Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anlamada sorun varsa, Yapacak bir şey de ol
Alt 25.06.2011, 12:53   #21
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anlamada sorun varsa, Yapacak bir şey de ol

ben bu milleti anlamakta güçlük çekiyorum neden buralarda oldugumuz galiba bundandır.adam yazar kardeşim kendi dogru bildigini yazacak elbet ne garip bir millettiz ta hayret.sen ne kadar taraftarsan a yigit senden iki misli daha sivassporludur ve sivasspora zarar verecek yazı yazmaz.yazdıgı yazıdada hiç bir eleştirecek konu yok.1000 kişiye sorsan 990 ı aynı görüştedier kalan 10 kişide anlıyamamış tır ondan eleştirir.yada şahsa karşı kini vardır yada düşmanlıgı ondan bu siteyi kullanır oda çok basitliktir.yanlıştır.tamamen a yigit in görüşlerina katılıyorum çok yerinde tesbitler yapmıştır yönetim bunun tedbirini almalıdır dünyanın parasını alıp burda keyf çıkarmak kimsenin haddine degildir.bizler onun burdaki bir günlük kazancını bir senede alamıyoruz eger içki içecekse sporu bıraksın sabaha kadar içsin.kaldıki sivasta yeterince o tip yerler var.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.06.2011, 13:18   #22
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

önceki yazısından sonra ypıln yorumlarda A,yiğit'in yazdığının anlaşılmadığını ısrarla söyleyip,bir daha okunmasını söylediydim. Ama bugünkü yorumlarda A,yiğitin biraz daha anlaşıldığını gördüm.
Arkadaşlar,bir çok insan benim yrumlarımda A,yğiti savunduğumu söylüyor ama adam haklı konularda yorum yapıyor,onu anlamak lazım. Ben yine iddia ediyorum,grosiçki konusunda çoğu kişi ne demek istediğini anlamadan yorum yaptı,benim karşı oldğumda bu idi.
Bu arada ,yarın akşam sivasspor toplanıyormuş onlara buradan hoş geldin iz demek istiyorum
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.06.2011, 13:24   #23
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

abdullah abimiz fazla alınganlık yapmış....yani her mecrada olduğu gibi bizim sitemizdede gereksiz lüzumsuz insanlar var....takmaması lazım....ama eleştirmek kadar eleştirilmeye de açık olunmalı her ne kadar yanlış anlaşılma olsada....
Alt 25.06.2011, 14:48   #24
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

yiğit ağabey sen boşver saçma sapan eleştiri yapanları. doğru bildiklerini yazmaya devam et ağabey.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 15:38   #25
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ahhguzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben o yazıyı okumuştum abdullah abinin tamamen yanlış anlamışlar ne beklenirdiki zaten bizim sivas halkından hemen vur abalıya ön yargı diz boyu...(tabi herkesi kastetmiyorum yine yanlış anlamayın)grosizki sivasda sosyal hayat yok demiş kimse bu adama tanıtmamış o zaman sivası.ben şehir dışına yerleştim suan tabi ama 6 yıl önce orda sulta otelde müzisyenlik yaptık 2 yıl boyunca insanlar çatır çatır içiyordu valla eğlence diz boyuydu...sivas iyi anlatılsın futbolculara o zaman...
Sivas şehrinin varolan eğlence ve sosyal hayatını futbolcularımıza tanıtmalı, önayak olmalıyız. Bu da Sivas'a ve Sivasspora başka bir hizmettir. Öte yandan bu bir sektördür de. Sivastan para çıkacağına, paranın Sivas'ta kalması adına her türlü uğraşa ancak destek olunmalıdır.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 15:57   #26
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Kimsenin Sivasspor'luluğunu tartışmam.Çok iyi bir Sivassporlu olabilir.Ama bence iyi bir yazar değil...
Alt 25.06.2011, 15:59   #27
jereder58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 jereder58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Egerki Sivaslıysan Bundan Hayseyetim VEşerefimle Gurur Duyuyorum
jereder58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 16:29   #28
Sivmustang58
Yeni Yiğido

