Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!
Alt 22.11.2011, 01:35   #11
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!

hayırlı olsun bakalım bende canı gönülden başkanın suçsuz olduğuna inanıyorum.
Alt 22.11.2011, 01:47   #12
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Biz zaten biliyoz baskan sucsuz
Baskana inanmayanlar iyi okusun
Alt 22.11.2011, 02:06   #13
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
nuri_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güven % 100 mü ? bnce mehmet yıldız oyle bıse demez... hayırlısıyla mecnun baskan bi çıksnda suçsuzluğumuz açıklansn ... gerisi bizi ilgilendrmz
mehmet yildiz zaten alma taraftari degil konuyu saptirmayalim ona ulasmislar 1 milyon diye oda bi yanlis yapmayim diye baskani haberdar ediyor bana geliyorlar ne yapayim diye oda gereken buyuklugu gosterip abi gibi ne yapacagini anlatiyor yani mehmet yildiz alma dusuncesinde degil
Alt 22.11.2011, 04:06   #14
YENiCERiavrupa
Acemi Yiğido

54 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 YENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Mecnun baskan giderse Yeni Baskan gelecek oylemi bence hic gelmesin. mecnun baskan gitmesin avrupaya fln kalsin burda ona ihtiyacimiz var delikanli yigit adama !!!!! ve gelelim trabzonspor macina evimizde oynuyacagimiz bu hamsilere oyle seyler yapalim ki turkiye basini dgl avrupa basini bile gorsun mesela ne yapabilir TARAFTAR olarak pankartlar hazirliyalim mesela birinci pankart su olsun MAC SATAN KARisini da SATAR dIye!! 1 MILYON DEGIL 100 MILYON DA VERSENIZ SIKE YAPMAYIZ CUNKU BiZ YIGIDOLARIZ fln filan ne bilim ADAM GiBi ADAM MECNUN BASKAN herkezden bsyler bulmasini beklerim oyle bir cevap verelim ki trabzona ve bu medyaya kapak olsun onlara
YENiCERiavrupa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Başkandan Çok Önemli Açıklamalar
Alt 22.11.2011, 08:52   #15
cabuker
Yiğido

cabuker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 cabuker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başkandan Çok Önemli Açıklamalar

Hurriyet ve sporx haricinde bu röportajı yayınlayan bir site yok. maratn bile pas geçmiş nasılsa. nasılsa derken fenevbahceye eleştiride bulunan toroğlunun gönderilişi geldi aklıma. bir yerlerden talimat gelince adamı şutladılar programdan. milliyet sözde en çok girilen haber sitesi ama röportajla ilgili en ufak bir haber bile yok. bu medya bu basın bizde olduğu müddetçe daha çok ekmek yer büyük takımlar bizim gibi küçük takımlar da arada ezilir gider..
Yazıklar olsun.

Hepiniz Bir gün Önümüzde Eğileceksiniz....
Anadolu Kardeşliği Yalan Aslolan Sivas
Sonuna Kadar Sivas

STADIMIZI İSTİYORUZ
cabuker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.2011, 09:05   #16
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt

Alıntı:
mucahitbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mehmet yildiz zaten alma taraftari degil konuyu saptirmayalim ona ulasmislar 1 milyon diye oda bi yanlis yapmayim diye baskani haberdar ediyor bana geliyorlar ne yapayim diye oda gereken buyuklugu gosterip abi gibi ne yapacagini anlatiyor yani mehmet yildiz alma dusuncesinde degil
konuyu saptırma yok...mehmet yıldızın sormaması gerek...direk reddetmeliydi
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.2011, 09:09   #17
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu haber doğru ise ve gerçekten başkan bu açıklamaları yaptı ise artık gemilerin yakıldığı bir sürece giriyoruz demektir.

Başkan doğrudan Aziz Yıldırım'ı şikeye teşebbüs eden kişi konumuna düşürmüş. Burada belki de bu manevra ile yıl sonunda çıkabilecek olan Fener'in düşmesi kararında Sivasspor'un da onunla birlikte düşürülmesinin önüne geçilmeye çalışılıyor olabilir. Bu durumda iki ihtimal var: Ya hakkaten başkan doğruları söyleyerek Sivasspor'u Fener'den ayrıştırmaya çalışıyor ve Fener'in uğrayabileceği akıbetten Sivasspor'u korumaya çalışıyor ve gerçeği yani şike yapmadığımızı -Fener camiasını da karşısına almak pahasına- anlatmaya çalışıyor. Ya da Aziz Yıldırım'la danışıklı dövüş yapılarak Fener yandı Sivas yanmasın diyerek Sivas tarafından Fener'e açık suçlamalar yaptırılması ve Sivas'ın Fener'in akibetinden korunması için yolunun ayrıştırılması ve mazlum pozisyona sokulması düşünülüyor da olabilir.

Ayrıca Mecnun başkanın ülkeyi terketme hususunda söylemiş olduğu sözlerine üzüldüm. Şahsen kendisini daha uzun yıllar Sivasspor'un başında görmeyi istiyorum. Umarım bu sözler kırgınlık ve kızgınlıkla söylenmiştir ve başkan bu sözleri unutur ve yola Sivasspor'la birlikte devam eder.

