Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Anketimiz: 3 Hazırlık maçında genel eksiklerimiz nelerdir
Kaleci eksiğimiz var 8 18,18%
Ön Libero mutlaka şart 14 31,82%
Orta saha takviyesi gerekli 14 31,82%
Kanat oyuncularımız yetersiz 17 38,64%
Mutlaka golcü, illede golcü 35 79,55%
Hiç bir eksiğimiz yok 2 4,55%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 44. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Willem II 1-0 Sivasspor (Değerlendirme)
Alt 01.08.2015, 23:46   #11
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Willem II 1-0 Sivasspor (Değerlendirme)

Ben böyle futbol görmedim takımda topu alıp iki üç çalım dripling yapacak sut atacak adam yok ya biri alsın rastgele vursun ya yok arkadaş yok .Transfer de yok .Olumlu konuşmak içimden gelmiyor ne yazık ki artık
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı erhan 10'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.08.2015, 23:57   #12
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bende maci sahada takip etme firsati buldum

Takimda bazi oyuncularda bir vurdumduymazlik var bunun onlemi en kisa zamanda alinmali.
Hersene hollanda kamplarinda enaz 2 mac seyrederim bu senede öyle oldu bilmiyorunm neden ama bugunki mactta bu bitkinlik isteksizlik kamp yorgunlugumuydu yoksa uzun zamandir kötü giden havanin birdenbire iyi olmasimi artik diger naclar daha onem arzedecek

takimimizda yabanci kaleci iyi olmazsa vay geldi halimize korcan bizi cok ck üzecek gibi hali var.

Stoperler sakat olmadiklari surece ligi idare ederler
Hakeze bekler cici ziya fatih ve üskudardan gelen arkadas

onlibero defansif olarak pek sorun yasamayiz ama topu tasiyacak hucuma haziayacak oyuncu eksik
Atif kanatda oynarsa ne bize faydask dokunuyoyor zarari sol beki tam iflas ettiriyor haa birde Atif kendink takimdan üstun lakait vede ben yaptim oldu havasinda böyle oynayacaksa satilmasi cok daha isabet olur

ben extra oyuna girince 2 oyuncuyu takip ettim
biri Erkan digeri Dani ben Erkani izlerken Sergen hocanin Krasic icin halisahada oynatmam lafi aklima geldi Krasici oynatmayan hoca Erkan i futbol oynanan komplexe koymayacagini dusunuyorum
Dani daha yenide olsa Futbolu bilen bi gorüntusu var belki bizim bekledigimiz alip goturecek calim atip kaleye gidecek görüntüsu yok ama attigi iki top golluk pozisyondu bunu ancak klas ayaklar becerebilir ben isimize yarayacagi izlenimi edindim

suan oldukca eksiklerimiz var vede en önemlisi ciddiyet.

birde benim izledigim 2 mactada rakipler seyircisi önunde hazirlik maci oynadilar

bence takimdan bikac oyuncu takimdan ayrilmali 3 direk oynayacak oyuncu katilmali

ligde isimiz zor belkide bütun takim Mecnun baskandan uzak kalmanin eksiklgini yasiyor

