Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Anketimiz: Süper Lige Hangi Takım Çıkar
Adanaspor 91 62,76%
Kasımpaşa 54 37,24%
Katılımcı sayısı: 145. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Adanaspor mu yoksa Kasımpaşa mı ?
Alt 27.05.2012, 14:23   #41
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Adanaspor mu yoksa Kasımpaşa mı ?

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında Adana mı Kasımpaşa mı çıkmalı sorusu doğrudan beni ilgilendirmiyor. Ben olaylara tamamen Sivasspor'un menfaatleri açısından bakarım. Hangisinin çıkması bizim menfaatimize olur? Asıl sormamız gereken soru bu.

Yaklaşık 7-8 ay evvel pek gündeme gelmeyen ve fazla ses getirmeyen bir kulüp satışı gerçekleşti. Habertürk grubunun sahibi ve özellikle madencilik alanında faaliyet gösteren, Türkiye'nin en büyük gruplarından birisi olan Ciner Grubu'nun patronu Turgay Ciner Kasımpaşaspor'u satın aldı.

Ayrıca geçen hafta yapılan genel kurulda Kasımpaşa'nın yeni yönetimi oluşturuldu. Bakın yeni yönetimde kimler var? Habertürk'ten alıntı yapıyorum:

Bir dönem Beşiktaş Asbaşkanlığı da yapmış olan, Türk futbolunun ve iş dünyasının saygın şahsiyetlerinden, İstinye Park'ın ortaklarından Zafer Yıldırım, Kasımpaşa Kulübü Başkanı oldu.

Zafer Yıldırım'ın başkanlık koltuğuna oturduğu Kasımpaşa'da, yönetim kurulu da iş dünyasından çarpıcı isimlerden oluştu.

Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş'den yapılan açıklamaya göre; şirkette, görev bölümü sonrasında Zafer Yıldırım başkan, Hasan Hilmi Öksüz başkan vekili, Can Kaymak genel müdür oldu.

Şirkette Ciner Grubu Yönetim Kurulu BaşkanıTurgay Ciner, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, iş adamları İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov Gurbanoğlu, Mehmet Turgut Yılmaz ve Mehmet Fatih Saraç yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

Kasımpaşa Kulübü Derneği Başkanı Hasan Hilmi Öksüz ise kulübün profesyonel futbol şube yönetiminin idaresinin Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş'de olacağını belirtti. Güçlü bir yönetim oluştuğunu kaydeden Öksüz, ''Öncelikle altyapı tesislerimize yönelik çalışmalarla işe başlayacağız. Ardından Avrupa'yı hedefleyen bir takım kuracağız'' şeklinde konuştu.

Takımın patronu Ciner Grubu'nun sahibi olan Turgay Ciner. Yönetim kurulunda armatör İhsan Kalkavan, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, eski başbakan Mesut Yılmaz'ın işadamı kardeşi Mehmet Turgut Yılmaz ve diğer işadamları var.

Kısacası Kasımpaşa bu defa eskisinden çok daha farklı geliyor. Asansör takımı olacağını düşünenler yanılacak. Umarım bu akşam Adanaspor Süper Lig'e çıkar diyorum. Adana'yı sevdiğim için mi? Tabii ki hayır, Sivasspor'un menfaatleri Kasımpaşa'nın gelmemesini gerektirdiği için.
Hasbi Menteşeoğlu, Cem Uzan, Fadıl Akgündüz... Bu üçünün arasındaki ortak nokta Futboldu. Şimdi bu guruba Cinerler dahil oluyor. Onun için Kasımpaşa bizim menfaatimize diye düşünüyorum. İddaalıyım bu takım yine asansör olacak. Çünkü Yıldırım Demiröreni karşılarında bulacaklar. Bunun açılımını sezon sonuna söylerim.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 14:40   #42
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kasimpasa´nin cikmasi Sivasspor icin bir avantaj olur.Adana cikarsa basimiza bela olabilir.Fellahlardan gecmiste az cekmedi bu Sivasspor.Adana ´nin cikmasini isteyenler , Adanademirspor araciligiyla elinden sampiyonlugu alinan Sivasspor´un Adana´lilar tarafindan ne kadar magdur edildigini bilmeyen veya ogünleri yasamayan nesildir.Adana´ya HAYIR,Kasimpasa´ya EVET.
Sen de Adanademirspor ile Adanaspor arasında hem kulüp bazında hem de taraftar bazında büyük bir fark olduğunu bilmeyen nesildensin galiba.
Alt 27.05.2012, 14:54   #43
Yigido DogaN
Yiğido

Yigido DogaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 Yigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOKYigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adana'yı sırf taraftarı için istiyorum.En azından lige renk katarlar..Boş tribünler görmek istemiyoruz (bizde dahil )
VALA DOGRUU adana ...taraftarı adetaa. mest ediyoo rakiplerini
bizim gibi tiyatro isler gibi değiler....
Yigido DogaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 14:56   #44
Yigido DogaN
Yiğido

Yigido DogaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 Yigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOKYigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen de Adanademirspor ile Adanaspor arasında hem kulüp bazında hem de taraftar bazında büyük bir fark olduğunu bilmeyen nesildensin galiba.
aynenn......
adana milli manevi degerlerine sahip çıkan yiğit insanların takımı mert delikanlı taraftar.........
demirspor ise malesef.........sol..devrimci. . görüşlerin kümelendiği ama... muazzam bir taraftar topluluguuu ..adeta kendınden gecıolar maçlarda
Yigido DogaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 15:31   #45
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1280 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

guneydogudan ne kadar az takim olursa o kadar iyi olur polislerie askerlere tas atmalariyla meshur olan adanasporu supe rligde istemiyorum ikinci bir diyarbakir vakasi istemiyorum kasimpasa gelsin nasil olursa akhisar ile beraber geri duserler
Alt 27.05.2012, 16:30   #46
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adana´lilar FELLAHTIR.Yoksa sende o soydanmisin evlat?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2012, 16:43   #47
YYILDIRIM
Yiğido

YYILDIRIM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 708 YYILDIRIM BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adana´lilar FELLAHTIR.Yoksa sende o soydanmisin evlat?
aynen öyle pis insanlar, ben iyi biliyorum adanada yaşadım.
YYILDIRIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 16:44   #48
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Ben aslinda Konyaspor'un gelmesini cok ama cok istiyordum Süper Lig'e. Malesefef bu Sezon icin olmadi seneye insallah! Adanaspor ile Kasimpasa ise beni pek fazla ilgilendirmiyor suan cok kararsiz oldugum icin en cok hakeden gelsin diyorum. Taraftarlar olarak Adana Taraftarlari hakediyor Süper Ligi. Futbol Takimi olarakda iki takimda hakediyor Süper Ligi. Hayirlisi bakalim. Ayrica su bir gercek cok cekismeli,heycanli bol gollü mac olacagini tahmin ediyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 20:02   #49
Morten58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

5. Istanbul takimlari Süper Lige fazla. Insallah Adanaspor cikar mac 2-2 oldu gol Mbilla.

Ayrica Hakem cok kötü ve adaletsiz mac yönetiyor Adana'nin 2 Penaltisini ve Kasimpasaya Luiz Henriuge ye Kirmizi vermedi resmen.

Haydi Anadolu,Haydi Adana!
Alt 27.05.2012, 20:05   #50
Morten58
Usta Yiğido

Ilk önce kararsizdim ama Babamla karar verdim bugün Adanasporluyuz.

Etiketler
adanaspor, kasımpaşa, yoksa