Herşeyin doğrusunu Allah bilir. Ben halen Sivassporumuzun ve Mecnun başkanın masumiyetine inanıyorum. Allah yardımcımız olsun.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.2011, 09:11   #18
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

bu kanaltturk'te spor programı yapan kırkayaklar'a pek guvenemıyorum,başkanımız sucsuz dur,fenev lı ve ts 4 tane yonetıcı şampıyon olacaz dıye mılletı yaktılar,asıl bu ıkı takım yılanın başı
Alt 22.11.2011, 09:21   #19
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

'Volkan'ı da biz satın aldık'

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, cezavinde müthiş iddialarda bulundu.
3 Temmuz’da başlayan şike soruşturması kapsamında tutuklanan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, cezavinde müthiş iddialarda bulundu. Serhat Ulueren, Kanaltürk’te dün gece yayınlanan Telegol programında, Metris’te görüştüğü Otyakmaz’la yaptığı söyleşiyi aktardı.

İşte Telegol Programı Sunucusu Serhat Ulueren'in Metris'de Mecnun Odyakmaz ile konuşmaları:

Aziz Yıldırım ve birkaç kişi bize haber gönderip, maçı vermemizi istedi. Ancak telefonlarına çıkmadım. Ortada ne para var ne de çanta. Mehmet Yıldız, “Başkan Trabzon 1 milyon teşvik primi veriyor” dedi, “Söyle onlara ne maç satarız, ne de teşvik alırız” karşılığını verdim. Kalecimiz Korcan’ı da yaktılar.Neymiş, elinden topu kaçırmış. Volkan hatalı gol yemedi mi? O zaman Volkan’ı da biz satın aldık

S.U: Mecnun Başkan nasılsın? 3 Temmuz’dan bugüne neler yaşadın?

M.O: Gençliğimin önemli bir zamanı cezaevinde geçti. Gençlik yıllarımda maalesef pis işlere bulaştım. Evet, hepsi hataydı. Gençken içimdeki şiddet fazlaydı ve bunların bedelini 95 yılına kadar ödedim. Sonra tövbe ettim.

Maçtan önce oyuncuları uyardım

S.U: Peki ne yaptın ki bugün buradasın. Şikeye nasıl karıştın?

M.O: Ben ve arkadaşlarım asla şike yapmadık. Aziz Yıldırım’la çok görüşen, hatta iyi anlaşan bir kişi değilim. Aramız hep gergin olmuştur. Yıldırım, şampiyonun belli olacağı son maç öncesi birçok kişi gibi bana haber gönderdi. Ama onlarla bu tür diyaloglara girmedim. Onlar benden Sivasspor olarak maçı vermemizi istediler ama ne telefonda ne de yüz yüze onlara söz vermedim. Maçtan önce teknik kadroya ve oyunculara, “Maçı satan şerefsizdir. Onurunuzla oynayın” dedim. Bu konuşmam gazetelerde, “Arkadaşlar sert oynamayın” şeklinde çıktı. Bu, bana ait değildir.

Aziz Yıldırım o parayı vermedi ki...

Mehmet Yıldız maçtan 2 gün önce geldi, “F.Bahçe maçı için Trabzonspor takıma 1 milyon teşvik primi vermek istiyor. Ne dersiniz?” dedi. Ona şu karşılığı verdim: “Söyle onlara biz ne Fener’e maç satarız, ne de Trabzon’dan teşvik primi alırız. Sakın bir daha kimseyle görüşme.” Biz Fener’e maç satmadık. Ben Aziz Yıldırım’la telefonda konuşuyorum. Üstelik maçla alakası yok. Telefonu kapatıyoruz, Aziz Başkan birkaç dakika sonra muhasebecisi Tamer’i arıyor ve “Bana acil para gönder” diyor. Ben bu konuşmalardan sonra cezaevine gönderiliyorum. Ortada para da yok çanta da.

2006 yılından bu yana temizim

S.U: Futbolda bugüne kadar hiç pis işlerin içinde oldun mu?

M.O: İlk geldiğim yıllarda baktım herkes maç alıyor, satıyor. Yani tam bir rezalet durum var. Birkaç yıl ben de doğru olmayan işler yaptım ama inanın 2006 yılından beri ne futbolda, ne özel yaşantımda hiçbir kanunsuz, hileli işin içinde olmadım.

S.U: Kaleciniz Korcan’ın yediği gol için ne diyorsunuz?

M.O: Çocuğu da yaktılar. Neymiş, elinden topu kaçırmış. Sanki Volkan hatalı gol yemedi mi? O zaman Volkan’ı da biz satın aldık.

Taşçıoğlu’nu araştırsınlar

S.U: Maçtan önce elinizle 4 işareti yaptınız. Maç da 4-3 bitti.

M.O: Yanımda Sivas Valisi vardı. Aziz Yıldırım biraz uzaktı bana. Maçın başlamasına dakikalar kalmıştı. İstanbul medyasından yakından tanıdığım 2 kişi ‘size k...cağız’ tarzında el işareti yapınca, ben de onlara 4 yaptım. Yani ‘4 atacağız size’ demek istedim. Biz 4 atacaktık ama yardımcı hakem izin vermedi. Aleks Taşçıoğlu olması lazım. Mutlak golümüzü yedi. Ama o hakeme kimse bir şey söylemedi. Soruşturulmadı bile olay.
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eskibektaşlı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.11.2011, 12:10   #20
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

herzaman başkanımızın arkasındayız

Etiketler
açıklamalar, baŞkan, başkandan, çok, mecnun, metrİs, önemli