12 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivmustang58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ABDULLAH ABİ ARTIK KABUL ET, GEREKSİZ BİR YAZIYDI.
Sivmustang58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivmustang58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.06.2011, 17:16   #29
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir konuyu aciyorsan eyer oncelikle bilgi sahibi olman lazim
Bilgin yoksa fikrinde yok demektir sadece duygusal alarak kendi dusuncelerini
Yazmissin bizde bu konuda yazdiklarina katilmamisiz kendi dusuncelerimizi dile Getirmisiz sivasta yasayipta sivasin sorunlarinda sanki bir haberdar yasiyan biri gibi yazmissiniz yazinizi bizim en degerli bir fotbolcunun dusuncelerini soylemesinde dogal ne ola bilir vay efendim sen bunlari nasil soylersin diye bu Yeni bir konu degil bizim turk futbolcularida soyluyor ve gelmiyor sivasa sivasspor kulubude bunlari biliyor ve gelen futbolcu arkadaslarin es ve cocuklarinin hosca vakitlerini gecirmeleri icin at spor komplesi yaptiriyor kendince ama siz sivasta yasayipta bu sorunlari bimliyormus gibi yasiyorsaniz
soyleyecek bir sey yok bence gereksiz bir yaziydi biz seni kirip incitmek gibi bir Dusuncemiz yok
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı terazi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.06.2011, 20:35   #30
ec58
Yiğido

67 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 ec58 FAZLA SÖZE GEREK YOKec58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sözkonusu şahsın cevap yazısını okumadan yazıyorum...
Okumaya gerek yok çünkü belliki bir günü daha kurtarmış. Bakmayın köşe yazarlığı zor iş. Hergün bir şeyler bulup yazmak kolaydeğil.
Ancak Abdullah Yiğit kötü ev hanımlarının "Bu gün ne pişirsem" sendromunun aynısını yaşıyo galiba son günlerde. Evin adamı pırasa sevmez de karısı yinede yemek yaptım diyebilmek için pişirirya o türden bi durum bu.
Yahu kardeşim millet senden internetten iki üç tercüme sonrasında okuduğun oyuncu demeçlerinin satır aralarında ki lafları sündürüp o günkü köşe yazını kotarmanı beklemiyor, Hele hele tepkilere cevap diyerekten iki günü kotarmanı hiç beklemiyor. Yönetime düşük dozda bile bi eleştiri yazamıyorsun gücün rıza hocaya kıvanca grosicki ye yetiyor. Yapıyorsan bu işi doğru dürüst yap yapamıyorsan bırak bu forumdan bile 10 tane adam çıkar senin yaptığın şekilde bu işi yapacak.
Bir de çıkmışsın "Anlamada sorun varsa" diyorsun. Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Diyorsun ki bu forumdaki onlarca kişinin "Anlaması kıt" Sivaslı deyimiyle "Anlağa gıt".
Esas senin anlaman kıt. Millet senden böyle gereksiz konularda anlamsız sivas milliyetçiliği yapmanı değil, Futbol yazmanı, Transfer politikasına yorum getirmeni, camiayı kenetleyecek yazılar yazmanı bekliyor.
Şampiyon olan paf takımdan kaç kişi girdi bu takıma diye sordunmu bir kez yönetime? Sormadın. 30 küsür yaşındaki Ertuğrulu niye almıyorsun diye rıza hocaya soruyorsun ama. Yönetime niye sormuyorsun.? Yetmiyor Kıvanç Ertuğrul kıyasına giriyorsun. Kıvanç kötü oynarsa ben dediydim diyeceksin. Erman Kılıç 2 sezondur Herve Tum un stresini atamadı daha. Kıvancı Ertuğrulun yerine alınmış gibi göstererek neyi amaçlıyorsun. Elimizdeki doğru düzgün tek oyuncu Grosicki yi Sivasın yabancı gözüyle notunu tam verdi diye eleştirerek neyi amaçlıyorsun. İki gün sonra Kamil sahada kötü oynayıpda seyirci zaten bu adam sivasıda beğenmiyor diye yuhlanınca eminim ferahlarsın.
Oyuncularla , Rıza hocayla ilgili gereksiz yazılarını bırak, doğru düzgün işini yap. Bilmem anladın mı. (Sivaslıların anlaması kıt ya o yüzden sordum.)
ec58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anlamada, olmaz, sorun, varsa, yapacak, şey