek herkese soruyorum ?

Kac tanenız maçtan sonra Forma atkısıyla çarsıya cıkdı ? Haşa kıme ne kadar saldırdınız demek değil kastım.Fakat Kaç taneniz Sivasspor forma atkısıyla duruş sergiledi ?

ben söyleyim 0

Hadi size iyi klavye den taraftarlıklar

emre
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2013, 00:07   #44
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gerekirse sivas yenildi diye ağlayacan sızlayacan saçlarını YOLACAN..
ya da İT lerin yalakalığını yapıp üstünde yaşadığın toprakraklarda olacaksın SOLUCAN...
Alt 08.05.2013, 09:42   #45
tasde5858
Yeni Yiğido

12 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tasde5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar aynen katılıyorum yazıklar olsun bende galatasaryı 2. takım olarak tutuyorum ama inanın ben üzüldüm ya küme düşeceğiz nasıl oluyor böyle anlamıyorum bizim ismimi sivasın adını türkiyeye bu takım duyurdu o olmazsa sivas diye bir şehir yok kimse sahıp çıkmıyor seçtiğimiz insanlar bakanlar milletvekilleri başkanlar sadece sivasspor takımı tv lerde adı geçiyor ve herkes sivası öyle tanıyor neyimiz var allah aşkına sahip çıkın karabüke yenildinmi gittik arkadaşlar yazık inanın yazık düşünün lig tv üyeliğinde sonuncuyuz forma satışında sonuncu maç takımı desteklemede taraftarın maça gelmesinde sonuncu hiç bir şeye sahip çıkmadığımız gibi bu takımada sahip çikmıyoruz tek markamız ben eskişehirdeyim burada yaşıyorrum tek anlattığımız sivasspor ve her alanda destek oluyorum forma üyelik maç hepsinde elimden geldiği kadar destek oluyorum sivas halkı sadece konuşuyor kahvelerde bile maçını seyrettiklerini zannetmiyorum bu kadar duyarsız olunmaz her maçta hakem hatası gördük kimse sahip çıkmadı başka takımlar ortalığı nasıl yıkıyor nerden nereye geldik bu takım küme düşerse o sevinenler ne derler acaba ama diyecekleri belli banane ya karnımımı doyuruyor düşerse düşsün diyecekler etraflarınıa bakmazlar tek tanıtıcı sivasın tek markası beyler lütfen sahıp çıkalım destek olalım herkese selamlar
tasde5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tasde5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 10:19   #46
Rallim58
Gast

Alıntı:
osman53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Super lige cikmak kadar guzel olan sey dusmekde o kadar guzel olmali yani dusen Sehrin taraftarlari solulcanmi oluyor Insallah Sivasimiz oyle birsey yasamaz Kardemir Karabuku yener ligde kalir Bu solulcan kelimeside Yazan kardesimiz biraz Daha iyi bir ornek verse Daha iyi olurdu diye dusunuyorum belkide Bu kardesimiz Sivaslida olmuyablir
Osman kardeşim çok yanlış düşünüyorsun...

Bu nasıl bir düşünce "Super lige cikmak kadar guzel olan sey dusmekde o kadar guzel olmali"...

Düşen takım, güzellik mi? yaşar. Çözemedim doğrusu...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2013, 10:28   #47
rafo58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 rafo58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu yazıyı yaqznlar kesinlikle fenerbahçe taraftarı loup fenerin kuşbazlığını yapmaktalar.fenerbahçeye stadın yarısını tasis ederken seslerini çıkarmayanlr ve fener şampiyon olduğunda meydanda eğlenenlere sesini çıkarmayıp böyle yazı yazmayanlar şimdimi akılları başlarına gelip sivas milliyetcisi oldular. buyazıyı yazanı nefretle ve şiddetle kınıyorum.
rafo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rafo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 10:37   #48
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
rafo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu yazıyı yaqznlar kesinlikle fenerbahçe taraftarı loup fenerin kuşbazlığını yapmaktalar.fenerbahçeye stadın yarısını tasis ederken seslerini çıkarmayanlr ve fener şampiyon olduğunda meydanda eğlenenlere sesini çıkarmayıp böyle yazı yazmayanlar şimdimi akılları başlarına gelip sivas milliyetcisi oldular. buyazıyı yazanı nefretle ve şiddetle kınıyorum.
Niye zoruna gitti gardaş yoksa sendemi gs bayrağı alıp koşanlardanmısın.

Sana göre güzel olmayabilir ama bana göre dört dörtlük bir yazı olmuş

cuuuk diye oturmuş payına düşen almalı.
Alt 08.05.2013, 10:41   #49
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Ben bütün küfürleri ediyorum zaten meydana çıkanda çoluk çocuk
Alt 08.05.2013, 19:22   #50
Suat
Acemi Yiğido

Suat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Suat isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

galatasaraydan nefret ederim ama,tuttuğu takımın şampiyonluğunu kutlamak onlarında hakkı,biraz hoşgörülü olalım,benzer tutumu sergileyen trabzonu eleştirenler aynı kafayapısında olmamalıdırlar.
Suat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sahipsiz, solucanları, Şehrin