insallah hersey diledigimiz gibi olur.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.08.2015, 09:30   #13
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=58isML58;951929]
Alıntı:
Bugunki maci 90dk sahada seyrettim ve Sivassporu hic bukadar kotu gordugumu hatirlamiyorum. Batuhan 5dk ka aktif ise 15dk kendisini oyunun icinde sakliyor, orta sahada 8 numarali bi arkadas vardi, Adem'in yaninda on liberoda oynayan o kimdi onu cozemedim bile ne yaptigindan kendisinin bile haberi yoktu ikinci yari yerine mehdi girdi zaten. Erkan Kas mi ne diye bi arkadas var ikinci yarida oyuna girdi uzun sacli ve sakalli bi arkadas, o cocukda umutsuz vaka Burhan desek sanki akli baska yerde. Birtane pozisyon var iste oda penalti oldu onuda atif bey okadar celimsiz vede isteksiz vurduki anlatamam.
Uzun lafin kisasi takimda bir artistlik havasi soz konusu, ama bu havaya girmeyen 2-3 oyuncu var her nekadar hata yapsalarda Da Costa ve Umit Kurt kotunun iyileri idiler. Cicinho yine herzamanki gibi tek basina sag tarafta kazma burhana ragmen bizim oyuncularin en iyisi idi. Top kesti one top tasidi guzel paslar cikartti. Bu arada yeni hucuma yonelik ispanyol oyuncumuz eger adini yalnis yazmiyorsam Dani, bende hic iyi izlenimler birakmadi cok celimsiz ikinci yarida oyuna girdi ve dogru duzgun topla bulusamadi bile. Insallah elimden geldigi kadar yardimci olmusumdur bu yazdiklarimla. Ama takima ilk 11e girmesi gereken en az 3-4 transfer gerekli. Her ne derseniz deyin adem yine bu takimdaki en iyi on libero onun yanina birisi, sag aciga birisi sol aciga birisi Atifinda kulagi cekilirse 10numara mevkinde o oynar birse forvete etkili bir isim cunki bu is Batuhanla olacak gibi degil.
Bu arada Eneramo otobusden takimla beraber indi ama ne sahada gorduk kendisini nede isinirken nede kulubede ordan sornada mactan sorna geri birtek otobuse binerken gorduk kendisini. Bizim cok ama cok iyi bir forvete ihtiyacimiz var. Fernandao tarzinda bir forvete...
Kardes macda senın aklın baska yerdeymış bızde ızledık macı hakem burhan gol attı vermedı penaltı yaptırdı atıf defolup gıtmelı dedık dınletemedık adam kendıne Müslüman bu maclara çok takılmama lazım bız otelde zıyarete gıttık hocaylada sohbet etme şansımız oldu kuvvet ağırlık cok çalışılmış ıkı hazırlık macı yağmurdan ertelenmış hava durumu nedenıyle salon antremanı yapılmış takım yorgun ben bı forvet alınırsa bırde defansa takvıye ıle durumu ıyı gordum bazı arkadaslar sankı çok ıyı destekleyen taraftar gıbı burda sallıyo anca oğlum kombıne aldınızmı maclara gıdıyormusunuz sıvasda yapcak bısey yok barı her hafta bı maca gıdın trıbunler boş beleş cekırdekcı dolu mıllet deplasmana gıdıyo once ateşli taraftar onunki takımı atesleyın klavyede yaz çız,
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Nihat5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.08.2015, 09:31   #14
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bende maci sahada takip etme firsati buldum

Takimda bazi oyuncularda bir vurdumduymazlik var bunun onlemi en kisa zamanda alinmali.
Hersene hollanda kamplarinda enaz 2 mac seyrederim bu senede öyle oldu bilmiyorunm neden ama bugunki mactta bu bitkinlik isteksizlik kamp yorgunlugumuydu yoksa uzun zamandir kötü giden havanin birdenbire iyi olmasimi artik diger naclar daha onem arzedecek

takimimizda yabanci kaleci iyi olmazsa vay geldi halimize korcan bizi cok ck üzecek gibi hali var.

Stoperler sakat olmadiklari surece ligi idare ederler
Hakeze bekler cici ziya fatih ve üskudardan gelen arkadas

onlibero defansif olarak pek sorun yasamayiz ama topu tasiyacak hucuma haziayacak oyuncu eksik
Atif kanatda oynarsa ne bize faydask dokunuyoyor zarari sol beki tam iflas ettiriyor haa birde Atif kendink takimdan üstun lakait vede ben yaptim oldu havasinda böyle oynayacaksa satilmasi cok daha isabet olur

ben extra oyuna girince 2 oyuncuyu takip ettim
biri Erkan digeri Dani ben Erkani izlerken Sergen hocanin Krasic icin halisahada oynatmam lafi aklima geldi Krasici oynatmayan hoca Erkan i futbol oynanan komplexe koymayacagini dusunuyorum
Dani daha yenide olsa Futbolu bilen bi gorüntusu var belki bizim bekledigimiz alip goturecek calim atip kaleye gidecek görüntüsu yok ama attigi iki top golluk pozisyondu bunu ancak klas ayaklar becerebilir ben isimize yarayacagi izlenimi edindim

suan oldukca eksiklerimiz var vede en önemlisi ciddiyet.

birde benim izledigim 2 mactada rakipler seyircisi önunde hazirlik maci oynadilar

bence takimdan bikac oyuncu takimdan ayrilmali 3 direk oynayacak oyuncu katilmali

ligde isimiz zor belkide bütun takim Mecnun baskandan uzak kalmanin eksiklgini yasiyor

insallah hersey diledigimiz gibi olur.
Bu atıf bu takıma zarar verıyor bunun bencılıklerı ilalah ettırdı artık
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Nihat5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2015, 09:57   #15
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Takımdaki kötü gidişatı en iyi bilenler Sivasspor yönetiminin göle maya çalar gibi ya tutarsa diyerek transfer yapıyorlar Sivasspor'un alınacak çok sayıda galibiyetlerle ayakta durabileceginide en iyi yöneticiler biliyor o zaman bu aymazlık vurdumduymazlık neden taraftarı dikkate almamak nedir.takımdaki kötü gidişatı Sivasspor yönetimindeki zatı muhterem ler ancak yarı devrede görebiliyorlar o zaman iyi transferler yapmaya çalışıyorlar şimdi ye kadar hep böyle olmadımı
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2015, 10:08   #16
58isML58
Acemi Yiğido

