Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Hocanın Maç Yorumu
Alt 19.09.2011, 11:42   #31
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Hocanın Maç Yorumu

sıfıra sıfır elde var sıfır.

inadın inat rıza hoca uğur kavuğu ve sandroyu takımda tuttun daha hala görmemezlikten geliyorsun bunların kazma olduğunu ..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 13:34   #32
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 706 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle; Eskişehirspor'un bizden çok üstün bir takım olduğuna katılmıyorum..

Süper Lig'de bir çok takım birbirini yenebilecek kapasaiteye sahipler.. Buna bazı taraftar kisvesi ile zor günde takımına atıp tutan şahsiyetler pek tevessül etmesede, onlara göre bu ligin en kötü takımı kendi takımları gibi görselerde..

Denk kuvvette iki takımın maçını ya senin kötü futbol'un yada hakemin yanlış kararları maçın skorunu belirler.. İkisi birden olursa da hezimet kaçınılmaz olur.. O gün iyi isen ve de hakem de objektif bir yönetim gösterirse alır götürüsün maçı.. Ama sen iyi hakem kötü ise zorlanırsın puan almakta..Ama bir ama üç alırsın mutlaka.. Zaten sen kötü hakem iyi ise oturursun, sadece kendi hatalarını konuşursun..

Ama biz ne yapıyoruz.. Suçlu tamamen bizim futbol takımıza yada teknik heyetimiz diyoruz.. Hiç hakeme laf söylemiyor ama içimizdeki "irlandalılar".. Söyleyenler içinde takımın ne oynadı ki ne bekliyorsun diyorsunuz..

Ama dünkü maçta öyle kırılma anları oldu ki ; ve hep o kırılma anlarında sahnede Mavi kazağının yanına bordo bir kaşkol uyduramayan ama bizi dilim dilim doğramaktan çekinmeyen bir hakem dörtlüsü sahada idi..

Maçın ilk dakikaları Cerny topu alıp ceza alanı içerisine girecek mutlak pozisyon olacak, sezgin kendini ahlar vahlar içinde yere atıyor, Barış efendi 50 metreden aleyhimize faulü üflüyor.. Üfürükçü eyyamcı Barış..

Sonra bir kaç dakika sonra bu sefer Eneramo ve Diego mücadelesinde yine aynı sahneler.. Ve o zamana kadar maç ortada..

Sonra Eskişehirspor lehine verdiği ve haklı olduğu pozisyonda "Dede" bastonu ile öyle bir gol atıyor, bizim o çok beğenilen ama bana sezon başından beri bana göre güven vermeyen kaleci Borjan'ın o fiziğine rağmen o golü yemesi tamamen büyük bir kaleci hatası.. Bir adım geride kalsa top ellerinde.. Ama duracağı yeri bilmiyor "dede tecrübesi" eskişehir'i öne geçiriyor..

Sonrasında yine ortada olan tüm hakları Eskişehir lehine kullanıyor.. Hani bizim ev sahibi olma avantajımız..

Sahneyi tekrar Borjan alıyor.. Mehmet'in öününe atılan bir topta Borjan kalesini terk ediyor.. mehmet ile beraber mahmut ve ters kademeye yetişen hayrettin pozisyona hakimler çıkmasa Mehmet geriye dönecek hücum set hücumuna dönecek.. Yok illa macera arıyor bizim kaleci bir numara daha yapıyor.. Şapkadan tavşan çıkarayım derken, sinir katsayımızı çıkarıyor..!!

Eskişehir'de Kamara'nın, Veysel'in Burhan'ın ve Alper'in yaptığı her faul kart kokusu verirken, ne yazık ki adamlar maçı hakemin büyük bir tevazusu ile ya sarı ile bitiriyorlar yada kartsız.. Ama sen Hayrettin için ne kadar bonkörsün öyle Barış dümbeleği..

