Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

TARAFTAR ŞİKAYETÇİ...
Alt 24.10.2005, 00:07   #51
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1266 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter TARAFTAR ŞİKAYETÇİ...

ÜÇLERBEYLİ NİCKLİ ARKADAŞIMIZIN ANLATIMINDAN...kardeş bu taraftara yapılan muameleler böyle giderse bu taraftarıda arar hale geliriz.Bir işimden dolayı bugun maça biraz geç kaldım.Biletimide biletini değiştirmek isteyip de değiştiremeyen zor durumda kalmış bir arkadaştan aldım.Maraton A girişe geldim benim gibi 6-7 taraftar da kapı önünde bekliyor.Onlar dedilerki" kapıyı açmıyorlar içeri almıyorlar" herhalde maça daldılar dedik kimse bakmıyor. Önce kapıya nazikçe vurduk kimse aldırmıyor.Daha sonra taraftarın biri dayanamadı sinirlendi kapıyı tekmelemeye başladı.Bir de baktık polis arkadaşlar geldi,içeridende açın kapıyı diye bağırıyorlar onlarda rahatsız olmuşlar çünkü.Birden sivil görevliler belirdi( Boyunlarında yazılar asılı) ne yapalım ya sizde zamanında gelseydiniz açmıyoruz işte, gidin yönetime söyleyin diyerek birde bizi payladılar.( İyiki dayak atmadılar bize ) Bunun üzerine taraftar arkadaşlar daha da sinirlenip bende beraber bağırıp tepki verince devreye özel güvenlik telsizleri girdi yaklaşık 10-12 dakika mücadeleden
sonra stada girebildik.İçerideki taraftar arkadaşların desteğinide bu arada unutmamak lazım. Şimdi birde bilet fiyatlarından ızdıraplı tepkili bilet bulamamış geri giden yaklaşık 300 civarında formalı atkılı çoğu genç seyirciye ne demeli (Maça gelirken yolda gördüm acaba maç iptal mi edildi diyede endişeye kapıldım çünkü ondan dikkat ettim de sayıyı yaklaşık verebiliyorum.) Şimdi sorarım size bu yönetim taraftarı stada nasıl çekecek.Küstürülmüş taraftar stada gelirmi ???????????????
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2005, 00:17   #52
ygd
Yiğido

ygd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

VALLA YÖNETİMİN BU KONUDA ÇOK DİKKATLİ OLMASI LAZIM...TFF STADLARA ÖZEL GÜVENLİK ZORUNLULUĞUNU GETİRDİĞİNDEN BERİ BU TİP SORUNLARLA TARAFTAR KARŞILAŞMAKTA!!!HER NEDENSE BOYNUNA BİŞE ASANLAR KENDİLERİNİ BİŞE ZANNETMEYE BAŞLIYOLAR...Bİ ARTİSLİK Bİ ARTİSLİK YANİ..!!!İNŞALLAH BU DURUM 4 EYLÜLDE TARAFTARLARI TARTAKLAMAYA VARMADAN SON BULUR..
ygd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2005, 00:24   #53
GuNaY
Gast

adamlar özel güvenlikmi özel kıllık görevlisimi belli değil!!! nerede görülmüş bu olay yaaa!!! elbetteki yönetimin uyarısı ile hizaya geleceklerdir... kraldan cok kral takılmak ne haddinize!!!
Alt 24.10.2005, 01:09   #54
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1266 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter

yok böle bir uygulama..hemde kendi sahamızda...
Alt 24.10.2005, 01:26   #55
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

ata güvenlik şirketi yapıyor stadın koruma işlerini.
nasıl bir sorun yaşandıki.
Alt 24.10.2005, 01:33   #56
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

Alıntı:
drummer Nickli Üyeden Alıntı
ata güvenlik şirketi yapıyor stadın koruma işlerini.
nasıl bir sorun yaşandıki.
ABI YAZDIK YA TOPİĞİN EN BAŞINDA...
Alt 24.10.2005, 01:35   #57
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

güvenlik şirketiyle sorunlarınızı bana iletin ben konuşurum ata güvenlik şirketiyle
Alt 24.10.2005, 02:31   #58
GuNaY
Gast

Alıntı:
drummer Nickli Üyeden Alıntı
güvenlik şirketiyle sorunlarınızı bana iletin ben konuşurum ata güvenlik şirketiyle
ABİ ASAGIDAKİ SİKAYETİ AYNEN İLETİRSEN İYİ OLUR...
LİGDE KALICI OLMAK İÇİN ALTYAPI GEREK GENÇLERE SİZCE YETERİNCE DEGER VERİLİYOMU
Alt 26.10.2005, 12:12   #59
harun.urhan
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 harun.urhan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart LİGDE KALICI OLMAK İÇİN ALTYAPI GEREK GENÇLERE SİZCE YETERİNCE DEGER VERİLİYOMU

ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİR SÜPER LİĞ GEÇMİŞİNE BAKALIM VE LİGDE HEP KALICI TAKIMLARA BİR BAKALIM samsunspor - gaziantep - ankaragücü - trabzon - vb bunlar süperliğde kalıcı çünkü yönetim kurulu takıma ne kadar deger veriyorsa alt yapıya da o kadar deger veriyor
malatya - sakarya gibi asansör takım olmak istemiyoruz
harun.urhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2005, 12:19   #60
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1277 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
harun.urhan Nickli Üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİR SÜPER LİĞ GEÇMİŞİNE BAKALIM VE LİGDE HEP KALICI TAKIMLARA BİR BAKALIM samsunspor - gaziantep - ankaragücü - trabzon - vb bunlar süperliğde kalıcı çünkü yönetim kurulu takıma ne kadar deger veriyorsa alt yapıya da o kadar deger veriyor
malatya - sakarya gibi asansör takım olmak istemiyoruz

Kardeş Daha önceki senelerde Sivassporda altyapıya pek önem veilmiyordu...Ama geçen sezondan itibaren Sivassporda altyapı okulu açıldı...Ve gelecek yıllarda Sivassporun altyapısından gelen gençlerin takıma bişeyler kazandırması düşünülüyor...Hatta yönetimizde bu konu ile alakalı bir birim var ve bu birimin başındada yönetici olarak Sayın Murat ŞAHİN var...İnşallah ilerleyen yıllarda nice İbrahim Toramanlar Nice Hayrettinler Sivasımızdan çıkar...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
abdülkadir, adac, ahlaklı, anorthosis, aŞik, chelseade, famagusta, gazİyİ, gezelim, görelimde, halk, israil, kahrolsun, kaybettİk, kazası7, kul, kÜrsÜ, protesto, serbest, sivas, sivasta, sporcu, sİvasli, trafik, trt1de, Ölü, Şaİrİmİz