58isML58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 58isML58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=Nihat5858;951944]
Alıntı:
58isML58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kardes macda senın aklın baska yerdeymış bızde ızledık macı hakem burhan gol attı vermedı penaltı yaptırdı atıf defolup gıtmelı dedık dınletemedık adam kendıne Müslüman bu maclara çok takılmama lazım bız otelde zıyarete gıttık hocaylada sohbet etme şansımız oldu kuvvet ağırlık cok çalışılmış ıkı hazırlık macı yağmurdan ertelenmış hava durumu nedenıyle salon antremanı yapılmış takım yorgun ben bı forvet alınırsa bırde defansa takvıye ıle durumu ıyı gordum bazı arkadaslar sankı çok ıyı destekleyen taraftar gıbı burda sallıyo anca oğlum kombıne aldınızmı maclara gıdıyormusunuz sıvasda yapcak bısey yok barı her hafta bı maca gıdın trıbunler boş beleş cekırdekcı dolu mıllet deplasmana gıdıyo once ateşli taraftar onunki takımı atesleyın klavyede yaz çız,
Burhanin attigi gol ofsayt degilmiydi kardes?
Penalti olayi hakemin tam onunde oldu bence o penalti degildi ondan ilk yaridaki penaltiyi vermemisti.
Herseye tamam kuvvet calismasi agirlik calismasi yaptilar peki okadar alinan kazma adamlara ne demeli erkan kas orhan gulle ve daha nice karabuk dokuntusu oyuncular... hic biri ayakta duramadi sahada. Onuda gectim ayni takimlarla baska turk takimlarida hazirlik maci yapti niye bizim kadar ezilmedi hic biri? Tamam adi ustunde hazirlik maci ama bizimkilerin hazir bir yonunu bile goremedik ki.
Alt 02.08.2015, 14:20   #17
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Willem II 2-0 Sivasspor (Değerlendirme)

Geçen sezon sonu yaptığım yorumu tekrar yazıyorum :

"Bu sene BAlıkesir, K.Karabük ve K.Erciyes İNANILMAZ kötü oldukları için LİGDE KALABİLDİK ! Eğer gelecek sene yine böyle 3 çok kötü takım olmaz ise SİVASSPOR küme düşmenin ilk adayıdır ! "

Görüşlerimde hiçbir değişim yok şu an itibarı ile !

Berbat transferler berbat bir takım ...

Tek dileğim yine geçen seneki gibi 3 çok kötü takımın çıkması ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Willem II 2-0 Sivasspor (Değerlendirme)
Alt 02.08.2015, 15:20   #18
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Willem II 2-0 Sivasspor (Değerlendirme)

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen sezon sonu yaptığım yorumu tekrar yazıyorum :

"Bu sene BAlıkesir, K.Karabük ve K.Erciyes İNANILMAZ kötü oldukları için LİGDE KALABİLDİK ! Eğer gelecek sene yine böyle 3 çok kötü takım olmaz ise SİVASSPOR küme düşmenin ilk adayıdır ! "

Görüşlerimde hiçbir değişim yok şu an itibarı ile !

Berbat transferler berbat bir takım ...

Tek dileğim yine geçen seneki gibi 3 çok kötü takımın çıkması ...
Bu sene görüntü şu : Hiç kötü takım yok gibi...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2015, 15:24   #19
musa harun
Yiğido

musa harun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 musa harun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kötüyüz futbol olarak düşmeye en büyük adaylardanız yönetim bunu görmüyor mu çaresine neden bakmıyorlar. sergende yakında kaçar gibi
musa harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda musa harun'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2015, 16:29   #20
sevdamcihad
Acemi Yiğido

sevdamcihad - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 sevdamcihad FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu yönetimin böcüğü ölmüş arkadaş.Hiç bu kadar ezik bir transfer dönemi geçirdiğimizi hatırlamıyorum.Sivasspor ruhu yerlerde geziyor. 3 ncü lige yeni çıkmış takım görüntüsü sergiliyoruz adeta.Taraftara yazık başka kimseye acımam.İlk iki hafta sıfır puan çekince.VİP tribününde oturabilecek babayiğit bir yönetici olabilecekmi acaba çok merak ediyorum
sevdamcihad isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirme, sivasspor, willem