Sonrasında nasıl oldu da lehimize verdiği bir serbest vuruş.. Erman harika bir orta kesiyor penaltı noktasına.. aaa birde bakıyoruz İstanbul'daki Dünya Güreş şampiyonası mı giriyor görüntüye ne.. Veysel Eneramo'nun arkasına geçmiş künde denemesi değil resmen künde ile eneramo yaka paça yere indiriyor.. Google earth'den baksan bu harakete kesin penaltı dersin.. Ama taştan ses geliyor, barıştan ses yok.. Tabi işine gelmiyor.. Atılacak bir gol Sivasspor'u cesaretlendirecek.. Maçın şekli değişecek..

Sonrasında, fırsat kolladığı kırmızı kartlar için o fırsat ayağına kadar elimizle servis ediliyor.. Be güzel kerdeşim Hayrettin biliyorsun sarı ile oynuyorsun, biliyorsun hakem art niyetli, biliyorsun teşebbüs bile seni kızartacak.. Ama sen kendini de bizi de yakıyorsun..!! Hakeme düğün bayram.. Maç tam istediği kıvama geliyor..

Bitmedi.. Durmak yok Yyola devam Barış efendi.. Yanındaki soytarılarla beraber.. 11'e 10 oynamak zor ama biz yinede bir umut iyi oynamasakta birşeyler yapmaya çalışıyoruz.. Ama gücümüzde sınırlı.. Bir yere kadar..

Üçüncü gol geliyor ama nasıl geliyor..!! yan hakeme Barış ağabeysine uymaz mı uygun adım marş marş diyor.. Ofsaty'taki adam gol atan Kamara'ya duvar oluyor ve üçüncü gol.. Sonra günün kahramanı Borjan itirazlarını sürdürünce film kopuyor..

Artık sinir harbinde geçen bir maç.. Rakip takım bile istemiyor artık oynamayı.. Gol umudumuz Rasmussen kalede, Kalecimiz ne alemlerde..!! Rıza Hoca isyanlarda..! Ah hocam keşke olumsuz eleştirilere kulak tıkayıp etki altında kalmadan bir on bir sahaya sürseydin..

Ama sanada kızamıyorum.. Neden mi bu takımın hem teknik direktörüsün, hem mentörüsün ve hemde başkasınısın.. Hani Ahmet olsa veya Mehmet yada herhangi biri.. çoktan pılısı pırtısını toplayıp terki- diyar etmişti memleketimizi..
Ha birde boğazı yırtılıncaya kadar da bağırmazlar burda yazmazlarmı deli oluyorum. Hikmet Karaman..!!! Hikmet Karaman..!!! diye.. Ne hikmet..!!! var bu adamda bizim görmediğimiz.. Unutmayın Karaman'ın koyunu sonra çıkar oyunu..
Evlat bizim sahip çıkalım Rıza Hoca'ya verelim oyumuzu..!!

Elbette bu günlerde geçecek.. Ama felaket tellalığı yapan, "irlanda vatandaşları" ikinci haftadan "bank asya histerisine" girip atıp tutan psikolojik sorunlar yaşayanlarda hala bu formda "pişmiş kelle" işgüzarlığı ile yazılara yazacak ya en çok o beni endişelendiriyor.. Barış Şimşek'ten bile çok...!!

