Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Gol atarsa sevinmeyecek
Alt 18.10.2014, 12:28   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Gol atarsa sevinmeyecek

Sivasspor'un savunma oyuncusu İbrahim Toraman, uzun yıllar kaptanlığını yaptığı Beşiktaş'a karşı ligde 10 yıl aradan sonra forma giyecek olmasının kendisine karmaşık duygular yaşattığını belirterek, "Beşiktaş'a karşı gol atmak isterim ama açıkçası çok sevinmem" dedi.

Sivasspor'un, Beşiktaş'tan sezon başında 1 yıllığına kiraladığı Toraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eski takımına karşı duygusal bir 90 dakika oynayacağını belirtti.

Kendisini ve takımını zor bir maçın beklediğini dile getiren Toraman, "Uzun yıllar Beşiktaş formasını giydim ve kulübüme en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım ancak şimdi onlara rakip olacağım. Profesyonel hayatta bunlar var" diye konuştu.

Toraman, karşılaşma öncesi karmaşık duygular yaşadığını aktararak, şunları kaydetti:

"Çok değişik duygular içindeyim. İşimin gereği profesyonel olarak sahaya çıkıp Sivasspor formasıyla en iyi şekilde mücadele edeceğim. Elimden gelen en iyi performansı sergileyerek takımıma katkı sağlamaya çalışacağım. Sivasspor'a karşı Beşiktaş formasıyla elimden geleni en iyisini yapmışsam, Sivasspor formasıyla da aynı mücadeleyi göstereceğim. Takım olarak en üst düzey mücadeleyi göstererek maçtan galibiyetle ayrılmaya çalışacağız."

Daha önce Gaziantepspor'da oynadığı dönemde Beşiktaş'a karşı gol attığını anımsatan Toraman, "İnşallah, pozisyon bulursam gol atmak isterim. Beşiktaş'a karşı gol atmak isterim ama açıkçası çok sevinmem. Uzun yıllar Beşiktaş forması giydim. Orası benim kalbimde olan bir yer, orası benim yuvam. Bunun yanı sıra işim gereği kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
atarsa, gol, sevinmeyecek