Saygılar...Sevgiler.. Selamlar...
cok iyi oynadık ya hakemi elstiriyosun sen önce kendi takımına bakacaksın mac geneli nasıl oynamısız ya da üst üste en fazla kac pas yapmısız sayıldır
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 13:53   #33
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cok iyi oynadık ya hakemi elstiriyosun sen önce kendi takımına bakacaksın mac geneli nasıl oynamısız ya da üst üste en fazla kac pas yapmısız sayıldır
Sen Trabzonda yaşayan arkadaşım.. Evet sana diyorum.. Yazımı gözlerinle oku.. Başka bir yerinle okumayı bilmiyorsan sorun bende değil.. Sorun sende o zaman..
Alt 19.09.2011, 14:38   #34
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kardeşim kim ne derse desin bana göre yanlış takımla çıktı sahaya..Tercih hataları vardı, sen hiç mi rakibini izlemedin eyy hoca es esin en kaliteli noktası orta saha hem fizik gücü hem de topla becerisi iyi olan takımın karşısına çıkardığı orta sahaya bakar mısın ? cerny,cihan defansla alakası olmayan geriye dönemeyen koşamayan gücü olmayan 2 oyuncu orta da mehmet ve kıvanç hadi kıvanç yine savaştı ya diğeri ne yaptı allah aşkına söyleyin bana? ortada yok adam toptan ve mücadeleden uzak kaçan bir mehmet nas..bence tek hata budur yanlış kadro bu maçta orta sahayı kalabalık tutacaktı.Defansa gelince ilk golde faul yapılmayacak yerde yıktı navratil adamı gereksiz faulden gol yedin. mahmut boz allaha emanet başka diyecek bişey bulamıyorum sen neden murat akçayı oynatmazsın hoca yaa madem beğenmiyordun bu adamı hazırlık maçlarında neden gözümüze soktun neden ısrarlı bir şekilde oynattın bence navratilin yanında olmalıydı. Uğur bildiğin uğur atsan atılmaz satsan satılmaz. Hayrettin iyi oynuyor takımı ateşliyor dedik adam gereksiz kart gördü o da gitti..Enaramoyla olmayacağını her zaman söyledim ve hala lafımın arkasındayım.Gelelim kaleciye genç yetenekli ama bir o kadarda tecrübesiz bu adam gereksiz kartlarla komik duruma düşürdü bizi YAZIK tek kelimeyle YAZIK!!!

Şimdi durum böyleyken birde o.e..dı barış şimşek maçını yönetirse olacağı budur hocam..Sen istediğin kadar açıklama yap önce takıma ruh verin sonra hakemleri konuşalım çıkıp savaşalım onlarla ama senin takımın geziyor saha da 2 pas dahi yok ortada sen evinde pozisyon bulamadın..lütfen bunları görmemezlikten gelmeyin ve kısa zamanda aşılayın bu futbolcuları!!!
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.09.2011, 15:09   #35
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BUGÜNSE İNADINA SİVASSPORLUYUM
Alt 19.09.2011, 17:07   #36
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Barış ŞİMŞEK senin hakem olmadığın kesin ama ne olduğunu kendin açıkla.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 17:21   #37
<Sivasspor58>
Yiğido

<Sivasspor58> - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 109 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 <Sivasspor58> FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

azına sağlık hocam sen de ceza alırsın bence ama hakemin de ne olduğunu görsünler
<Sivasspor58> isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 17:34   #38
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

arkadaslar pfdk bize ceza yagdiracak gibi akbabalar yine iste
Alt 19.09.2011, 19:05   #39
kamo27
Yeni Yiğido

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kamo27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımı hocayi eleştiriyoruz ama ben 63 yaşındayim daha böyle bir hakem görmedim allah o adama başka bir maç yönetme nasip etmesin sivas lıya hocasına takımına sabır versin ben rıza hocanın yerinde olmak issstteeemmmeeezzzdimmmm
kamo27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 21:59   #40
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Abdullah Yılmaz,Barış Şimşek..Trabzon Bölgesinin bu hakemleri bizi her maçımızda kıyım kıyım doğruyorlar.Geçen hafta Karabük ve bu hafta Eskişehir lehine verilen penaltılara bir bakın ,bir de bu hafta Eneramo'yu kale sahasının önünde belinden sarılıp yere indiren Eskişehirspor aleyhine verilmeyen penaltıya bir bakın.Çok açık iddia ediyorum,bu haftaki maçta Sivas ta büyük olayların çıkması için hakem çaba sarf etmiştir.Neyse ki seyircimiz sağduyulu davrandı.Sivas'tan seçilen milletvekillerine sesimi duyurmak istiyorum:Biriniz çıkın basının önünde isyan edin.2 hafta üst üste bir takım aleyhine bu kadar hakem hatası olur mu diye?O kadar oyu Sivaslılardan niye aldınız?
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, hocanın, maÇ, yorumu